To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna - kącik bukmacherski
#41
Defetyści...Język Ja jak kkap obstawiam.
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
#42
Przegramy 1:0, chyba, że sędzia pomoże. Język
Odpowiedz
#43
Przegrałeś Ty defetysto.Język
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
#44
Jakis dziwny ten mecz
Odpowiedz
#45
Trochę przesadzona ta kartka chyba była. Faul to tam raczej był, ale nie na kartkę od razu.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
#46
Dawno nie widziałam tylu zmarnowanych okazji Niezdecydowany
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)







Odpowiedz
#47
Ten gol Greków mnie załamał.:| Ech...
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
#48
Gdyby Perquis tak nie przestrzelił w I połowie. :|
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#49
exodim napisał(a):Teraz drużyna Grecji, bez Rehagela (za to z przeciętnym Santosem) to piłkarskie szambo

I znowu straciliśmy szanse na wygrana, bo znowu zwyciężyła exodimowa mentalność, ze z takim szambem to można wygrać na stojąco. Nic się nie nauczyliśmy,a "przeciętny" Santos w 21 meczach zaliczył tylko jedna porażkę. Czy zawsze musimy być tak durni? Dlaczego?

Cholernie szczęśliwy remis.
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
#50
Jest w ogóle szansa na wyjście z grupy jeszcze? Bo z Rosją raczej nie mamy szans wygrać, ale jeśli wygramy z Czechami, a ruscy wygrają wszystko, to chyba jest opcja?

Ogólnie w drugiej połowie gra się naszym kompletnie załamała, jeszcze w ostatnich pięciu minutach próbowali coś zdziałać. No i dlaczego nie było zmianNiezdecydowany?
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
#51
mecz był bardziej widowiskiem sensacyjny, na pewno nie piłkarskim rarytasem. myszołowy przez kwadrans zagrali dobrą drużynę z finałem w postaci bramki, potem już było jak zwykle, bałagan, zmęczenie, brak koncepcji. grecy dali przykład ducha walki do końca. gdyby nie ich bramkowe akcje i decyzje sędziów, to po 17 minucie mecz wygladałby jak do końca I poł. - marna kopanka, wywrotki, nuda. a smaczki przynajmniej ten bajzel udramatyzowały.
Odpowiedz
#52
NotInPortland rządzi Język
NotInPortland napisał(a):Polska - Grecja 1:1

Dla Polski Lewandowski dobijając piłkę niczyją w polu karnym Greków a dla Grecji Papado-cośtam w podobnej sytuacji.
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#53
Jester napisał(a):Jest w ogóle szansa na wyjście z grupy jeszcze? Bo z Rosją raczej nie mamy szans wygrać, ale jeśli wygramy z Czechami, a ruscy wygrają wszystko, to chyba jest opcja?

Ogólnie w drugiej połowie gra się naszym kompletnie załamała, jeszcze w ostatnich pięciu minutach próbowali coś zdziałać. No i dlaczego nie było zmianNiezdecydowany?

Raczej dlaczego oni tracą ducha. Ja tego nie rozumiem do końca. To jest główny problem dla którego polskie zespoły dają ciała. Oni w pewnym momencie przestają w siebie wierzyć, bo mają zaniżoną samoocenę.
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#54
NotInPortland napisał(a):NotInPortland rządzi Język
Czy Ty przypadkiem nie byłeś w poprzednim wcieleniu ośmiornicą?:lol2:
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#55
Yeyckoo napisał(a):grecy dali przykład ducha walki do końca.


Dali przykład czego? Wykładali się przy byle pierdołowatych akcjach, co najlepiej widać było w polu karnym, gdzie po główce grek najpierw stanął, a po sekundzie (bo nic się nie działo) upadł trzymając się za czoło. Dziady grały na czas i podkładały się do fauli. Co nie znaczy, że nasi grali nieskazitelnie, sytuacji było trochę, tyle że w drugiej połowie najpierw za dużo pewności siebie, a potem lekka panika i próbowanie "na chama".

Ale tak jak wcześniej pisałem, to mecz Czechy-Rosja był ciekawszy, ja liczyłem na 3:0 dla Rosji, ale 4:1 też mnie zadowala Uśmiech
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#56
Ten wynik dla Rosji byłby dobry, gdybyśmy następny mecz grali z w ten sposób zdemoralizowanymi Czechami :>. Będziemy natomiast grać z podbudowanymi Rosjanami Oczko.
There is a crack in everything. That’s how the light gets in.
Odpowiedz
#57
Rojza Genendel napisał(a):Dawno nie widziałam tylu zmarnowanych okazji Niezdecydowany

Czyli nigdy nie oglądasz meczy Uśmiech

A po meczu Rosjan z Czechami pogratulowałem osobiście kibicom z Ryzania. Ogólnie to Wrocławiania bardzo głośno kibicowali Czechom. Chyba byłem w miejszości.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#58
Sędzia był nam przychylny.

Mój brat słusznie rzekł, że pierwszą połowę wygrali nasi piłkarze, a drugą przegrał Smuda, bo kazał zawodnikom "dowieźć" wynik do końca, zamiast Greków dobić.

Ale i tak chwała mu za ten remis, bo byłem pewien, że przegramy.
Odpowiedz
#59
kkap napisał(a):Dobra, tam kochani, nie pierdolta tylko pijta pod mecz Język Będzie 2-0 dla Polski Uśmiech

Byłoby tak, gdyby nie idiotycznie spierdolona druga połowa. Mieliśmy ich na łyżeczce.

Chwała Tytoniowi, że nie przejebaliśmy.
Odpowiedz
#60
kkap napisał(a):Chwała Tytoniowi, że nie przejebaliśmy.

Tytoń, Tytoń! Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości