Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najtrafniejsze cytaty z forum Ateista.pl
sir_skiner napisał(a):czasem lepiej madrze milczec niz glupio pieprzyc.

Wielka prawda podana w prosty sposób. Szczególnie w podanym kontekście...
[SIZE="1"]PRZYSIĘGAM NA SWOJE ŻYCIE I SWOJĄ MIŁOŚĆ DO NIEGO, ŻE NIGDY NIE BĘDĘ ŻYŁA DLA INNEGO CZŁOWIEKA ANI PROSIŁA GO, BY ŻYŁ DLA MNIE[/SIZE]
Odpowiedz
Rothein napisał(a):
Vacarius napisał(a):Powiem tobie to co kiedyś Albert Einstein powiedział.

Nie wierze w boga który jest odbiciem ludzkich słabości.

Właśnie. W przeciwnym razie taki Bóg musiałby mieszkać w mieście Holandii. Duży uśmiech

Rothein jest od tej pory Tymczasowym Mistrzem Ciętej Riposty Oczko
Null pointer exception
Odpowiedz
Athei:

Cytat:
Cytat:Cytat:
Co by było, gdyby Bóg istniał?

Dodałbym go do znajomych.

No rozjebało mnie to po prostu :-D
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
A ja tu jakiś czas temu chciałem dodać cycat, ale zapomniałem gdzie jest. A szukajka nie chciała współpracować ;( Ale teraz mnie olśniło, przecież mogę napisać z pamięci! ; D Leciało jakoś tak:

A: Czyż nie jest faktem, iż bardzo często zdarzało się, iż zagorzały ateista nawracał się na łożu śmierci? Nie jest, a, a? NIE JEST?
Mr R.I.P.: Po prostu ateiści wychodzą z założenia, że lepiej, żeby umarł ktoś z przeciwników, niż z naszych ;]

Nie pamiętam niestety kto jest autorem, a teraz leci prze prze prze piękna partia skrzypiec ze Star Alfur, więc wyjątkowo nie chce mi się myśleć na takie przyziemne tematy ;(

@up niezłe ; D
Odpowiedz
Tekst jest mój ale gdzieś go wcięło podczas ostatniej awarii.
Miłość to ekonomia, tu się handluje DNA.
Odpowiedz
Aha, no to się wyjaśniło ;p Edytowałem post, możesz zgarnąć sławę :razz:
Odpowiedz
Fry napisał(a):A ja tu jakiś czas temu chciałem dodać cycat
Też tu kiedyś chciałem dodać parę cycat, ale nie bardzo pasowały światopoglądowo do tego forum. W ogóle to i tak mamy tu już dostatecznie wiele przedstawicielek płci pięknej. Uśmiech

A poza tym podział na „cycate” i „nie cycate” jest wg mnie absurdalny. Osobiście stosuję się w życiu do staropolskiej mądrości ludowej „Czy hrabianka czy kucharka — byle była w kroku szparka”…
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz
Sagittarius napisał(a):No rozjebało mnie to po prostu :-D
Kurde, ja to miałem dodać teraz, bardzo dobre Oczko

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Napisał Fry:

Także chyba nie, raczej nie, nie jestem metalem, nie.

nex napisał(a):~~~~ p <=> ~~ p <=> p

przykro mi jesteś jednak metalem Oczko

Oczko
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
barosz napisał(a):Przetrwanie genu jest bez znaczenia dla każdego rozumującego człowieka

!
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
Podsumowanie zadania na lekcję religii. Wątek lekcja religii.

Wampirzyc napisał(a):Ja kiedyś miałam napisac za co kocham Jezusa....

Al-Rahi napisał(a):Za to że jest świetny w łóżku.

:mrgreen:
Odpowiedz
Miałam to wrzucić Duży uśmiech

Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:

Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):Rothein jest od tej pory Tymczasowym Mistrzem Ciętej Riposty Oczko

Idiotyczne. Przecież nie mogę zmienić struktury forum (musiałbym się włamać) i wpisać zamiast miasto, państwo ewentualnie miejsce zamieszkania. A ja tu czesto zmieniam miejsca zamieszkania ale ogólnie cały czas Holandia.
A w ogóle co jeśli ktoś jest ze wsi w Polsce? To co jeśli wpisze miasto i tam swoją wieś to będziesz się z niego śmiał. To dyskryminacja!
Odpowiedz
I to jest niniejszym cytat roku Uśmiech

Vacarius ma najwyższy współczynnik czytania ze zrozumieniem Duży uśmiech

W skali od plus 1 do plus 10, przyznaję minus 7
Null pointer exception
Odpowiedz
Cytat:diotyczne. Przecież nie mogę zmienić struktury forum (musiałbym się włamać) i wpisać zamiast miasto, państwo ewentualnie miejsce zamieszkania. A ja tu czesto zmieniam miejsca zamieszkania ale ogólnie cały czas Holandia.
A w ogóle co jeśli ktoś jest ze wsi w Polsce? To co jeśli wpisze miasto i tam swoją wieś to będziesz się z niego śmiał. To dyskryminacja!
Vacarius w temacie o najtrafniejszych cytatach z forum ateista.pl
Odpowiedz
Mój Boże, weźcie jakoś schowajcie tego jelonka, bo go jeszcze jakiś mysliwy odstrzeli!
Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):I to jest niniejszym cytat roku Uśmiech

Vacarius ma najwyższy współczynnik czytania ze zrozumieniem Duży uśmiech

W skali od plus 1 do plus 10, przyznaję minus 7
Coś się tobie pomieszało bo wyszedłeś poza skale. Jako matematyk nie powinieneśc wychodzić poza skale bo teraz nic to matematycznie nie oznacza. Bo skoro określasz skale od 1 do plus 10 to liczby poza skalą to niewiadome i nie mające z tą skalą nic wspólnego.

Al-Rahim napisał(a):Mój Boże, weźcie jakoś schowajcie tego jelonka, bo go jeszcze jakiś mysliwy odstrzeli!

Maher próbuje ale wlazł we własne sidła.
Odpowiedz
Masz rację. Przyznaję ci 7j.
Tym razem na całej płaszczyźnie...
............

chociaż może lepiej byłoby przyznać [0/0]?...
Null pointer exception
Odpowiedz
A przyznawaj sobie co chcesz, ja mam to gdzieś.
Odpowiedz
Bożesztymój, jaki on niesamowity.
On taki naprawdę? Mogę go zatrzymać? Mogę?
Odpowiedz
I co, pobawisz się, pokarzesz kolegom, a po miesiącu co? To nie zabawka, to też żyje!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości