To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawienie z Edenu i moje pierwsze spotkanie z Bogiem
#25
krzysztom123 napisał(a):Ty tak twierdzisz...

Nie. To Ty tak twierdzisz, a otoczka której używasz, by przydać swoim słowom magicznej mocy napawa niektórych strachem, a mnie śmiechem lub oburzeniem (w zależności od tego, czy misjonarz jest szalony czy przebiegły).

krzysztom123 napisał(a):kiedy dzisiaj wieczorem do Ciebie przyjdzie to po tych trzech dniach zmienisz zdanie. Nie będziesz chciał kiedy go zobaczysz później podążać jego ścieżką i twoje życie się zmieni.


Ja dobrze wiem, kto do mnie przyjdzie dziś wieczorem, ale z pewnością nie ma w nim nic z szatana. A szkoda. Szczęśliwy

krzysztom123 napisał(a):Zastanawiasz się dlaczego akurat Bóg przyszedł do nas, ale muszę Ci powiedzieć że nie są nam znane wszystkie myśli i działania naszego Pana.

Ani trochę się nad tym nie zastanawiam. Za to ustępuję w busach ciężarnym, chorym i starym, tym ostatnim (gdy trzeba) pomagam opuścić skrzyżowanie, oddaję za dużo wydanej reszty i nie wyrzucam śmieci do parku. No i odprowadzam zagubione w galeriach dzieci do "biura rzeczy znalezionych".

krzysztom123 napisał(a):przeczytaj na - krzysztom123.blog.interia.pl/apokalpsa

Szukasz nabijaczy. Przykro mi. Od dawna sama zarządzam gdzie, kiedy i na jak długo wchodzę. ^^
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Objawienie z Edenu i moje pierwsze spotkanie z Bogiem - przez Furia - 22.04.2012, 18:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości