To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Kod da Vinci" to nie przestępstwo...
#1
Film "Kod da Vinci" nie obraża uczuć religijnych - uznała warszawska prokuratura i odmówiła wszczęcia śledztwa, czego domagali się m.in. senatorowie Ryszard Bender (LPR) i Czesław Ryszka (PiS). Decyzja jest prawomocna.

więcej: http://film.onet.pl/0,0,1371921,wiadomosci.html
Imagine there's no countries,
It isn't hard to do,
Nothing to kill or die for,
And no religion too,
Imagine all the people,
Living life in peace...

You may say that I'm a dreamer,
But I'm not the only one!
Odpowiedz
#2
LUBLIN PRZEPRASZA ZA BENDERA!!!
Odpowiedz
#3
A ja bym teraz zadał take oto pytanie:

- Czy rzeczywiscie prawdą jest, ze Polska się klerykalizuje?

Poza tym brawa dla prokuratury, można jednak mówić o jej niezależności od istniejącego obecnie układu politycznego. Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#4
Film widziałem - ewidentnie nie jest antykatolicki (wręcz się rozaczarowałem Język ), więc nie wiem, o co taki szum. Prokuratura bardzo dobrze postąpiła olewając tych oszołomów, zwłaszcza, że przepis o "obrazie uczuć religijnych" stawał się powoli batem na przeciwników Kościoła. Wychodzi na to, że w Polsce (mimo starań rządzących) nie jest jeszcze aż tak źle Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Jacek napisał(a):Czy rzeczywiscie prawdą jest, ze Polska się klerykalizuje?
Oj, rzeczywiście :wink:
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

***
Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

***
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz
#6
No może trochę, ale nie aż tak jak niektórzy demonizowali Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#7
yva napisał(a):Film "Kod da Vinci" nie obraża uczuć religijnych - uznała warszawska prokuratura i odmówiła wszczęcia śledztwa, czego domagali się m.in. senatorowie Ryszard Bender (LPR) i Czesław Ryszka (PiS). Decyzja jest prawomocna.

więcej: http://film.onet.pl/0,0,1371921,wiadomosci.html
YES! YES! YES! Duży uśmiech
Dobrze, że w tej prokuraturze siedzą normalni, zdrowo i racjonalnie myślący ludzie. Niekoniecznie ateiści :]
pieprzona_lumpenliberałka (dawniej Maria z Magdali)
***
Jak to możliwe, że tak wielu ludzi skłonnych jest uwierzyć w istnienie głównego bohatera pewnej bardzo starej, wielotomowej sagi, podczas gdy inne opowieści (czasem równie stare) uznają za mitologię lub literaturę fantastyczną i - jedynie jako zwykli ich miłośnicy - poszukują tylko jego odzwierciedlenia w rzeczywistości?
Odpowiedz
#8
Juz się bałem że mamy upaństwowione sądy :roll: .

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#9
Kolejni prokuratorzy do zwolnienia Uśmiech
[Obrazek: 628750.jpg]
Odpowiedz
#10
Helmutt napisał(a):LUBLIN PRZEPRASZA ZA BENDERA!!!

A ŚWIDNIK ZA JAKSONA, który to zakazał puszczania filmu Kod Da Vinci w kinie LOT :? :roll:
Odpowiedz
#11
Antychryst napisał(a):
Helmutt napisał(a):LUBLIN PRZEPRASZA ZA BENDERA!!!

A ŚWIDNIK ZA JAKSONA, który to zakazał puszczania filmu Kod Da Vinci w kinie LOT :? :roll:
haha jak dobrze, że lębork nie ma kina Język
Odpowiedz
#12
a moj kot nie wiem czy obraza uczucia religijne bo nie rozumiem co on mialczy i boje sie ze prokuratura moze zaczac cos weszyc w tej sprawie :?
Odpowiedz
#13
Tygrysek napisał(a):a moj kot nie wiem czy obraza uczucia religijne bo nie rozumiem co on mialczy i boje sie ze prokuratura moze zaczac cos weszyc w tej sprawie :?

Mój szczur zrobił za to coś potwornego i zwyrodniałego wczoraj... Na wersalce lezała gazeta akurat otwarta na jakimś artykule o jakichś obrazach i kościołach i ten gdy chodził po tej gazecie puścił kilka kropel moczu na... Wizerunek Matki Boskiej.
Chyba trzeba będzie zacząć go ukrywać.... Szczura znaczy się....
Odpowiedz
#14
Helmutt, ja już doniosłem na Ciebie, sprawa w toku!
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości