To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawienie z Edenu i moje pierwsze spotkanie z Bogiem
#21
krzysztom123 napisał(a):Wy wszyscy Ateiści którzy teraz ze mną piszecie , w ciągu trzech dni przyjdzie do was szatan i tak się stanie i tak będzie. Przyjdzie do was szatan po to aby was wystraszyć , abyście nie głosili mojego słowa dalej i abyście przestali wierzyć w moje objawienie , abyście nie przekazywali tego dalej . Nie musicie się jednak bać , bo szatan jest postacią duchową i nic fizycznie wam nie zrobi , może was on tylko straszyć . Będziecie go widzieli w swojej świadomości i w swoim śnie , będziecie czuli tak jak by chciał wyrywać was z ciała , i będziecie go widzieli w różnych strasznych postaciach , będzie was straszył ale nic wam nie zrobi . Musicie ten okres jakoś przetrzymać i po tych wszystkich dniach napiszcie później wszyscy jak żeście przez to przeszli co czuliście w tym czasie i jak sobie daliście radę przez te wszystkie dni.
Kurde, niech ci ten Bóg następnym razem zdradzi zasady interpunkcji i ortografii. :roll:
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#22
Furia napisał(a):Niezły jesteś. Śmieszne czy nie, to wciąż działa na ludzi. Może nie tak z okienka na forumie, ale całkiem dobrze sprawdza się u wóżbitów i innych "jasnowidzących". Stawiam, że nie będzie tu ani jednego ateisty, którzy za trzy dni, po "szatańskich" odwiedzinach, opowie o tym na forum i spektakularnie wróci na drogę "chrześcijańskiej cnoty".
Ty tak twierdzisz ale kiedy dzisiaj wieczorem do Ciebie przyjdzie to po tych trzech dniach zmienisz zdanie . Nie będziesz chciał kiedy go zobaczysz później podążać jego ścieżką i twoje życie się zmieni. Zastanawiasz się dlaczego akurat Bóg przyszedł do nas , ale muszę Ci powiedzieć że nie są nam znane wszystkie myśli i działania naszego Pana. Gdyby ludzie ulegli szatanowi i będą podążać jego ścieżką , drogą która prowadzi do Apokalipsy to w najbliższych latach losy naszego świata potoczą się następująco , przeczytaj na -

krzysztom123.blog.interia.pl/apokalpsa
Odpowiedz
#23
krzysztom, to że masz urojenia to twój problem, a mnie nic do tego, ale jednak muszę ci to powiedzieć, porozmawiaj o tym z jakimś lekarzem
Odpowiedz
#24
Cytat:Po co szatan założył w Biblii pułapkę

No, jeśli to Szatan napisał Biblię, to sam nie wiem jak nazwać Twoją herezję. Chyba rzeczywiście urojeniem.
Sąd Inkwizycyjny by Cię zwolnił, jako niepoczytalnego. Uśmiech
Odpowiedz
#25
krzysztom123 napisał(a):Ty tak twierdzisz...

Nie. To Ty tak twierdzisz, a otoczka której używasz, by przydać swoim słowom magicznej mocy napawa niektórych strachem, a mnie śmiechem lub oburzeniem (w zależności od tego, czy misjonarz jest szalony czy przebiegły).

krzysztom123 napisał(a):kiedy dzisiaj wieczorem do Ciebie przyjdzie to po tych trzech dniach zmienisz zdanie. Nie będziesz chciał kiedy go zobaczysz później podążać jego ścieżką i twoje życie się zmieni.


Ja dobrze wiem, kto do mnie przyjdzie dziś wieczorem, ale z pewnością nie ma w nim nic z szatana. A szkoda. Szczęśliwy

krzysztom123 napisał(a):Zastanawiasz się dlaczego akurat Bóg przyszedł do nas, ale muszę Ci powiedzieć że nie są nam znane wszystkie myśli i działania naszego Pana.

Ani trochę się nad tym nie zastanawiam. Za to ustępuję w busach ciężarnym, chorym i starym, tym ostatnim (gdy trzeba) pomagam opuścić skrzyżowanie, oddaję za dużo wydanej reszty i nie wyrzucam śmieci do parku. No i odprowadzam zagubione w galeriach dzieci do "biura rzeczy znalezionych".

krzysztom123 napisał(a):przeczytaj na - krzysztom123.blog.interia.pl/apokalpsa

Szukasz nabijaczy. Przykro mi. Od dawna sama zarządzam gdzie, kiedy i na jak długo wchodzę. ^^
Odpowiedz
#26
myślę, że krzysztom jest bardziej szurnięty ode mnie, a to już problem
Odpowiedz
#27
:8O:Smutny

Ja jednak poradziłbym wizytę u lekarza, można pokazać mu blog. Przecież jeżeli miałbyś prawdziwe objawienia to nie znikną po zażywaniu leków, chyba zażywanie neuroleptyków to nie bluźnierstwo...

Jest wiele leków przeciwpsychotycznych które pomagają przy silnych objawach wytwórzych, a są lekami dość nowej generacji i nie mają tak poważnych działań ubocznych jak stare. Taka np. olanzapina jest dostępna w Polsce, w preparatach krajowych i zagranicznych (Olanzapine Teva, Zolafren, Zyprexa), jest refundowana.
<dl><dd>На границе тучи ходят хмуро</dd><dd>Край суровый тишиной объят</dd><dd>У высоких берегов Амура</dd><dd>Часовые Родины стоят</dd></dl>
Odpowiedz
#28
I jak tam bezbożnicy, przyszedł do kogoś szatan w nocy? Mnie potężny i... uparty... szatan nawiedził dopiero nad ranem. Po długim boju udało mi się go wypędzić Cwaniak
Odpowiedz
#29
spotkałem szatana wcielonego
[Obrazek: Roger.jpg]
i nadal żyje

Bogu dzięki
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#30
Hastur napisał(a):I jak tam bezbożnicy, przyszedł do kogoś szatan w nocy? Mnie potężny i... uparty... szatan nawiedził dopiero nad ranem. Po długim boju udało mi się go wypędzić Cwaniak

Nie kpij, bluźnierco!
Szatan ma jeszcze dwa dni, żeby do Ciebie przyjść.
Wszak Prorok Krzysztom123 napisał, że "w ciągu trzech dni".

I zobaczysz co będzie, napiszesz tu odszczekanie swojej niewiary, a Krzysztom123 będzie triumfował między maluczkimi gdy stanie się jasne, że to on, Krzysztkom123 jest Prorokiem Pana Który Nie Napisał Biblii, tylko Szatan.
Odpowiedz
#31
A tym Szatanem okaże się pan policjant, z prokuratorskim nakazem przeszukania mieszkania (na zlecenie kancelarii, która wykonuje zlecenie bestii będącej ZAiKSem, albo innym Sony Music Poland) i konfiskaty komputera, z powodu podejrzenia o używanie i rozprowadzanie nielegalnego oprogramowania i plików, poprzez torrenty i inne rapidshare. Wtedy też ten Szatan zaproponuje układ, kasa do kancelarii prawnej i sprawa jest załatwiona, albo nie i sprzęt będzie leżał sobie w magazynie długo Duży uśmiech A wtedy nastąpi płacz i zgrzytanie zębów i nie ostanie się kamień na kamieniu Oczko
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#32
Palmer Eldritch napisał(a):No, jeśli to Szatan napisał Biblię, to sam nie wiem jak nazwać Twoją herezję. Chyba rzeczywiście urojeniem.
Sąd Inkwizycyjny by Cię zwolnił, jako niepoczytalnego. Uśmiech
Ja nie napisałem że szatan napisał Biblię , tylko że założył w niej pułapkę aby ludzie nie poznali całej prawdy bo wtedy gdyby ludzie poznali całą prawdę i przestali by czynić to do czego ich kusi szatan , to on wtedy by zginął .Np; w Biblii jest napisane że Jezus przyszedł na świat i umarł za nasze grzechy , ale nie ma już napisanego tego że przyszedł również po to aby przekazać nam , że jeżeli na ziemi przestaniemy czynić zło , to powrócimy wtedy z powrotem do Edenu . W Biblii jest napisane że Adam i Ewa zerwali owoc , ale niema już napisane tego że jeżeli ten owoc odrzucą i przestaną czynić zło to powrócą z powrotem do Raju. Kiedyś kiedy była pisana Biblia szatan tak samo kusił ludzi do zła jak dzisiaj , ci którzy głosili o Jezusie niektórzy musieli za to ginąć , a ci którzy pisali Biblię szatan kusił ludzi i działał tak aby nie znalazła się w niej cała prawda . Dlatego ja miałem objawienie i opisuję ludziom dokładnie co się wtedy wydarzyło aby ludzie poznali całą prawdę i całe uzupełnienie Biblii i wydarzeń które się wtedy wydarzyły. Kiedy poznajemy teraz całą prawdę , możemy zobaczyć jak zwodził nas szatan przez te dwa tysiące lat i możemy zobaczyć jak nas przez ten cały czas oszukiwał , poznając całą prawdę poznajemy i widzimy jak możemy walczyć z szatanem i jak możemy przestać ulegać temu do czego nas kusi . Dzięki temu kiedy przestaniemy już ulegać działaniom i kuszeniom szatana i przestaniemy czynić to do czego on nas kusi , wtedy zaczniemy znowu kierować się i podążać drogą która prowadzi do Boga , a kiedy będziemy kierować się drogą która prowadzi do Boga , otworzymy wtedy drzwi do Edenu i powrócimy z powrotem do Raju tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa.

Palmer Eldritch napisał(a):Nie kpij, bluźnierco!
Szatan ma jeszcze dwa dni, żeby do Ciebie przyjść.
Wszak Prorok Krzysztom123 napisał, że "w ciągu trzech dni".

I zobaczysz co będzie, napiszesz tu odszczekanie swojej niewiary, a Krzysztom123 będzie triumfował między maluczkimi gdy stanie się jasne, że to on, Krzysztkom123 jest Prorokiem Pana Który Nie Napisał Biblii, tylko Szatan.
Nie przejmuj się nimi , szatan już w nich jest i zaczyna działać , dlatego tak czynią i tak się zachowują i dlatego zaczynają też pisać takie rzeczy . Kiedy szatan przychodzi do ludzi kusi ich aby zaczynali ze mną walczyć i kusi aby jemu służyli szatanowi , a oni obrażając mnie tak czynią wtedy mu ulegają. Ci którzy jednak już go zobaczyli , albo ci którzy dopiero go zobaczą zmienią swoje nastawienie i postępowanie i zrozumieją całą powagę całej tej sytuacji w której się znaleźli . Ci którzy jednak dalej będą zachowywać się tak samo ,będzie to oznaczało że całkowicie mu ulegli szatanowi i że zostaną z nim już na zawsze aż do końca , aż do czasu kiedy nadejdzie ich kres życia , czyli aż do śmierci.
Odpowiedz
#33
krzysztom123 napisał(a):Nie przejmuj się nimi , szatan już w nich jest i zaczyna działać , dlatego tak czynią i tak się zachowują i dlatego zaczynają też pisać takie rzeczy . Kiedy szatan przychodzi do ludzi kusi ich aby zaczynali ze mną walczyć i kusi aby jemu służyli szatanowi , a oni obrażając mnie tak czynią wtedy mu ulegają. Ci którzy jednak już go zobaczyli , albo ci którzy dopiero go zobaczą zmienią swoje nastawienie i postępowanie i zrozumieją całą powagę całej tej sytuacji w której się znaleźli . Ci którzy jednak dalej będą zachowywać się tak samo ,będzie to oznaczało że całkowicie mu ulegli szatanowi i że zostaną z nim już na zawsze aż do końca , aż do czasu kiedy nadejdzie ich kres życia , czyli aż do śmierci.

Zachowywaliśmy się tak na długo zanim przyszedłeś i napisałeś, że przyjdzie do nas szatan...czyli nie miałeś racji.
Poza tym, to Ciebie szatan omamił, bo kiedy szatan przyszedł do Ciebie skusił Cię, abyś zaczął z nami walczyć i skusił abyś jemu służył, szatanowi. A ty obrażając nas, tak czynisz wtedy mu ulegając. Ty, który jednak dalej będziesz zachowywać się tak samo, a będzie to oznaczało że całkowicie mu uległeś, szatanowi i że zostaniesz z nim już na zawsze aż do końca, aż do czasu kiedy nadejdzie Twój kres życia, czyli aż do śmierci.
I jak się z tym czujesz sługo szatana, fałszywy proroku, Jezus o Tobie wspomniał mówiąc:
"Na to Jezus im odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą."
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#34
Grim napisał(a):Zachowywaliśmy się tak na długo zanim przyszedłeś i napisałeś, że przyjdzie do nas szatan...czyli nie miałeś racji.
Poza tym, to Ciebie szatan omamił, bo kiedy szatan przyszedł do Ciebie skusił Cię, abyś zaczął z nami walczyć i skusił abyś jemu służył, szatanowi. A ty obrażając nas, tak czynisz wtedy mu ulegając. Ty, który jednak dalej będziesz zachowywać się tak samo, a będzie to oznaczało że całkowicie mu uległeś, szatanowi i że zostaniesz z nim już na zawsze aż do końca, aż do czasu kiedy nadejdzie Twój kres życia, czyli aż do śmierci.
I jak się z tym czujesz sługo szatana, fałszywy proroku, Jezus o Tobie wspomniał mówiąc:
"Na to Jezus im odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą."
Brawo i powiedział to Ateista który podobno nie wierzy ani w Jezusa ani w Boga , a tu zaczyna nagle o Nim głosić co on powiedział. Może jeszcze nie ma za późno abyście weszli na tą właściwą drogę , może jest jeszcze troszeczkę nadziei któż to wie.

Edytuj posty. ŚSz
Odpowiedz
#35
Ekhm, nie jestem ateistą, ale prawda, w Jezusa i Twojego Boga nie wierzę (pomimo faktu, żem ochrzczony). Napisałem słowa Jezusa, żeby Ci przypomnieć co mówił, bo widocznie zapomniałeś, fałszywy proroku. A poza tym, ja idę właściwą drogą, a że Tobie się nie podoba, no cóż, niektórzy wolą wiejskie wyboje, a inni autostradę.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#36
krzysztom123 napisał(a):Ja nie napisałem że szatan napisał Biblię , tylko że założył w niej pułapkę aby ludzie nie poznali całej prawdy bo wtedy gdyby ludzie poznali całą prawdę blablabla
czyli Szatan brał udział w napisaniu Biblii?

A skąd wiesz, że objawienie, którego doznałeś pochodziło od Boga a nie od Szatana, skoro Szatan taki chytrzyk jest?

No i wreszcie: nauczy cię ten Bóg czy Szatan poprawnego polskiego zapisu i ortografii czy ja mam to zrobić nagradzając cię 5 punktami ostrzeżeń?
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#37
exodim napisał(a):No i wreszcie: nauczy cię ten Bóg czy Szatan poprawnego polskiego zapisu i ortografii czy ja mam to zrobić nagradzając cię 5 punktami ostrzeżeń?

Szatan w nim siedzi i mówi mu jak ma pisać, bo jak wiadomo "diabłem tkwi w szczegółach" Język
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#38
Grim napisał(a):. A poza tym, ja idę właściwą drogą, a że Tobie się nie podoba, no cóż, niektórzy wolą wiejskie wyboje, a inni autostradę.

Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują! Oczko

Co do wizyt szatana to mnie strasznie trzęsło w nocy, ale okazało się rano że okno było otwarte.
<dl><dd>На границе тучи ходят хмуро</dd><dd>Край суровый тишиной объят</dd><dd>У высоких берегов Амура</dd><dd>Часовые Родины стоят</dd></dl>
Odpowiedz
#39
chireadan napisał(a):Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują! Oczko

Co do wizyt szatana to mnie strasznie trzęsło w nocy, ale okazało się rano że okno było otwarte.
Brama do Raju jest ciasna , a droga prowadzi do niej tylko jedna , idźcie i przekazujcie dalej , głoście na wszystkich portalach przekazane prze zemnie Słowo Boże , bo kiedyś kiedy zmieni się świat , wy będziecie mogli powiedzieć wtedy również , że każdy z was przyczynił się do tego , że świat stał się lepszy i każdy z was chociaż zrobił tak niewiele , dołoży do tego swoją małą cegiełkę która przyniesie nam leprze jutro i uchyli drzwi do Raju tam gdzie czeka na nas Bóg.
Odpowiedz
#40
krzysztom123 napisał(a):Brama do Raju jest ciasna , a droga prowadzi do niej tylko jedna , idźcie i przekazujcie dalej , głoście na wszystkich portalach przekazane prze zemnie Słowo Boże , bo kiedyś kiedy zmieni się świat , wy będziecie mogli powiedzieć wtedy również , że każdy z was przyczynił się do tego , że świat stał się lepszy i każdy z was chociaż zrobił tak niewiele , dołoży do tego swoją małą cegiełkę która przyniesie nam leprze jutro i uchyli drzwi do Raju tam gdzie czeka na nas Bóg.

Jeśli jesteś prawdziwym Mesjaszem, którego Bóg wyznaczył, to zrób jak np. Mojżesz i udowodnij to, może być nawet zamienienie laski w węża. Nie powinno być to takie trudne, dla Bożego Pomazańca, a ilu ludzi wtedy Tobie uwierzy i się nawróci? Jednak jeśli nie masz mocy danej od Boga, by czynić cuda, jak to robił Mojżesz i Jezus, to znaczy to, że ni mniej ni więcej, dałeś się podejść Szatanowi, który Cię omamił.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości