Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagminne błędy Polaków
(10.07.2018, 07:22)lumberjack napisał(a): Mi ostatnio parę osób powiedziało
Ci powiedziało? Czy może jednak „Tobie powiedziało”? Prosta zasada: na początku zdania i wtedy gdy akcent zdaniowy pada na zaimek: „mnie/tobie”. W innych przypadkach „mi/ci”.
Szymon Pyżalski

Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu
Odpowiedz
Zef - to jest orka na ugorze.
Lumber to robi na złość nie wiadomo czemu.
Wie, że to jest błąd ale pisze błędnie dla przekory.
Angielski rządzi.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
(10.07.2018, 12:47)Sofeicz napisał(a): Lumber to robi na złość nie wiadomo czemu.
Wie, że to jest błąd ale pisze błędnie dla przekory.

Kierwa, sory.

To przez Nonkona. Uwielbiałem sprawiać mu cierpienie poprzez kaleczenie języka polskiego. Nonkona już nima, a nawyk mi pozostał.

Ogólnie lubię dręczyć gramatycznych nazistów; takie tam hobby Nieśmiały
Odpowiedz
(10.07.2018, 19:44)lumberjack napisał(a): Ogólnie lubię dręczyć gramatycznych nazistów; takie tam hobby Nieśmiały

Cie choroba niech za to dopadnie Oczko
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"

"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
(10.07.2018, 19:44)lumberjack napisał(a): Ogólnie lubię dręczyć gramatycznych nazistów; takie tam hobby Nieśmiały
Masz za karę – cierp:
[Obrazek: bRWyp-600x450.jpg]
Szymon Pyżalski

Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu
Odpowiedz
(10.07.2018, 22:19)freeman napisał(a): Cie choroba niech za to dopadnie Oczko

Dziękuję Uśmiech I Socjopapie też dziękuje Uśmiech

Właśnie takimi komentarzami tylko mnie zachęcacie do dalszej działalności dywersyjnej Język Właśnie z tego czerpię satysfakcję Język

Zefciu, obrazek mnie ( Duży uśmiech Język ) się nie pokazuje, ale mam nadzieję, że jest obraźliwy, gdyż właśnie z tego czerpię radość życia.

Chociaż tak szczerze - czasami na forum przypałętują się ludzie, którzy tak bardzo kaleczą język, że nawet mi ciężko wytrzymać bez zwrócenia uwagi. Jeszcze rozumiem robienie czegoś takiego dla jaj, ale jeśli człowiek w ramach normalnej dyskusji pisze tak jak ja piszę dla jaj, to ręce i cyce opadają.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości