Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poganin
ktoś Cię pytał o opinię w sprawach na których się trochę znasz?
Nie, zatem idź pisać o zabijaniu staruszek.

Odpowiedz
Stary Werter napisał(a):Wszystko jedno. Najważniejsze, że Wilk wygrał dyskusję i może mnie teraz, z tego tytułu, poniżać przy każdym spotkaniu (prawdopodobnie rzucając mięsem). Ot, wyższa kultura. Elitarna!

A ja Cie poniżam gdzieś? I o jakie "każde spotkanie" chodzi? Nie prowadzimy ogólnotematycznych dyskusji. Nie przesadzaj.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Chyba Werterowi straszną przykrość sprawiło nie manie racji a już wielki bul fakt, że nie pozwoliłeś mu uciec od tematu.
Tak to ja widzę, ale może się mylę.

Odpowiedz
Nie, nie sprawiło. A już na pewno nie straszną. Ja mam dystans do tego, co wypisuję, choć staram się pisać soczyście.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
Orkiestra!
Odpowiedz
To skoro masz dystans,to czemu zmieniłeś temat rozmowy, żeby nie wyszło, że nie masz racji?

Odpowiedz
Bo jestem uczciwy człowiek. I uważam, że zawsze lepiej samemu się przyznać do błędu, niż żeby ktoś inny miał go potem wytknąć.
For always
Orkiestra!
Odpowiedz
idiota napisał(a):To skoro masz dystans,to czemu zmieniłeś temat rozmowy, żeby nie wyszło, że nie masz racji?

Stary Werter napisał(a):Bo jestem uczciwy człowiek. I uważam, że zawsze lepiej samemu się przyznać do błędu, niż żeby ktoś inny miał go potem wytknąć.
Czy tylko mi ta wymiana zdań wydaje się jakaś taka niespójna?

Odpowiedz
A, "nie wyszło"! Nie, nie tylko Tobie.

Ot widzisz, kolejny punkt dla Wilka: nie widzę, co czytam. Okulary muszę sobie sprawić, albo przepuszczać forum przez IVONĘ.
For always
Orkiestra!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości