To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osoba, którą chciałbyś poznać
#1
Są ludzie, z którymi spotkanie mogłoby wzbogacić naszą filozofię życiową. Załóżmy, że macie taką możliwość. Kogo wybieracie i dlaczego?

Mój typ to Bill Gates:
- stworzenie Microsoftu
- działalność dobroczynna
- wpływ na innych ludzi
"Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy."
Hannibal
Odpowiedz
#2
Na pewno filozofię życiową chciałbyś wzbogacić, czy może stan konta? :lol2:
Odpowiedz
#3
Jedno nie przeczy drugiemu.
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
#4
Kogoś kto opuścił europejsko-amerykański światek udając się gdzieś do III świata czy to będąc najemnikiem, przemytnikiem czy pracownikiem organizacji społecznej, humanitarnej, itp.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#5
Palmer Eldritch napisał(a):Na pewno filozofię życiową chciałbyś wzbogacić, czy może stan konta? :lol2:

Stan konta również.

http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/naj...es,12403,1
"Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy."
Hannibal
Odpowiedz
#6
Po za przodkami daleko w tył z wieloma np. poznać obu jednocześnie, Tymona z Fliuntu i Pyrrona z Elidy. Jezusa Chrystusa itp.
Odpowiedz
#7
Nero napisał(a):Są ludzie, z którymi spotkanie mogłoby wzbogacić naszą filozofię życiową. Załóżmy, że macie taką możliwość. Kogo wybieracie i dlaczego?

Czyngis-chan.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#8
Bardziej chodziło mi o żyjących, ponieważ z nimi jest to jeszcze możliwe. Uśmiech
"Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy."
Hannibal
Odpowiedz
#9
Nero napisał(a):Bardziej chodziło mi o żyjących, ponieważ z nimi jest to jeszcze możliwe. Uśmiech

Ok. Elvis Presley.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#10
Berzerker napisał(a):Ok. Elvis Presley.

Nie podkurwiaj ludzi. Oczko

Poważnie pytam.
"Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy."
Hannibal
Odpowiedz
#11
Ja bym chętnie spotkał i pogadał z pewnymi iluzjonistami.
Np. dynamo czy znanym Derrenem Brownem
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#12
Nero napisał(a):Nie podkurwiaj ludzi. Oczko

Poważnie pytam.

Ponoć król jest wiecznie żywy.

Dobra. Z żyjących niech będzie na początek ten:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_Dugin
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#13
Nero napisał(a):Są ludzie, z którymi spotkanie mogłoby wzbogacić naszą filozofię życiową. Załóżmy, że macie taką możliwość. Kogo wybieracie i dlaczego?

Z nieżyjących Arystotelesa, Jezusa Chrystusa, Carla Sagana i Richard P. Feynmana.

Z żyjących nie ma nikogo specjalnego, chociaż pewnie skorzystałbym z możliwości spotkania z Randim, Slimem czy Farage'm.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#14
Nie wiem, kogo chciałabym poznać, ale jest kilka osób, których wolałabym nie spotykać na swojej drodze...
The spice must flow
Odpowiedz
#15
Z nieżyjących Dostojewski, Herbert Spencer, Adam Smith, Milton Friedman. Pewno ktoś by się jeszcze znalazł, ale ci pierwsi przyszli mi do głowy.

Z żyjących: wyrocznia z Omahy, Janina Ochojska, Carlos Slim. Też pierwsze osoby, które przyszły mi do głowy, chociaż pewno wyszłoby więcej, gdyby trochę pomyśleć.

Edycja: Angela Gossow Duży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#16
Co Wy tacy kurwa chciwi? Uśmiech
Gates, Slim, "wyrocznia" Buffet... Sami wielcy burżuje...

Ja bym wolał spotkać Smudę i go kopnąć w dupę. Duży uśmiech

Albo lepiej jakiegoś rozumnego dziadunia z Kresów, który przeżył "wojnę światową" i totalitaryzmy. Posłuchałoby się... Uśmiech
Odpowiedz
#17
Jaruzela - wybadać o co mu kurwa chodziło!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#18
Palmer Eldritch napisał(a):Co Wy tacy kurwa chciwi? Uśmiech
Gates, Slim, "wyrocznia" Buffet... Sami wielcy burżuje...

Slim doszedł do tego co ma od początku do końca własną pracą, a jest Meksykaninem - podziwiam ludzi o tak wielkiej sile woli.

Wyrocznia jest człowiekiem złożonym - abstrahując od jego poglądów ekonomicznych, które w znacznej mierze podzielam, ma ciekawe poglądy również na inne kwestie. Lubię ludzi o złożonej charakterystyce - intrygują mnie.

A Ochojska ani Gossow burżujami nie są:p.

O, wiem kogo jeszcze: Pavela Tsatsouline.Szczęśliwy
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#19
Palmer Eldritch napisał(a):Co Wy tacy kurwa chciwi? Uśmiech
Gates, Slim, "wyrocznia" Buffet... Sami wielcy burżuje...

Jeżeli miałbym kasę na skuteczniejsze spełnianie marzeń, a przy tym mógłbym pomagać na tak ogromną skalę ludziom, to jestem najchciwszym człowiekiem na tej planecie. :]

Z nieżyjących chciałbym się spotkać z Janem Pawłem II i dowiedzieć się (jak pisał Sofeicz o Jaruzelskim), jak to tak naprawdę było.
"Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy."
Hannibal
Odpowiedz
#20
Śmierć Szczurów napisał(a):Z nieżyjących Milton Friedman.

O właśnie, zapomniałem o Friedmanie!
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości