To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konwersacje w różnych językach
#21
Palmer Eldritch napisał(a):Zapomniałem, choć francuskim katowano mnie 5 godzin tygodniowo przez 5 lat. Język

Współczuję.:p

Palmer Eldritch napisał(a):Oui, je suis tres farfelu. Język Je pense que le monde devrait etre comme moi.
(ciekawe ile tu zrobiłem błedów, z google-translatora nie będę korzystał)

Devrait to tryb przypuszczający. Moim zdaniem powinno być "devait".
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#22
"Myślę, że świat powinien być jak ja"? w takim razie "doit" - 3 os. l. poj. od "devoir".
So many Christians, so few lions...
http://makingthematrix.wordpress.com/mkbc
Odpowiedz
#23
Rzeczywiście. Mój francuski zaczął kuleć bardziej niż sądziłem.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#24
Śmierć Szczurów napisał(a):Niemiecki, francuski, angielski i jeszcze jeden, który nikogo nie będzie interesował (bo żeby chcieć w nim mówić, trzeba się tam urodzićDuży uśmiech albo chociaż mieć tam rodzinę).

Alzacki? Dolnoniemiecki? Łużycki?
Odpowiedz
#25
Niet Duży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#26
Okej, tylko jeszcze jakiś tysiąc zanim trafimy. Oczko
Odpowiedz
#27
Jeśli chodzi o mnie, to angielskim posługuję się dość swobodnie, z błędami co prawda ale dogadać się ze mną idzie i vice versa. Niemiecki - uczyłem się 6 lat i pozapominałem w chuj ale co nieco rozumiem i jak trzeba to szprechnę. Rosyjski w stanie jeszcze przedagonalnym bo coś tam razgawarju ale raczej podstawowe dialogi. Niderlandzki łapię na zasadzie osłuchania, oczytania, kojarzenia absolutnych podstaw wymowy i gramatyki, a przede wszystkim miksowania niemieckiego z angielskim Język W każdym jednak mogę pokonwersować jakby się chętni znaleźli Oczko

Palmer Eldritch napisał(a):Angielskiego nigdy się nie uczyłem, a znam go nieco stąd co i wszyscy: gry, filmy, seriale, etc.

Moja siostra też nie uczyła się nigdy angielskiego ale po 3 latach w Irlandii zna go lepiej ode mnie. Edukacja szkolna to gówno Język
Odpowiedz
#28
Śmierć Szczurów napisał(a):Niet Duży uśmiech

Zaczynasz mnie lekko wk... Zachowujesz się jak panna na wydaniu.
Gadaj szybko.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#29
Nie traficie.:p
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#30
mów!!! Duży uśmiech

mój angielski kuleje bo nie mam z nim kontaktu na żywo, nad czym ubolewam.


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#31
Czuję się jak frajer. Całą swoją energię poświęciłem na doskonalenie angielskiego do megawybitnych poziomów, a starczyłoby się nauczyć na poziomie komunikatywnym. Dzisiaj i tak geny, bakterie i środowiskowe pierdoły zajęły miejsce większości tej dawnej wiedzy, więc zostałem z jakim takim angielskim Smutny

@ Śmierć

Kazachski albo jakiś syberyjski lokalny?
Odpowiedz
#32
Sofeicz napisał(a):Zaczynasz mnie lekko wk... Zachowujesz się jak panna na wydaniu.
Gadaj szybko.

Mojwa napisał(a):mów!!! Duży uśmiech

:p Tak jest zabawniej - przecież nie każę zgadywać, ale czytając wasze propozycje czuję się rozbawiony.Duży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#33
Śmierć mówi językiem miłości... Oczko

EDIT

Hate speech? <3
Odpowiedz
#34
Grzanka napisał(a):Śmierć mówi językiem miłości... Oczko

Uprasza się o zaprzestanie bluzgania.:]
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#35
a może śmierć wymyślił własny śmierciowy język? Szczęśliwy


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#36
Też, ale to nie o nim mówię.Duży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#37
któryś z elfickich?


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#38
Ja myślę, że w końcu trafimy.

Estoński, łotewski, słowacki, islandzki, kataloński, fiński, norweski, ormiański, perski, suahili, afrykanerski, grecki, turecki, hebrajski?
Wydaje się, że nie można rozprawiać filozoficznie nie oglądając się przy tym na odkrycia naukowe, bo się zrobi z tego intelektualny pierdolnik. — Palmer Eldritch
Absence of evidence is evidence of absence. – Eliezer Yudkowsky
If it disagrees with experiment, it's wrong. — Richard Feynman
學而不思則罔,思而不學則殆。 / 己所不欲,勿施于人。 ~ 孔夫子
Science will win because it works. — Stephen Hawking
Science. It works, bitches. — Randall Munroe


Odpowiedz
#39
Wyliczanki się nie liczą.Duży uśmiech I nie.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#40
Ja myślę, że po prostu prawniczy Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości