To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczył Zdzisiek Ambrożemu... (o współczesnej, globalnej ekonomii przypowieść)
#41
Śmierć Szczurów napisał(a):Ja nie jestem kochającym inaczej Palmer, więc "misie" zatrzymaj dla siebie.
A to mężczyzna już nie może czule zwracać się do drugiego mężczyzny, jeśli nie jest gejem?
Skąd taki pomysł?
Kobiety jakoś się do siebie czule zwracają, a nikt ich o bycie lesbijkami nie podejrzewa, a konsekwentnie chyba powinien, prawda?

Wyluzuj!
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#42
nonkonformista napisał(a):A to mężczyzna już nie może czule zwracać się do drugiego mężczyzny, jeśli nie jest gejem?
Skąd taki pomysł?

Zbyt czule nie może, ale w odpowiednim kontekście jak najbardziej.

Może nasz admin ma kompleksy?
Odpowiedz
#43
kkap napisał(a):Zbyt czule nie może, ale w odpowiednim kontekście jak najbardziej.

Może nasz admin ma kompleksy?
Nie wiem. Najlepiej, gdyby sam się wypowiedział na ten temat.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#44
Śmierć Szczurów napisał(a):Ja nie jestem kochającym inaczej Palmer, więc "misie" zatrzymaj dla siebie.

Homofob!
Odpowiedz
#45
nonkonformista napisał(a):A to mężczyzna już nie może czule zwracać się do drugiego mężczyzny, jeśli nie jest gejem?

Nie. Mężczyzna nie może też nosić różowych koszul, jeśli nie jest gejem. Mężczyzna powinien też umieć w mordę dać, gdy zajdzie taka potrzeba, jeśli nie jest gejem.

Tak się składa, że mam pewne poglądy na temat tego co mężczyzna może wobec innego mężczyzny i nie będę ich ukrywał/zmieniał w imię politpoprawności.

nonkonformista napisał(a):Kobiety jakoś się do siebie czule zwracają, a nikt ich o bycie lesbijkami nie podejrzewa, a konsekwentnie chyba powinien, prawda?

A to kobiety są mężczyznami? Kobiety to kobiety - ich relacje są inne, niż męskie relacje.

nonkonformista napisał(a):Wyluzuj!

Jestem wyluzowany.

kkap napisał(a):Może nasz admin ma kompleksy?

Tak, mam szpotawą stopę, niewyleczony młodzieńczy trądzik i zeza.

Palmer Eldritch napisał(a):Homofob!

To już nie Twój problem.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#46
nonkonformista napisał(a):Kobiety jakoś się do siebie czule zwracają, a nikt ich o bycie lesbijkami nie podejrzewa, a konsekwentnie chyba powinien, prawda?

No i tym mężczyźni się różnią od kobiet.

Popieram ŚS.

Ale: get back to the main topic!
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#47
exodim napisał(a):No i tym mężczyźni się różnią od kobiet.

Popieram ŚS.

Ale: get back to the main topic!

Że co? Ja nie rozumieć angielski. Dlaczego ty nie pisać po polsku?
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#48
ok. pomogę sobie Google Translatem:
wracać do głównego tematu!
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#49
exodim napisał(a):ok. pomogę sobie Google Translatem:
wracać do głównego tematu!
O dziękuję! Już lepiej. Widzisz, Exodimie... Jak chcesz, to potrafisz.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#50
A może mnie ktoś oświecić, dlaczego akurat Grecy odstawiali takie numery (może chcieli załapać się do Księgi Guinessa).
Nie siedzę za bardzo w mentalności Greków (poza byłą narzeczoną, córką greckiego emigranta).
Wydawało mi się zawsze, że nas w głupocie gospodarczo-korupcyjnej nikt nie przebije.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#51
Sofeicz napisał(a):A może mnie ktoś oświecić, dlaczego akurat Grecy odstawiali takie numery (może chcieli załapać się do Księgi Guinessa).
Nie siedzę za bardzo w mentalności Greków (poza byłą narzeczoną, córką greckiego emigranta).
Wydawało mi się zawsze, że nas w głupocie gospodarczo-korupcyjnej nikt nie przebije.
Wiesz, jak ktoś daje łapówki, to jest frajerem. Po prostu. Ale to temat na inną dyskusję.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#52
Ktoś pytał dlaczego Chińczycy nie wykupili obligacji greckich.
Przyszedł mi do głowy następujący chiński ciąg myślowy:
- Podobno demokracja jest najlepszym z ustrojów
- Grecja = kolebka demokracji
- Grecja dała dupy na całego
czyli:
- Demokracja jest do dupy
- Nasz chiński ustrój jest wporzo (po co mamy się bawić w demokrację, która nie zabezpiecza przed daniem dupy).
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#53
Sofeicz napisał(a):Ktoś pytał dlaczego Chińczycy nie wykupili obligacji greckich.
Przyszedł mi do głowy następujący chiński ciąg myślowy:
- Podobno demokracja jest najlepszym z ustrojów
- Grecja = kolebka demokracji
- Grecja dała dupy na całego
czyli:
- Demokracja jest do dupy
- Nasz chiński ustrój jest wporzo (po co mamy się bawić w demokrację, która nie zabezpiecza przed daniem dupy).

Może to i mieć wymiar symboliczny. Może masz rację, że lud tak kojarzy ten kraj.

Akurat mnie (mi?) Grecja nie kojarzy się ze starożytną Elladą, tylko z XIX-wiecznym Powstaniem, które zakończyło się sukcesem dzięki życzliwości Wielkiej Brytanii i Rosji. Kojarzy mi się też z pierwszą nowożytną Olimpiadą (w stylu wiktoriańskim), wojnami bałkańskimi (preludium do I wojny światowej), I wojną, II wojną, wojną domową między siłami probrytyjskimi a prosowieckimi, dyktaturą pułkowników, stadem pół-piśmiennych pastuchów i wczasami na Santorini.

A w średniowieczu każdy szanujący się Grek mieszkał w Azji Mniejszej. Duży uśmiech

Offtop mi się zrobił z tych greckich skojarzeń.
Odpowiedz
#54
Jadę do Grecji na wakacje. Biorę 200 euro. Myślicie, że starczy na jakąś wyspę?
Odpowiedz
#55
Akurat na wysypkę.
Odpowiedz
#56
Palmer Eldritch napisał(a):Akurat mnie (mi?) Grecja nie kojarzy się ze starożytną Elladą, tylko z....
Dzisiejsza Grecja ma tyle wspólnego ze starożytną, co dzisiejsi Włosi z Rzymianami - kompletne przeciwieństwo.
Poza tym, kraj który ma taką kompanię honorową nie może być normalny.

[Obrazek: evzoni-acropolis.jpg]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#57
El Commediante napisał(a):Jadę do Grecji na wakacje. Biorę 200 euro. Myślicie, że starczy na jakąś wyspę?

autostopem, czy tanie linie lotnicze ?
Odpowiedz
#58
Lust napisał(a):autostopem, czy tanie linie lotnicze ?
Halik i Dzikowska swego czasu pojechali za 200 $ do Chin. To jest dopiero wyczyn.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#59
sirflinket napisał(a):Państwo takie.jak USA ma super pozycję jeśli chodzi o negocjacje w sprawie zadłuzenia u Chin. Jeśli będą kłopoty ze spłatą długów to oba mocarstwa powinny się.dogadać i to o niebo lepiej niż UE z Grecja.

SS tak o to mi chodziło. Jest też drugie wyjście. Olać wierzycieli i sprywatyzować co się da i narodzie.róbta co chceta a my rządz wylatuje.do ciepłych krajów.

Do cieplych krajow jak Grecja i Hiszpania?
Jestem Ludwikiem Kowalskim, 81-cio letnim amerykanskim fizykiem jadrowym na emeryturze. Jestem tez autorem niedawno prztlumaczonego (2012) zyciorysu:

http://ludkow.info/byt

Pisanie go bylo dla mnie obowiazkem moralnym, wobec rodzicow, wobec wielu innych ofiar Stalinizmu, i wobec Polski.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości