To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najtrafniejsze cytaty z forum Ateista.pl
Athei Overlord napisał(a):Kiedy umrzesz - jestes martwy.

Odkad zrozumialem wszystkie wynikajace z tego konsekwencje, jestem SZCZESLIWYM czlowiekiem (…Oczko
Duży uśmiech Proste, ale prawdziwe!

EDIT: I jeszcze jedno, również stare ale jare:
Uczy napisał(a):my, filozfowie, wtedy mówimy po prostu: chuj wam w dupę kurwa.
Duży uśmiech
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz
vpprof napisał(a):Duży uśmiech Proste, ale prawdziwe!

EDIT: I jeszcze jedno, również stare ale jare:
Cytat: Napisał Uczy [Obrazek: viewpost.gif]
my, filozfowie, wtedy mówimy po prostu: chuj wam w dupę kurwa.
Duży uśmiech
uczy był stylowy...

Odpowiedz
Kurde, strasznie żałuję, że nie byłam na forum w czasie jego "panowania"...


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
Vpprof, a z jakiego tematu masz ten cytat uczego?
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Przy słowie "Uczy" jest takie małe coś >>

kliknij tam to sie dowiesz, post był potem edytowany przez uczego stąd cytat ocalał tylko w poście jakies usera.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
Hehe, dzięki. Fajnie sobie tak poczytać stare dyskusje Uśmiech

A co się stało z Artem? Napisał czemu się przestał tu na forum udzielać?

A pamiętacie antychrysta? Duży uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Art wygasł jakoś tak samoistnie. Przestał pisać po prostu. To jego ostatni post: Eksperyment Rosenhana. Trochę go przydusiłem w (swoim pierwszym zresztą) temacie Obiektywne pojęcie dobra i zła (zrobił nawet zrzut z ekranu, żeby mi coś udowodnić; widać go w tym poście – przy okazji można sobie co nieco przypomnieć stary silnik forum… :westchnienie: ); teraz myślę, że trochę niepotrzebnie; kiedy spojrzy się na jego następne posty, widać właściwie same kłótnie. Rozstroił się nerwowo i sobie poszedł. Uśmiech

Skoro już jesteśmy przy Arcie, to walnijmy cytatem, na jego pamiątkę.
Art napisał(a):Wróżkę bardzo łatwo zdemaskować, prosisz aby zamiast Twojej przyszłości odczytała Twoją przeszłość. A jeśli nadal masz wątpliwości to dawaj jej więcej pieniędzy. Zasłużyła na nie. Duży uśmiech
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz
posty Arta wymiataly, naprawde biorac pod uwage ogolnie styl wypowiedzi, trafnosc argumentacji etc to byl moj ulubiony uzytkownik. Smutny wraz z odejsciem Arta poziom forum spadl o jakas 1/3 albo i wiecej :-P
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Mi się najbardziej podobały posty Arta i KeyEia.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Kilgore Trout napisał(a):posty Arta wymiataly, naprawde biorac pod uwage ogolnie styl wypowiedzi, trafnosc argumentacji etc to byl moj ulubiony uzytkownik. Smutny wraz z odejsciem Arta poziom forum spadl o jakas 1/3 albo i wiecej :-P
Nie przesadzaj. Miał styl, to prawda, ale jakoś strasznie analitycznego umysłu u niego nie zauważyłem. No, dajmy 13,75% Duży uśmiech – i tak sporo.

Szkoda nie tyle Arta, co Uczego. Albo Georafala.
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz
nie wiem, nie klasyfikuje ludzi na podstawie ilosci analitecznego umyslu Oczko

a Art mial zawsze blyskotliwe argumenty i swietny styl, czasem az sie na glos smialem jak go czytalem. Z wami nudziarze mi to sie nie zdarza.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Kilgore w dyskusji z kimś
Cytat:
Cytat:Cytat:
"Jestem, który Jestem". Tak powiedział Bog do Mojzesza. I to chyba wyczerpuje temat mentalności Boga
Tak powiedzial do Mojżesza plonacy krzak o ile pamietam. To chyba wyczerpuje temat mentalnosci Mojżesza.

Trafnie i zabawnie.
Odpowiedz
Al - genialne Duży uśmiech


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
Ale się tu dekadencko zrobiło. Chociaż fakt, jadąc nickami: Uczy, Art, Sinner, KeyEi, Lobo, Przemek Piela, Antychryst, DarkWater (chociaż on liczę, że znów zacznie pisać Oczko)... nawet Warriora po którym strasznie jeździłem brakuje Język Dodajmy jeszcze do tego, że Czarna nie żyje. No nic tylko żałobę by zrobić i zamknąć forum. Ok, wiadomo, szkoda na pewno, że ww. przestali się udzielać ale kurcze... to tylko forum internetowe. Ja też opuściłem swojego czasu forum, któremu bardzo się poświęciłem. Teraz jestem bliski opuszczenia drugiego. Z ateisty odchodzić nie zamierzam ale kto wie czy i na mnie nie przyjdzie kiedyś czas. Poszli tamci przyszli nowi. Masa zajebistych ludzi. I cieszę się, że miałem okazję ich poznać, szczególnie jedną osobę Uśmiech A że ekipy się zmieniają... bywa i tak Oczko Na zlocie nr 4 w tym roku, z 1 zlotu byłem tylko ja, Bart i xjasiux. I cóż poradzić Język Nowi ludzie, fajna zabawa, zajebista popijawka Oczko Łby do góry. A na koniec coby nie śmiecić dam cytacik, też bardzo stary, długo wisiał u mnie w popisie Oczko

Marcinlet napisał(a):Dacie już Bogu spokój z tymi pytaniami. Biedak siedzi w kącie i płacze przez Was

apropos paradoksu kamienia itp. Oczko
Odpowiedz
Cytat:Co oferuje vacariusyzm, a co kilgoryzm? - agnostos

Zasadniczo to chyba narkotyki Język - kkap

Duży uśmiech Zacne

A'propos fanklubu kilgore'a
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
kkap napisał(a):Dodajmy jeszcze do tego, że Czarna nie żyje.

Piszesz poważnie?
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Ktoś pisał o tym niedawno...
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
FlauFly napisał(a):Ktoś pisał o tym niedawno...

Nawet nie tak niedawno, półtora roku temu...

http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...informacja

Ale możliwe, że niedawno gdzieś ten wątek się przewinął.
Odpowiedz
kkap napisał(a):Nawet nie tak niedawno, półtora roku temu...

http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...informacja

Ale możliwe, że niedawno gdzieś ten wątek się przewinął.

Ja piernicze. To było dawno a ja nic nie wiedziałem. A ona taka młoda była i pełna życia...Smutny
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Liberty napisał(a):Nie zmienialismy religii. Ot, dochodzisz do wniosku, ze wiara w boga jest gowno warta i przestajesz wierzyc. W zyciu nic sie nie zmienia.

Tzn zmienila mi sie dieta, ale luz, koty sa smaczne.

Rozwaliłeś mnie, Liberty Duży uśmiech.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości