To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agnieszka Radwańska - SUPERSTAR!
#1
- Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby być numerem jeden - powiedziała dziś na konferencji prasowej.

Nawet jeśli Isia nie wygra finału z młodszą z Williamsówien, to i tak bez dwóch zdań - jest najlepszą polską tenisistką wszech czasów (i najlepszym tenisistą, bo już przebiła Fibaka), nie licząc czasów przedwojennych i ówczesnego "tenisa chodzonego".
Poza tym, to ona jest dziś największa gwiazdą polskiego sportu, potem: długo, długo nikt.

Oczywiście, wierzę, że wygra, chyba, że pokona ją przeziębienie. Uśmiech

A to przecież to początek jej kariery sportowej, bo dziewczyna ma dopiero 23 lata.

Mogę się pochwalić, że mimo konsekwentnego olewania Agnieszki przez główne media (płakała po Kaczyńskim, taka niemądra), od dawna na nią stawiałem. Jeśli ktoś nie wierzy, niech spojrzy na mój wpis sprzed ponad roku na bratnim forum. Język

Przydałby się sportowy sukces po "wspaniałych wyczynach" kadry Smudy (ostatnie miejsce w najsłabszej grupie w historii ME, rozgrywanych u siebie).

A Wy jak? Też lubicie naszą "pierwszą rakietę"? Uśmiech
Odpowiedz
#2
To, że nasza reprezentacja w curlingu stałaby się top 1 świat, nie sprawiłoby, żebym to oglądał. Z Małyszem tak było, bo byłem brzdąc, a takie skakanie na nartach było dla mnie czymś nowym
Odpowiedz
#3
Ogólnie ostatnio wysyp "Polek" w tenisie.
Poza siostrami Radwańskimi jest jeszcze Kerber, Lisicka, Woźniacka, Woźniak a nawet Stosur ma polskie korzenie.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#4
Porównujesz tenisa do karlingu? Uśmiech

Sprawdź sobie oglądalność, popularność i pule nagród obu dyscyplin.

Tenis to jedna z najważniejszych dyscyplin sportowych, o to chyba nie musimy się spierać. Co to Wimbledon wie prawie każdy głupi.
Odpowiedz
#5
To była zwykła hiperbola. Po prostu to, że ktoś wygrywa nie sprawi, że będę oglądać coś co mnie nie interesuje.(Wielu ogląda sport na tej zasadzie)

Fajna ta Agnieszka Duży uśmiech


Ja bym podbiegł na jej miejscu i dobił go rakietą Uśmiech
Odpowiedz
#6
Lust napisał(a):Ja bym podbiegł na jej miejscu i dobił go rakietą Uśmiech
Sztirnerysta
Proszę wpisywać książki które polecamy! - http://ateista.pl/showthread.php?t=11246
Tutaj proszę zamieszczać krytykę podanych pozycji przez użytkowników do tematu "lista książek - http://ateista.pl/showthread.php?t=11405

"No oczywiście, wszystko powinno być prywatne, wiem, że dla takiego komunisty jak paranoid takie słowa przyprawiają go o palpitację serca :mrgreen:
własność jest rozwiązaniem każdego problemu. a póki co schowam portfel bo nie wiem kiedy mi go ukradniesz :lol2:"
by korsarz <3
Odpowiedz
#7
Ta, już. Ja owadów nie zabijam nawet Duży uśmiech
Odpowiedz
#8
A jak obstawiacie finał z Syrenką?

Siostra może zacząć te swoje chamskie numery, jak w finale US Open ze Stosur.
Ale wtedy dostała baty - i bardzo dobrze.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#9
Kto w ogóle ogląda tenis babski? :roll:

Przecież to niezdrowe dla uszu i samopoczucia...

http://www.youtube.com/watch?v=Q7O8Fdld5MI
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#10
exodim napisał(a):Kto w ogóle ogląda tenis babski? :roll:
Przecież to niezdrowe dla uszu i samopoczucia...
Skromne kilkadziesiąt milionów widzów.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#11
Sofeicz napisał(a):Skromne kilkadziesiąt milionów widzów.
To jeszcze więcej osób pali.
Mimo wszystko trucia się nie powinno się polecać.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#12
Palmer - powiedz mu coś do słuchu!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#13
Finał z Sereną będzie trudny, bo w końcu Serena to już final boss. Ostatni level i te sprawy. Ale Aga ostatnio sporo przyexpiła. Może jej się udać.
So many Christians, so few lions...
http://makingthematrix.wordpress.com/mkbc
Odpowiedz
#14
Sofeicz napisał(a):Palmer - powiedz mu coś do słuchu!

A co mu będę tłumaczył, niech zobaczy zdjęcia. Język
Odpowiedz
#15
exodim napisał(a):Kto w ogóle ogląda tenis babski? :roll:

Przecież to niezdrowe dla uszu i samopoczucia...

http://www.youtube.com/watch?v=Q7O8Fdld5MI
Ja czasami oglądam. Chociaż, gdy odeszły (jak to zabrzmiało Język, a one po prostu przestały grać) Mauresmo i Henin, to rzadziej oglądam tenis babski. No niestety nie jestem szowinistą w ogóle, ale w tenisie tak. Język Wybaczcie panie drogie, ale wasz tenis jest dosyć monotonny - mało chodzenia do siatki z własnej woli, już o serve and volley nie wspomnę Język (Proste smecze grane w siatkę, a woleje to w ogóle rzadko można zobaczyć. Chyba ostatnią kobietą grającą serve and volley była właśnie Mauresmo. I ten jednoręczny bekhend - prawdziwa rzadkość we współczesnym tenisie, chociaż wczoraj odkryłem hiszpańską tenisistkę, która w ten sposób gra: Carla Suarez Navarro. Tu jej jednoręczny bekhend:

"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#16
nonkonformista napisał(a):Chociaż, gdy odeszły (jak to zabrzmiało Język, a one po prostu przestały grać) Mauresmo i Henin, to rzadziej oglądam tenis babski.
Chcesz powiedzieć, że Mauresmo to kobieta? :lol2:
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#17
NotInPortland napisał(a):Chcesz powiedzieć, że Mauresmo to kobieta? :lol2:
Nigdy nie miałem co do tego wątpliwości. Duży uśmiech A ty, jak widzę, masz. Język Dla mnie to proste. Skoro na pierwszy rzut oka mogę stwierdzić, że to kobieta, to jest to właśnie kobieta.
Przykład z wygranego przez nią Wimbledonu. Rok 2006. Finał. Konfrontacja dwóch jednoręcznych bekhendów:

"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#18
nonkonformista napisał(a):Dla mnie to proste. Skoro na pierwszy rzut oka mogę stwierdzić, że to kobieta, to jest to właśnie kobieta.
Ej, to może rzuć okiem drugi raz:

[Obrazek: amelie-mauresmo-3.jpg]
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#19
the phillrond? :lol2:
Odpowiedz
#20
Zasrane dziadowskie polskie media.

Cytat:Na finał do Londynu przyleciało więcej mediów z Polski - kilka stacji radiowych i telewizyjnych. Mimo braku akredytacji, chcą nadawać materiały spod terenu kortów.
Źródło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości