To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna - kącik bukmacherski
#1
Wraz z nastaniem ery Euro dwa-dwanaście zaczyna się frajda wszystkich miłośników kopania szmacianki, do których zaliczam się i ja. Chciałbym abyśmy w tym temacie obstawiali zwycięzców poszczególnych meczów i wyniki. Oczywiście nagroda to satysfakcja i ewentualny punkt reputacji ode mnie czy od innych uczestników gry*.

Dzisiaj jest wielkie sportowe wydarzenie, od którego możemy zacząć zabawę,a mianowicie finał Ligi Mistrzów (Champions League), w której zmierzą się dwie wielkie piłkarskie korporacje Chelsea Londyn i Bayern Monachium.

Moje obstawienie: zwycięstwo Bayernu Monachium 3:2

Typowanie 19.05
exodim 3:2 dla Bayernu
kkap 3:1 dla Chelsea
renegat karne dla Chelsea
Skywalker 2:1 dla Chelsea
Ontologik 2:1 dla Chelsea

Typowanie 8.06 I (Polska-Grecja)
Grim, 2:1
Tronik, 5:0
Rojza, 0:2
neutron, 2:1
biegacz, zwycięstwo Polski
exodim, remis
adi., 1:0
kkap, 2:0
Inky, 2:1
NotInPortland, 1:1
Palmer, 0:1

Typowanie 8.06 II (Rosja-Czechy)
exodim, 2:0
Grim, zwycięstwo Rosji
Skywalker, 3:0 (było 4:1)

Typowanie 9.06 I (Holandia-Dania)
exodim, 3:1
Yeyckoo, 3:1
Jester, 2:0
Sajid, 2:1
Palmer, 2:2
Grim, 2:1
Forge, 1:1
łobuz, 4:2
NotInPortland, 3:0

Typowanie 9.06 II (Niemcy-Portugalia)
exodim, 2:0
Yeyckoo, 2:1
Jester, 2:1
Sajid, 2:2
Palmer, 2:1
Grim, 2:1
Forge, 0:1
łobuz, 3:1
NotInPortland, 2:0

Typowanie 10.06 I (Hiszpania-Włochy)
nonkonformista, 1:0
exodim, 1:1
Skywalker, 2:0
Grim, 1:0
kkap, 0:1
Jester, 2:0
Głupi Jaś, 0:0
Palmer, 0:1

Typowanie 10.06 II (Irlandia-Chorwacja)
Skywalker, 1:2
Grim, 1:2
kkap, 2:0
Jester, 0:0
Głupi Jaś, 0:1
exodim, 1:0
Palmer, 0:0

Typowanie 11.06 I (Francja-Anglia)
exodim, 2:2
Argen, 0:1
Grim, 0:0
Skywalker, 1:3
Sajid, 2:0
Jester, 2:1

Typowanie 11.06 II (Ukraina-Szwecja)
exodim, 1:3
Argen, 1:0
Grim, 1:3
Skywalker, 1:0
Sajid, 0:0
Jester, 0:1
nonkonformista, 2:1
Palmer, 0:2

Typowanie 12.06 I (Polska-Rosja)
Głupi Jaś, 0:2
lumberjack, 1:3
NotInPortland, 1:2
Palmer, 1:3
kkap, 1:0
Grim, 0:2
Rojza, 0:2
neutron, 4:1
renegat, 2:1
current, 0:2
Jorge, 3:2

Typowanie 12.06 II (Czechy-Grecja)
Głupi Jaś, 0:0
NotInPortland, 2:1
Palmer, 0:1
Skywalker, 1:1
kkap, 1:2
Grim, 1:1
Sajid, 0:1
neutron, 0:3
renegat, 1:1
current, 3:1

Typowanie 13.06 I (Dania-Portugalia)
Skywalker, 0:1
Sajid, 0:2
Palmer, 2:0
Grim, 0:1
Jester, 1:2 (było 2:3)
Forge, 0:1
El_Commediante, 1:1
Sofeicz, 1:0
kkap, 0:2
nonkonformista, 1:3
exodim, 1:1
Argen, 1:2
renegat, 1:0

Typowanie 13.06 II (Holandia-Niemcy)
Skywalker, 1:2
Sajid, 1:1
Palmer, 2:2
Grim, 1:1
Jester, 1:3
Forge, 1:2
El_Commediante, 1:2
Sofeicz, 1:0
kkap, 1:1
nonkonformista, 0:2
exodim, 2:1
Argen, 0:3
renegat, 1:1
Shahnaz, 2:0
Lust, 1:1
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#2
Ja stawiam na wygraną Chelsea. Obstawianie wyników to zawsze loteria ale niech będzie 3:1 Oczko

Bayernu nigdy nie lubiłem, a Chelsea ma u mnie w tym sezonie błogosławieństwo za wyjebanie Barcelony. Dostarczyli mi argumentów w dyskusji z debilami, którzy uważali, że Barcelona to jest absolutna potęga, nie do pokonania, najlepsza drużyna wszech czasów etc.

Chociaż w sercu zawsze będzie 1 klub Język A przed tym finałem warto wspomnieć tyn Oczko Ku pokrzepieniu serc Uśmiech
Odpowiedz
#3
Ja lubię właśnie Man Utd. Szkoda, że ostatnio coś im nie idzie właściwie na rzecz konkurenta z miasta. A Barcelony nie lubiłem nigdy, może dlatego, że znajomi, którzy się nią podniecają to kretyni (czyli j.w. napisałeś).
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#4
exodim napisał(a):Ja lubię właśnie Man Utd. Szkoda, że ostatnio coś im nie idzie właściwie na rzecz konkurenta z miasta.

Skurwsyny z City, wszystko przez jebane petrodolary od brudasów z Arabii Język Farta mieli niesamowitego, ale MU też na własne życzenie przerżnął mistrza i chociaż zawsze będę za nimi (nawet jak do 2 ligi spadną) to trzeba to przyznać.
Odpowiedz
#5
Ja obstawiam zwycięstwo Chelsea w karnych.
Odpowiedz
#6
Exodim, posłuchaj sobie nuty, którą uwielbiałem nucić z Ś.P. Kwazim Oczko

Przy okazji możesz zobaczyć piękne bramki, w tym w 1:37 Giggsa z Arsenalem (mistrzostwo świata) oraz później bramkę legendarnego bramkarza Petera Schmeichela Oczko
Odpowiedz
#7
Z założenia nie kibicuję zagranicznym klubom a jedynie stosuję chłodne kalkulacje. 2:1 dla Chelsea

Zajebiście tylko że będe musiał podczas meczu gnić w robocie Smutny Na szczęście na EURO już sobie zaklepałem odpowiednie godziny oraz dni wolnego po meczach Polaków Oczko

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#8
Skywalker napisał(a):Z założenia nie kibicuję zagranicznym klubom a jedynie stosuję chłodne kalkulacje. 2:1 dla Chelsea

Zajebiście tylko że będe musiał podczas meczu gnić w robocie Smutny Na szczęście na EURO już sobie zaklepałem odpowiednie godziny oraz dni wolnego po meczach Polaków Oczko

Ja z założenia nie kibicuję polskim klubom, chyba, że grają w pucharach.

Na EURO zapewne pojadę do Warszawy i będę zalewał pałę w strefie kibica Duży uśmiech Mam już bluzę i flagę, zobaczymy ile jeszcze gadżetów nazbieram. Teraz piję głównie Tyskie Duży uśmiech
Odpowiedz
#9
2-1 dla niebieskich, pierwszą bramke szczeli bayern. :lol2:
Odpowiedz
#10
Ontologik napisał(a):2-1 dla niebieskich, pierwszą bramke szczeli bayern. :lol2:

SZCZelić to ty sobie możesz na komentarzach w Onecie. Tutaj można tylko STRZelić.

Zastanawiam się czy ty to robisz to po prostu z nudów, celowo. A jeszcze miałeś kiedyś czelność pouczać nas o czystości języka.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#11
renegat, całkiem niezły szczał, gratuluję celności Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
eeeeeeeeoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

drogba wymodlił!
na pohybel ateistom!


EDIT:
mecz był przepiękny, pełen dramaturgii, zwrotów akcji i fantastycznych emocji.
znów chcę zostać piłkarzem. Szczęśliwy
aczkolwiek chciałbym grać tylko w finałach ME, MŚ i LM.
Odpowiedz
#13
renegat napisał(a):Ja obstawiam zwycięstwo Chelsea w karnych.

Gratki Duży uśmiech Ledwo dotrwałem tych karnych, przy okazji miałem jeszcze spinę z kibicami Bayernu Język Na całe szczęście jeszcze na trzeźwo założyłem bluzę bezpieczeństwa (tj. reprezentacji Polski) i wróciłem z pełnym uzębieniem Duży uśmiech

Ogólnie spoko, Chelsea pierwszy raz wygrała LM. Zasłużyli sobie, całe szczęście, że pierwszy raz nie wygrali 4 lata temu Język Z tamtego finału pamiętam tekst Kwaziego o Anelce: "Nie trafi, to jest chuj nie napastnik". Po finale zaś pamiętam niewiele. W sumie, jak wczoraj Duży uśmiech
Odpowiedz
#14
Najbliżej był renegat, już wyedytowałem pierwszego posta. Będę tam wklejał typowania (postaram się następnym razem jeszcze przed rozpoczęciem meczu) i ich zwycięzcę.

A ja cieszę się, że nie typowałem nigdzie poza tym forum Oczko

A co do meczu: pierwsze 75 min mogli sobie chłopaki podarować w sumie. Później było zajebiście, a emocje przy ostatnim (dla Bayernu) karnym Schweinsteigera niesamowite!
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#15
Exodim napisał(a):A ja cieszę się, że nie typowałem nigdzie poza tym forum
A ja wręcz przeciwnie :wall:...tym bardziej ,że to Bayern był faworytem u bukmacherów.:p
Odpowiedz
#16
renegat napisał(a):A ja wręcz przeciwnie :wall:...tym bardziej ,że to Bayern był faworytem u bukmacherów.:p

Znam ja człowieka, który dla jaj w 2004 roku obstawił 10 zł na wygraną Grecji przed Euro Duży uśmiech Potem pluł sobie w brodę, że nie 1000 Duży uśmiech I tak sukinkot zgarnął wtedy za to grubą kasę.
Odpowiedz
#17
Od lat gram z kumplem podczas wszystkich Mistrzostw Świata i Europy.
Obstawiamy z góry wszystkie wyniki spotkań grupowych. Za trafienie dokładnego wyniku 3 punkty, a za wytypowanie zwycięzcy (bądź remisu) punkt 1.

Potem prosty przelicznik: 1 punkt = 1 euro.

Podczas MŚ w RPA rozbiłem go w pył i wygrałem 24 euro. Język

Ktoś z Was wchodzi w to?
Odpowiedz
#18
Ciekaw jestem Waszych przeczuć. Uśmiech
Odpowiedz
#19
2:1 dla Polski (jak widzę, jestem na razie jedynym optymistą), a w drugim meczu stawiam na Rosję Uśmiech
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#20
0:5 dla grecji, dostana wpieddrol az milo....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości