To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Ambitny) film
#41
hmmm ostatnio obejrzałem Sekretne okno i Crash (miasto gniewu), oba były świetne. Crash miał także świetny soundtrack, polecam Uśmiech
Odpowiedz
#42
ambitny nieambitny ale podobał mi sie wczoraj debiut Wachowskich Więź
Odpowiedz
#43
Kilgore Trout napisał(a):Las Vegas Parano" tez jest znacznie lepszym filmem o dragach niz przereklamowane "Requem"
"Possibility of phtsical or mental collapse is now very real! No sympathy for the devil, keep that in mind. Buy the ticket, take a ride!"

Odpowiedz
#44
XXy napisał(a):
Kilgore Trout napisał(a):Las Vegas Parano" tez jest znacznie lepszym filmem o dragach niz przereklamowane "Requem"
"Possibility of phtsical or mental collapse is now very real! No sympathy for the devil, keep that in mind. Buy the ticket, take a ride!"

You want me to throw this thing into the tub when "WHITE RABBIT" peaks. Is that it? :]
Odpowiedz
#45
Zdecydowanie Donnie Darko. A tak z europejskiego kina, to bardzo podobały mi się Światła, polsko-niemieckie.
Ze swoją schizofrenią nigdy nie jesteś samotny, zawsze jest z kim pogadać i komu wpierdolić.

http://muzyczny.jogger.pl
Odpowiedz
#46
K'mil napisał(a):Zdecydowanie Donnie Darko. A tak z europejskiego kina, to bardzo podobały mi się Światła, polsko-niemieckie.
Donniego wlasnie 2 raz ogladam. Crash tez byl swietny.
Odpowiedz
#47
Hmm...

American Beauty
Oldboy
Dzień Świra
Mechaniczna Pomarańcza
Cube (tylko i wyłącznie pierwsza część)
American Psycho
Dziecko Rosemary
Fight Club
K-Pax

Nie wiem czy filmy te mozna nazwać ambitnymi, ale w/g mnie dają do myślenia, i to przyjąłem za główne kryterium.
Even the gods of countless religions
Holds no powers against this tide
Of degeneration because we have now found
That there is no thrones up there in the sky
Odpowiedz
#48
Polecan nowość "PLAC ZBAWICIELA"

Mój ulubiony film to Helikopter w Ogniu.
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#49
Najlepsze jest kino francuskie i chińskie, reszta to tylko komercyjne hity.
Jeśli mam coś polecić to warto obejżeć wszystko co stworzył Luc Besson, a w szczególności Wielki Błękit i Leona zawodowca.
[Obrazek: quasiuserbarfi1.png]
Odpowiedz
#50
Gorąco polecam film "W STRONĘ MORZA"!!

Po prostu rewelacja!
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#51
Jesli chodzi o klasyke horroru to polecam "Lśnienie" ("Shining") [1980] - Jack Nicolson w tej roli nie do pobicia. Bardzo wazna pozycja ktora nie zostala jeszcze wymieniona.

Zeby nie powtarzac innych w/w filmow skupie sie na tych ktore ostatnio ogladalem a ktore mozna by zaliczyc co "ambitnego" kina (choc jak kazdy zauwazyl kiepsko z tym czszegolnie w hollywood).

"Inside man" [2006] - Ciekawa fabula, ogolnie dobry film budzacy emocje.
"Lucky number slevin" [2006] - Poprostu trzeba ogladnac.
"The Constant Gardener" [2005] - Cos o przerazajacym wspolczesnym swiecie i zarazem historia o tym jak tanie jest zycie w afryce i jak firmy farmaceutyczne to wykorzystuja.
T.K.
Odpowiedz
#52
Polecam "Crash" Cronenberga: śmierć, wolna miłość, wypadki samochodowe i emocjonalne zafiksowanie.
Odpowiedz
#53
'Brazil' Terrego Gilliama
Odpowiedz
#54
Dzis na tvn jest American Beauty :wink:
Odpowiedz
#55
Skazani na Shawshank, Zielona Mila, Wywiad z Wampirem. Choc to tylko genialne filmy oparte na genialnych powiesciach.. Jestem fanem horrorow jednak od czasow Rose Red kolejnego Arcydziela (pisze specjalnie z duzej litery), trudno mi znalezc cos ze tak powiem mocnego. Czy ktos z was moze polecic cos serio mocnego i "strasznego"?
Religia to opium ludu. Rodzaj duchowej gorzałki - Towarzysz Włodzimierz Lenin
Odpowiedz
#56
idiocracy
Odpowiedz
#57
"Źródło" Aronofskiego ("pi", "requiem for a dream")
Odpowiedz
#58
komuch napisał(a):Skazani na Shawshank, Zielona Mila, Wywiad z Wampirem. Choc to tylko genialne filmy oparte na genialnych powiesciach.. Jestem fanem horrorow jednak od czasow Rose Red kolejnego Arcydziela (pisze specjalnie z duzej litery), trudno mi znalezc cos ze tak powiem mocnego. Czy ktos z was moze polecic cos serio mocnego i "strasznego"?

Jeśli lubisz takie akurat kino to polecam ,,Silent Hill,, i ,,Piła I,II,III,,może nie nazbyt ambitne,ale prawdziwa ,,rzeżnia,,-chyba ,że coś bardziej (o ile mozna to tak nazwać )abmitniejsze,mniej krwawe ,ale za to naprawde przerażające i ostro powalone Chińskie horrory....ostatnio siew tym wyspecjalizowali,widziałam kilka i choc dzieckiem juz nie jestem ,byłam oszołomiona..a na koniec zostawiłam Ci prawdziwą perełkę ,,Maszynista,,-to musisz zobaczyć koniecznie !!
Odpowiedz
#59
Piła I była fajna ale jednak.. czegos mi tam brakowalo. Silent Hilla widzialem gre a filmu nie. a po obejrzeniu Dooma to jakos nie mam zamiaru isc na kolejna adaptacje gry.. Maszyniste fakt musze sprawdzic... dzieki za cenna uwage..
Religia to opium ludu. Rodzaj duchowej gorzałki - Towarzysz Włodzimierz Lenin
Odpowiedz
#60
Piła III to film na maxa głupi. Nieuzasadniona śmierć kobiety, przez jej męża. Na dodatek ten stary dziadu mnie wkurzał. Jesli to ma być niby lekcja to ja dziękuje. Nie polecam tego filmu, jest denny i nie ma w nim nic oprócz krwawych tortur. Ale dla sadystów może okazać się super filmem Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości