To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europe
#21
Joki napisał(a):Porównywanie do innych ikon, które nie miały takich przebojów tez jest bezzasadne, bo taki jeden przebój nie jest czymś wybitnym a oznaką przeciętności. To właśnie Ci nieprzebojowi tworzyli najbardziej wartościową muzykę.

Czyli m. in. Europe. To był też zespól nieprzebojowy bo jedna piosenka na listach to tyle co nic.
Odpowiedz
#22
Wookie napisał(a):"Rock Night" się zna? A "I'll Cry For You"? A "Seven Doors Hotel"? A "Cherokee"? A "Prisoners in Paradise"? To są świetne i dość znane piosenki. Zespół jednej piosenki, to - jak mniemam - taki, który dorobił się na jednym przeboju, nagrał jedną płytę - czyli coś jak Las Ketchup, z tym swoim "Asereje" tak? Europe do tej definicji wyjątkowo nie pasuje Oczko

Juz same tytuly zwiastuja ostry hardcore Oczko Okolice Bryana Adamsa? Postoje jednak, za duzo jest dobrej muzyki dokola :] A takie Las Ketchup to tez kto wie ile plyt wyda jeszcze.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#23
Cytat:Okolice Bryana Adamsa?

Wczesny Europe (najbardziej lubię Oczko ) jest trudny do zdefiniowania, to taki rock z maleńką domieszką popu. Gitary, basy, głośna perkusja i ostry głos Joey'a. Później to już pop z maleńką domieszką rocka Oczko Klawisze, elektronika - to już mi się mniej podoba, chodź niektóre melodie zapadają w pamięć.

Cytat:Postoje jednak, za duzo jest dobrej muzyki dokola

W internecie i tak byś raczej nic nie znalazł Język
Odpowiedz
#24
Wookie napisał(a):Wczesny Europe (najbardziej lubię Oczko ) jest trudny do zdefiniowania, to taki rock z maleńką domieszką popu.

Pop-rock? Oczko Nie no, latwo sie domyslec co to za muzyka. Booooooooriiiiiiing Uśmiech

Cytat: W internecie i tak byś raczej nic nie znalazł Język

Tak po ambicji chcesz pojechac? Co, ja nie znajde? Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#25
Cytat:Pop-rock? Wink Nie no, latwo sie domyslec co to za muzyka. Booooooooriiiiiiing Smile

No i już Cię zniechęciłem... super :? Duży uśmiech

Cytat:Tak po ambicji chcesz pojechac? Co, ja nie znajde? Wink

Duży uśmiech
Odpowiedz
#26
Mam najnowszą płytkę Europe!! Coś niesamowitego, zupełnie zmieniony klimat, niż ten "pop-rock" z chociażby The Final Countdown :O Teraz grają coś w rodzaju hardrocka. Te gitarki, solóweczki poprostu miodzio. Jeśli ktoś by chciał posłuchać, mogę wrzucić Oczko
Odpowiedz
#27
Długo nie aktualizowany temat Oczko Znalazłem na Youtube dużo piosnek więc zarzucam Duży uśmiech

Piosenki z płyty "Start From The Dark" (2004)

America
Hero
Got to have faith
Start from the dark
Flames

Piosenki z "Secret Society" (2006)
Let the children play (uwielbiam Oczko )
Always the pretenders
Love is not the enemy
The gateway play

Inne płyty:
Girl From Lebanon
Wings of tomorrow
Cherokee
Rock the night
Sign of the times - kiedyś na YT był link do lepszej wersji, teraz nie widzę. Swoją drogą cudowna piosenka.
Seven Doors hotel
The Final Countdown - nie mogło zabraknąć :]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości