To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Ambitny) film
#61
Ja jutro dostaje od kolezanki w pracy Pile 3 Język Dobra kawka, sluchawki na uczy i jaaaazda Oczko

a przy okazji... ogladalem ostatnio znow 4 pory roku Kondratiuka. Ten obraz nadal na mnie dziala Oczko Polecam romantykom, ktorzy lubia sie dolowac...
Null pointer exception
Odpowiedz
#62
Cytat:Ja jutro dostaje od kolezanki w pracy Pile 3 Razz Dobra kawka, sluchawki na uczy i jaaaazda

Nie spodziewalem sie niczego specjalnego po 3 czesci z serii SAW i tak wlasnie bylo. Dla mnie z pila3 jest tak samo jak z matrixem3 (a moze nawet jeszcze gorzej) bardzo naciagane flaki z olejem. Nawet nie wysilam sie aby stworzyc konstruktywna krytyke tego filmu. :evil:
T.K.
Odpowiedz
#63
"Źródło" (Darren Aronofsky)
Odpowiedz
#64
Na temat ,,PiłyIII,, wypowiem się w piatek,idę do kina.......ale nie moge sie powstrzymać,żeby Wam tu nie zaproponować pewnej książki ,a w zasadzie powieści,która właśnie(po raz kolejny,..po latach)wpadła mi w ręce.
Waldemar Łysiak,,Flet z Mandragory,,...a jako przedsmak i malutka reklamę pozwolę sobię zacytować recenzje,która w pewien spsób pozwoli Was naładować odpowiednim ładunkiem emocjonalnym :wink: co do oczywiśćie...-czytac czy nie warto??

"Treścią powieści są dzieje nieistniejącego państwa(...). Historia, która nam opisuje Łysiak, stanowi swoistą fantazyjną kompilację rozmaitych wątków współczesnego świata. W wymyślonym kraju istnieją tępi władcy, manipulowany propagandą lud, niewierne kochanki i sprzedajni agenci policyjni, istnieje wszechwładza terroru i obłąkańcze idee dyktatora, przede wszystkim zaś całością rządzi przypadek i okazjonalny układ sił. Nie jest to również powieść z kluczem i choć poszczególne wątki mogą coś przypominać, to jednak całość powieściowego wątku obraca się wokół ustawicznych i przeważnie skutecznych walk o władzę, wszechwładnie króluje intryga, chaos walk i podstępów, z których tylko najbardziej cyniczni i bezwzględni wychodzą cało.
W swej powieści Łysiak prezentuje ideę zasadniczego wpływu jednostki i jej poczynań na fakty społeczne, aczkolwiek diagnoza ubezwłasnowolnionego społeczeństwa w obliczu przewrotów pałacowych i bezwzględnych walk o stołek jest przerażająca. (...) Krzywe zwierciadło dla Łysiaka to świat współczesny, stanowiący tworzywo jego najnowszej powieści, którą po prostu trzeba przeczytać i nad która warto się zastanowić”.
przez wielu czytelników i niektórych recenzentów uważany za najwybitniejszą w literaturze pięknej analizę totalitaryzmu - został przez Łysiaka ukończony w 1978 roku. Wśród zastanawiających się prawie nikt nie miał wątpliwości, że chociaż Łysiak umiejscawia fabułę w państwie fikcyjnym, to prezentując okrucieństwa totalitaryzmu myśli o własnym kraju. Spore kontrowersje wśród czytelników budziło pytanie: czy Łysiak to natchniony sadysta, czy tylko wielki artysta? "Fletowi" zarzucano "sadyzm", "przerost okrucieństwa" i "perwersję torturologiczną", jakby nie rozumiejąc, że malowanie totalitaryzmu białymi rękawiczkami to mniej więcej to samo, co strzelanie do śmiertelnego wroga grochem...

Naprawde książka warta uwagi,sama przeczytam ja jeszcze raz....
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#65
Piła III zdecydowanie nie ambitna i zrobiona na siłę, ale poniżej pewnego poziomu też nie schodzi. Mam nadzieję, że Piła IV będzie lepsza.
Odpowiedz
#66
Sporo było tych filmów, te co na razie pamietam

1. "Miasteczko Twin-Peaks". Całość, wersja kinowa plus serial, który moim zdaniem kilka odcinków powinien byc krótszy

2. Wszystkie częsci Obcego, "obcy, ósmy pasażer Nostromo" itd.

3. "Cube"
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#67
Polecam "a scanner darkly" no i cos dla rozerwania "metalocalypse". "metalocalypse" jest dostepna tutaj http://tinyurl.com/y24v95
Sebastian Kulak
Odpowiedz
#68
Nieodwracalne, 21 gram, Babel
Odpowiedz
#69
Byłam wczoraj na tym filmie i nie wiem dlaczego zbiera takie zle recenzje od tych wszytskich, którzy najpierw byli zafascynowani cześćiąI?3-ka tak samo dobra jak poprzednie części,film nakręcony w podobnym klimacie ,główny bohater to ten sam aktor co w poprezdnich filmach,masakryczne metody karania,krew etc etc...czyli wszytsko ok.
Utarło sie ,że pierwsze częsci zawsze są lepsze ,a nieprawda!-poprostu jest to zwykle cos nowego,coś co nas zaskoczyło pod wieloma względami a to nowatorskie metody krecenia ,gra aktrów,lub tak jak w Matrixie efekty specjalne ....i póżniej idąc na kolejne częsci spodziewamy sie tego samego odczucia ,,zaskoczenia,,co wcześniej ,a przeciez nie jest to nic innego jak kontynuacja.
Ktos tutaj napisał ,że Piła nie niesie żadnego przesłania,noo sorry ,ale tez nieprawda .....przecież kazda z tych ofiar pokutuje,za brak szacunku do własnego ciała czy zycia....nooo ale ,każdy ma prawo do własnego zdania i opini Uśmiech
Film jak na taki gatunek(horror)moim zdaniem b.dobry
Pozdrwaiam.
Odpowiedz
#70
"Contact"
"Stalingrad"
Odpowiedz
#71
Lepiej nie oglądać filmu "Stalingrad" mając dobry humor. Bo się popsuję. film ukazuje brutalną prawdę o wojnie i jest naprawdę ciężki.
Odpowiedz
#72
Ok, obejrzalem wczoraj "Apocalypto". Film jest najzwyczajniej w swiecie zajebisty. Na poczatku bylem bardzo podejrzliwy, no wiadomo sprzeczne recenzje, Gibson, "Pasja" ale pal licho, daje sie poniesc i faak no co za historia, przesz to jest opowiesc z niesamowitego swiata ktory juz nie istnieje. Ja wiem, niescilosci historyczne, spoko, wybaczam, przeciez to nie jest dokument. Mozna generalnie uwazac Gibsona za jakiegos dziwaka ale do krocset nikt inny nie kreci tego typu filmow!
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#73
Kilgore Trout napisał(a):"Apocalypto". Film jest najzwyczajniej w swiecie zajebisty

..zobaczymy zobaczymy....zaraz właśnie wychodzę na ten film,wypowiem się po

Pzdr 8-)
Odpowiedz
#74
Dziś o 21.45 na TVN-ie leci 'Rzeka tajemnic'-film, który naprawdę warto obejrzeć, ze świetnymi rolami Penna, Robbinsa i Bacona.
Like a flash of light in an endless night
Life is trapped between two black entities /.../
Odpowiedz
#75
potwierdzam jakość produktu:
tKoeman napisał(a):'Rzeka tajemnic'

Odpowiedz
#76
Nie no to obejrzę, mam dwie minuty, ogarnę się za czymś wspomagającym oglądanie, miłego wieczoru.
Mamy tolerancję wobec innych upodobań
Kościół zaciekle broni najbiedniejszych
Bogaci są fajni i w miarę uczciwi
Policja surowo karze złych przestępców
Odpowiedz
#77
Areczny napisał(a):ogarnę się za czymś wspomagającym oglądanie
Też właśnie wyłączam kompa i idę otworzyć Żywca. :]
Like a flash of light in an endless night
Life is trapped between two black entities /.../
Odpowiedz
#78
te reklamy a tvn to nie przy życiu trzyamją...
ale przynajmniej można coś sktobnąć.
a tak na margnesie to jak się wam zdaje jaki jest TEMAT tego filmu bo ja nie mogę przestać myśleć że to film o demonach...

Odpowiedz
#79
Kilgore Trout napisał(a):Ok, obejrzalem wczoraj "Apocalypto". Film jest najzwyczajniej w swiecie zajebisty. Na poczatku bylem bardzo podejrzliwy, no wiadomo sprzeczne recenzje, Gibson, "Pasja" ale pal licho, daje sie poniesc i faak no co za historia, przesz to jest opowiesc z niesamowitego swiata ktory juz nie istnieje. Ja wiem, niescilosci historyczne, spoko, wybaczam, przeciez to nie jest dokument. Mozna generalnie uwazac Gibsona za jakiegos dziwaka ale do krocset nikt inny nie kreci tego typu filmow!


Dzisiaj widziałem "Apocalypto". Z czystym sumieniem wystawiam "pozytywa". Spodziewałem się czegoś gorszego, a tymczasem film mile mnie zaskoczył. Więcej nie napiszę, jeśli ktoś chce sobie wyrobić własną opinię, niech idzie do kina (lub zdobędzie film w inny sposób Oczko). Polecam.
Back to the primitive
Fuck all your politics
Odpowiedz
#80
"Apocalypto".....jedno jest pewne ,recenzji nie ma co czytać,trzeba wyrobić sobie swoje zdanie to pierwsze!! po 2 Gibson zdecydowanie powinien robić filmy,choć krwiście(dosłownie)okraszone cierpieniem i męką mają swój charakter noo i oczywście Gibsonowski humor heheheh(scena z maścią do ekhmmm)...polecam polecam wszytskim :wink:

Pzdr 8-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości