Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wegetarianizm (wydzielono z Kim jestem)
Sofeicz napisał(a): Ot, codzienny Holocaust zwierząt - nie wiedziałeś.
Dlatego m.in. przestałem źreć padlinę.

ja również, kilka lat temu. I żałuję że tak późno się zdecydowałem. Nawet z punktu własnego, prywatnego egoizmu same korzyści - udało się zrzucić te prawie 10 kilo i nie pamiętam kiedy ostatnio miałem jakiekolwiek sensacje żołądkowe.
Odpowiedz
[Obrazek: S6SktkqTURBXy8xZWM1YjBmYjA2NmY4ODM3ODYxM...UCzQMUAMLD]
Odpowiedz
Peter napisał(a): [quote='lumberjack' pid='705047' dateline='1548609107']
tego się k...wa nie da oglądać... niewyobrażalne i nie do zaakceptowania cierpienie zwierząt, ohydna korupcja, rzygać się chce Zły

Popieram.
Cytat:Obelgi - to argumenty tych, którzy nie mają argumentów ~ Jean-Jacques Rousseau

Jak mówi rzymska zasada na której są zbudowane prawa naszej cywilizacji "nemo iudex in sua causa" (Nikt nie jest sędzią w własnej sprawie) Nawołuje do kierowania się w dyskusji tą zasadą. Pomaga.  Uśmiech
Odpowiedz
Temat zapewne już wyczerpany, niemniej jednak warto obejrzeć ten film. Wszystkie najważniejsze argumenty za dietą bezmięsną, świetnie przedstawione i skondensowane w półgodzinnym video. 

Odpowiedz
Osiris napisał(a): Temat zapewne już wyczerpany, niemniej jednak warto obejrzeć ten film. Wszystkie najważniejsze argumenty za dietą bezmięsną, świetnie przedstawione i skondensowane w półgodzinnym video. 

A jest w tym filmiku cokolwiek, czego nie ma w filmikach 144000 judupowych wegetarian? Chyba nie, bo byś powiedział. Rozumiem jednak, że pytać wegetarianina, po co oglądać wciąż identyczne wegetariańskie filmiki, to jak pytać katolika, po wuj wciąż oglądać taką samą mszę.
Odpowiedz
Wydawało mi się, że podałem powód wrzucenia filmiku i nie, wegetarianinem nie jestem. Czasem te same argumenty ale inaczej przedstawione dają bardziej do myślenia. Ale nikt musi tego oglądać, tak samo jak czytać po raz kolejny tych samych argumentów w tematach innych politycznych, religijnych czy społecznych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości