To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Likwidacja Amber Gold
#41
Samuel ma u mnie butlę cydru (jak wyjdzie*).

*Cydr, nie Samuel**.

**Nie nasz forumowy a Perejra, dla ścisłości.

Odpowiedz
#42
Palmer Eldritch napisał(a):To trzeba wydzielić i dać tytuł: Afera wszystkich afer. To zdaje się koniec Wielkiej PO, teraz będzie najwyżej średnia PO.
e tam. Jutro ludzie zapomną. "No bo jak nie PO i Tusk to kto ?!" :lol2:
Odpowiedz
#43
Hans Wegeżynsten napisał(a):e tam. Jutro ludzie zapomną. "No bo jak nie PO i Tusk to kto ?!" :lol2:
Szczerze? To pytanie jest zasadne. Wymień mi jedną partię w Polsce, która może liczyć na sukces wyborczy (tzn. mieć co najmniej zdolności koalicyjne do tworzenia rządu z silniejszą partią), a przy tym mieć podobne do PO postulaty (acz dalej idące jeśli chodzi o liberalizm gospodarczy) i zdolności realizowania tych postulatów w (dużo!) szybszym od PO tempie.
Jedną.

Podpowiem: KNP odpada jeśli chodzi o pierwszy warunek.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#44
A ja myślę, że Kaczyński wróci na 100 dni i zaliczy swoje Waterloo. Uśmiech
Odpowiedz
#45
exodim napisał(a):Szczerze? To pytanie jest zasadne. Wymień mi jedną partię w Polsce, która może liczyć na sukces wyborczy (tzn. mieć co najmniej zdolności koalicyjne do tworzenia rządu z silniejszą partią), a przy tym mieć podobne do PO postulaty (acz dalej idące jeśli chodzi o liberalizm gospodarczy) i zdolności realizowania tych postulatów w (dużo!) szybszym od PO tempie.
Jedną.

Podpowiem: KNP odpada jeśli chodzi o pierwszy warunek.

Jakie postulaty ? Konkrety...
PIS ma szanse konkurować z PO i to jest jasne. Jednak poglądowo te partie się różnią. I to są według sondaży dwie najsilniejsze partie. Ale czy to oznacza, że mają monopol na głosy do końca świata? Myślenie : "No bo jak nie on to kto?" tylko napędza powtarzanie : "No bo jak nie on to kto?". To jest błędne koło. Głosowanie na PO czy PIS pozostawia ich przy władzy i wzmacnia wrażenie, że to są jedyne liczące się partie i nie ma innych opcji.
Odpowiedz
#46
Palmer Eldritch napisał(a):A ja myślę, że Kaczyński wróci na 100 dni i zaliczy swoje Waterloo. Uśmiech
A potem ..... Św. Helena?!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#47
http://wiadomosci.onet.pl/amber-gold,5245406,temat.html

Noo, paskudne te dziennikarzyny Duży uśmiech.
A Schetyna płacze, że wybór Giertycha na adwokata to zły pomysł. Pewnie boi się, że Tusk wymieni go na innego pachołka, właśnie Romka. Krążą ploty, że wraca do polityki.
Odpowiedz
#48
Nudziarz napisał(a):http://wiadomosci.onet.pl/amber-gold,5245406,temat.html

Noo, paskudne te dziennikarzyny Duży uśmiech.
A Schetyna płacze, że wybór Giertycha na adwokata to zły pomysł. Pewnie boi się, że Tusk wymieni go na innego pachołka, właśnie Romka. Krążą ploty, że wraca do polityki.

Jeśli sędzie tak łatwo na wszystko się zgodził. To znaczy, że to nie była pierwszyzna.

Śledztwo w sprawie "art. 230 par. 1, czyli powoływania się - dla uzyskania korzyści - na wpływy w różnego rodzaju instytucjach państwowych, samorządowych itp. Przestępstwo to zagrożone jest karą więzienia od 6 miesięcy do lat 8." to już jest zwykła kpina i bezczelność powinni temu dziennikarzowi podziękować. Sędzia zaś powinien przeprosić i podać się do dymisji tak byłoby w cywilizowanych krajach zachodnich od USA począwszy.

Nie czytam GPC, ogólnie nawet niezbyt szanuję ich poglądy, jednak prowokacja pierwsza klasa. Bardzo ładnie obnażyli towarzystwo jakie wytworzyło się w województwie pomorskim. Wątpię żeby bezpośrednim, ale pośrednim na pewno tego efektem było tak długie i bezkarne działanie Amber Gold. Każdy prokurator bał się zabrać za jakiekolwiek przestępstwa gospodarcze. Chętnie zobaczyłbym jakie mieli statystki w porównaniu do reszty kraju.
Give me your lips for just a moment,
And my imagination will make that moment live.
Give me what you alone can give,
A kiss to build a dream on.
Odpowiedz
#49
eheon napisał(a):Jeśli sędzie tak łatwo na wszystko się zgodził. To znaczy, że to nie była pierwszyzna.

No właśnie w prowokacji brakowało mi pociągnięcia za ten sznureczek, żeby jednoznacznie, albo chociaż bardzo przekonująco pokazać, że premier z podobnymi prośbami już się zgłaszał. Teraz to wszystko sfera domysłów.
Odpowiedz
#50
Nudziarz napisał(a):http://wiadomosci.onet.pl/amber-gold,5245406,temat.html

Noo, paskudne te dziennikarzyny Duży uśmiech.
A Schetyna płacze, że wybór Giertycha na adwokata to zły pomysł. Pewnie boi się, że Tusk wymieni go na innego pachołka, właśnie Romka. Krążą ploty, że wraca do polityki.
Najpierw NIEMORALNIE zostało obnażone kolesiostwo w PSL-u, a teraz kolejna NIEMORALNOŚĆ ze strony złego dziennikarza :lol2::lol2: Co za komedianci z tych polityków.
Odpowiedz
#51
Przypomina mi się sytuacja sprzed paru lat, kiedy to dziennikarz zadzwonił do jakiejś jednostki wojskowej, bo chciał porozmawiać bodajże z oficerem (chyba wywiadu), a że go nie zastał, to pani sekretarka chętnie podała jego adres i prywatny nr telefonu Duży uśmiech

Nie chcę brzmieć jak PiSowcy, ale powoli okazuje się, że rzeczywiście były i są układy.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#52
Grim napisał(a):Nie chcę brzmieć jak PiSowcy, ale powoli okazuje się, że rzeczywiście były i są układy.

Zastanawia mnie, dlaczego ludzie tak uparcie tego nie widzą. Może właśnie dlatego - "żeby nie brzmieć jak pisowcy". W wielkich miastach układy nie są tak zauważalne, ale wystarczy chwilę poprzyglądać się życiu na prowincji. W moim mieście rodzinnym zblatowanie polityki z biznesem i ich zdolność do duszenia lokalnej prasy są oczywiste dla każdego w miarę uważnego obserwatora, a z relacji różnych ludzi wiem, że nie jest to sytuacja wyjątkowa.

przy okazji, dzięki za przypomnienie o tych świetnych komiksach (status)
Laws are formed by the arrogant and presumptuous, and our work here is a message to them that such arrogance will always be questioned by those with minds and wills of their own. Nefris of Thay
Odpowiedz
#53
Tusk walczy o swoje prawa Duży uśmiech
http://natemat.pl/31255,tusk-popieram-dz...ceptowania

Jestem w stanie zaakceptować prowokacje, które ujawniają patologie władzy. Pytanie, gdzie są granice i czy dopuszczalne jest używanie tego typu technik – zastanawiał się Donald Tusk

Gdzie są te granice Panie premierze ?!?!
Odpowiedz
#54
Myślę, że tam gdzie zaczyna się Tusk.

Odpowiedz
#55
Nie podniecajcie się tak bardzo tą prowokacją.

Ja wolę tę:
Bloomsbury Group zdobyła rozgłos w 1910 roku, kiedy kilku jej członków wplątało się w tzw. "Dreadnought hoax".
Był to żart Horacego de Vere Cole'a, który oszukał Królewską Marynarkę, wprowadzając na reprezentacyjny okręt HMS "Dreadnought" delegację abisyńskich władców, która w rzeczywistości składała się z: Virginii Woolf, Adriana Stephena, Guy'a Kidleya, Anthony'ego Buxtona i Duncana Granta, odpowiednio poprzebieranych i ucharakteryzowanych.

[Obrazek: Virginia_Woolf_in_Dreadnought_Hoax.jpg]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#56
Sofeicz napisał(a):A potem ..... Św. Helena?!

Piszę się na to.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#57
Reżim PiS zaostrza represje:
https://www.youtube.com/watch?v=L6n_MijhOh4

Patrzcie jak óna prokurator kwiczy. Pierwsze pól godziny. Nie powie bo nie.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#58
Polecam i zachęcam:


Nie wiem, nie pamiętam. Czy pan rozumie, o co się pytam?
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#59
Towarzysz KODpKOD poleca proces pokazowy jak na dobrego socjalistę przystało? Dzień jak co dzień.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#60
LOL
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości