To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najtrafniejsze cytaty z forum Ateista.pl
#21
OFCA napisał(a):bo mam
+5 do charyzmy
+5 do inteligencji
+5 do wiedzy

Moge rzucić:
-Radość życia
-Wkurzenie teisty
-Zauroczenie lachona

a od 10 poziomu:
+10 do wszystkich atrybutów i czar: Przywołanie Nietzschego

od 15 poziomu:
Zauroczenie lachona działa cały czas i mogę rzucić: Kisiel w majtkach

od 20 poziomu:
+ 15 do atrybutów, Kisiel w majtkach działa cały czas i mogę rzucić: Ognisty Bąk Bezbożnej Destrukcji

Od 25 poziomu: święcona ziemia dymi się pod stopami, święcone przedmioty tracą świętość po doknięciu, święci ludzie padają na ziemię i płaczą z przerażenia, mogę rzucić piłką do kosza

od 30 poziomu: postać ateisty goreje żywym ogniem i mogę rzucić dyskiem

od 35 poziomu: święcona ziemia drży kiedy stawiam kroki, pękają mury świątyń, święci ludzie w promieniu 30 metrów zamieniają się w ateistów

od 40 poziomu: mogę przejąć umysł papieża

od 45 poziomu: mogę tworzyć własne wszechświaty

od 50 poziomu: mam na stałe atrybuty: wszechwiedza, wszechmoc, moę rzucić wszystko w cholerę.

Dlatego właśnie wybrałem bycie Ateistą

:] :] :]

Odpowiedz
#22
Zarombiste! Duży uśmiech Z jakiego to tematu? Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#23
http://www.forum.ateista.pl/viewtopic.php?t=6799

Odpowiedz
#24
DarkWater, ty chyba napisałeś kiedyś coś takiego: Bóg Żydów nienawidzi tylko ludzi. Bóg chrześcijan idzie dalej, nienawidzi nawet samego siebie. Duży uśmiech
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz
#25
sinner napisał(a):A gdy wszystko staje sie sztuka to sztuka przestaje istniec.
[Obrazek: nightwish3cn6.jpg]
Odpowiedz
#26
To takie moje spostrzeżenia na razie:
Kilgore Trout napisał(a):Ktos powiedzial ze najlepszym dowodem na istnienie obcych cywilizacji jest to ze sie z nami nie zadaja Oczko
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#27
Kilgore Trout napisał(a):Ludzie jak wy nic nie rozumiecie... Duży uśmiech
Mój ulubiony cytat z tego forum. :]
Back to the primitive
Fuck all your politics
Odpowiedz
#28
wicher696 napisał(a):pies ktory jest ze mną pisanki sobie robi ze mnie ,bo nie daje mi i daje mi piłke
bo zapalam się jak producentka kłamie

Ten cytat trafnie oddaje istotę Wicheryzmu.
Odpowiedz
#29
moim numerem jeden jest nadal tekst OFCY, szkoda że taki długi, bo inaczej widniałby w moim podpisie Duży uśmiech
10/10
Odpowiedz
#30
Ja dzis znalazlem fantastyczny cytat Język

Kilgore napisał(a):Dzisiejsza nauka jest niemal zgodna ze opetanie to dzialanie poteznych demonow 12 poziomu.

Cytat:"Ludzie jak wy nic nie rozumiecie..."

Mój ulubiony cytat z tego forum

I nie zapominajcie o tym :]
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#31
Kilgore Trout napisał(a):I nie zapominajcie o tym :]
Ja nie zapominam, ja tego doświadczam, widząc te masy linków w obcojęzycznych językach, no żeby chodziaż rąbka tajemnicy o co tam chodzi w języku tego forum Uśmiech
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#32
no wiem, no wiem Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#33
Agent J23 napisał(a):Takie wnioski może wyciągnąć jedynie dziecko, które wierzy, w podróże Gala Asterixa...
na temat pil***** Duży uśmiech Duży uśmiech

i dalej:
Agent J23 napisał(a):Stosując te komiksowe metody porównawcze możemy śmiało zaryzykować twierdzenie , że Sumerowie byli nosicielami kultury górali szkockich i udowodnić to bełkotem Tytusa de Zoo, który w jednej z ksiąg wysnuł klasyczny ciąg porównań od ciecia do rakiety.
ha ha

Agent J23 napisał(a):czy pan Pilaster uwzględnił pańszczyznę jako usługi finalne czy pośrednie? A jak z wyprawami krzyżowymi? Czy były to inwestycje strategiczne na Bliskim Wschodzie czy też ucieczka kapitału przed niedogodnościami rynkowymi?
Odpowiedz
#34
tekst OFCY wymiata, wiadomo ;] już wiele ciekawych kwiatków na tym forum widziałem, szkoda tylko, że tak na szybko się ich teraz nie da znaleźć tych perełek ;-)
Odpowiedz
#35
http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...029&page=2
Bart napisał(a):BAN dla użytkownika Mogrim
tKoeman napisał(a):zabawa się skończyła
kkap napisał(a):UFFFF! Nareszcie Uśmiech
dziki_pies napisał(a):A mnie trochę brakuje Mogrima (…Oczko Oczywiście żartuję! Dobrze że ten troll już przeszedł na śmietnik historii tego forum.
Mogrim (Banned) napisał(a):Przecież nie mam bana. O co chodzi? Heloł?
Zdezorientowanyhock: :?:
Bart napisał(a):Przepraszamy Mogrim, problemy techniczne :]
[Obrazek: f_hahaham_3b16f00.gif]

(pogrubienia oraz «(…Oczko» moje)


PS. Niech nikt tego nie weźmie do serca. Duży uśmiech Śmieję się z sytuacji, nie z konkretnych osób, bo przecież nikt tu nie zawinił. Ale trzeba przyznać, że dość zabawnie to wyglądało: najpierw «uff», «nareszcie», potem «a jednak nam go brakuje», w międzyczasie jeszcze mini-głosowanie nad zbanowaniem Kutafonda, a tu się okazuje … Duży uśmiech No cóż, Mogrimie, serdecznie cię przepraszamy za niedogodności, ale musisz na swojego bana jeszcze trochę poczekać. Duży uśmiech

PS2. Oczywiście Mogrim był przez pewien czas zbanowany, prawdopodobnie do wymiany silnika forum, dlatego wcześniej się nie odzywał.
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz
#36
Idiota napisał(a):wg. mnie cały mentlik w głowach półinteligentó jest wywołany zderzeniem światopoglądu epoki z niezmiennikami kulturowymi.
nauka jest elitarna a epoka egalitarna więc są tarcia których wynikiem jest szeżenie się bzdur modnych. ludzie są przekonani że każdy może być naukowcem i osiagnie to poprzez używanie pewnych słów-zaklęć i nie zauważają nawet swej śmieszności w takim działaniu (na naszym podwórku przoduje w tym niejaki pan Kosiela). tacy aspirujący do Mądrości nie są w stanie się wycięgnąć z tego bagna za uszy bo ich poglądy na świat negują wogóle ważność czy nawet możliwość takiego problemu.

Czy ktoś by to lepiej ujął? Uśmiech
Odpowiedz
#37
Kilgore Trout napisał(a):na katoliku maja tez swojego Vacariusa, nazywa sie MJ

nie wiem dlaczego, ale rozwalił mnie ten tekst Oczko
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#38
PanM napisał(a):siux:[/b] Z bogiem u katolików jest tak jak u Power Rangers, trzech tworzy wielkiego MegaZorda

On rządzi.
[Obrazek: quasiuserbarfi1.png]
Odpowiedz
#39
łoł!!!
dorobiłem się pierwszego cytatu!
a co ciekawe treść jest z Wolniewicza a cytuje Wookie!

Odpowiedz
#40
Nigdy nie twierdziłem że Wolniewicz czasami mądrze nie pisze - czepiałem się tylko wystąpień telewizyjnych Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości