To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna - kącik bukmacherski
Niestety przegramy.
1:3.
Odpowiedz
Ja się boję, że będzie jakimś cudem remis, co zostanie pewnie zrównane ze świętem narodowym, ale liczę osobiście na porażkę, tak 2:0, albo 3:0, chociaż od biedy ten 1:0 też będzie dobry.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
2:1 dla nas.
jestem wiecznym hurraoptymistą w kontekście reprezentacji :p
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
2-0 dla polaków.
Odpowiedz
Nie bedzie meczu Duży uśmiech
Odpowiedz
Jak widać sprawdzenie prognozy pogody przekracza możliwości ludzi zajmujących się polską piłką. Farsa i tyle.
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego nie mogli dachu przed meczem zamknąć, albo nawet teraz. Na wp.pl napisali, że to niby ze względów bezpieczeństwa, to ja nie rozumiem, w jaki sposób zamknięcie dachu na stadionie może zagrażać bezpieczeństwu kibiców, ktoś wie może o co chodzi?
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
Teraz nie mogą zamknąć, bo mecz musi odbywać się w takich samych warunkach, co przedmeczowy trening. Ponoć. Uśmiech
Odpowiedz
1:0 dla pogody i indolencji.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Dachu nie można zamknąć jak pada.

Odpowiedz
idiota napisał(a):Dachu nie można zamknąć jak pada.

Pada od rana, ale latem zamykali 8)
cool
Odpowiedz
Na otarcie łez.

http://www.youtube.com/watch?v=-sqAvCHQE14
Odpowiedz
"Jak grać Panie Premierze, jak grać????"
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
Znowu notowania PO spadną. Gdyby PiS rządził......
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
I ta ekipa chce się brać za elektrownię atomową?
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
NotInPortland napisał(a):I ta ekipa chce się brać za elektrownię atomową?
Koniecznie z zasuwanym dachem.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=ALMDDJ19Khs
Odpowiedz
Rozpieprzyli mnie dzisiaj goście z Solidarnej Polski, chcą dymisji pani Ministry Muchy, bo to jej wina że mecz się nie odbył Uśmiech
W radiu z kolei się śmiali, że jak graliśmy z Grecją, to stworzono im ich rodzime warunki, czyli gorąc i duchotę, teraz Anglikom też stworzono rodzime warunki, czyli ulewę na stadionie, bo to ta nasza słynna Polska gościnność Duży uśmiech
No i mamy w końcu najdroższy Basen Narodowy Uśmiech W ogóle to przypomniał mi się mecz Polski z kimśtam, na Śląskim bodajże, śniegiem waliło równo, a piłka była żółta (bo tak sobie chyba pzpn wymyślił), przez co nie było jej w tej śnieżycy widać Uśmiech Nie dziwię się Anglikom, że mają z nas polewę, tragedia po prostu.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
Jak znam życie, to Ministra Mucha nie bardzo się orientowała jaki jest mecz, gdzie i kiedy... Pewnie okaże się, że jak zwykle do zaniedbań doszło ale nikt nie jest winien.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
Nie używajcie kochani słowa "Ministra", bo to jest paskudny, lewacki chwast językowy Język A to jest zwykła idiotka.

Organizatorzy meczu także są idiotami. Ci, którzy wymyślali przepisy FIFA również. To co się stało wczoraj to totalna kompromitacja i skandal, za który ktoś powinien beknąć. Cieszę się, że nie było dostępnych biletów na mecz - straciłbym tylko czas i pieniądze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości