Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Game.Error, czyli gonzo wkrótce rusza z podcastem ;D
no dobra ja też łapka w góre Duży uśmiech
[Obrazek: 7622201052539.jpg]
[SIZE="1"]Od nieuków lepszy ten, kto księgi czyta,
od wyczytujących, kto pamięcią chwyta,
od pamiętających, kto ich treść rozumie,
od rozumiejących ten, kto działać umie.
[/SIZE]
Odpowiedz
muzyka - jak ktoś też zauważył na yt, brakuje muzyki. bez muzyki jest monotonnie i nie chce się dłużej słuchać. liczę na poprawę.
długość - takiej długości odcinki będziecie mogli nagrywać jak będziecie mieć solidną bazę fanów, a tak to wątpię, żeby ktokolwiek do końca dotrzymał Język

i weźcie coś zróbcie z tym źle zeskalowanym, odstraszającym logo robionym w paincie Duży uśmiech poza tym jak już jest to na jewtubie, to przydałoby się wykorzystać fakt, że to medium nie tylko dźwiękowe. pierwsze kilka sekund to jednak trochę za mało :p

a teraz czas na plusy, żeby nie było, żem krytykant. jest dosyć ciekawie, jest żywiołowo, jest fajna ekipa. teraz potrzeba tylko doszlifować to od strony technicznej, oraz czasu, abyście sobie wyrobili własny styl. trzymam kciuki Uśmiech
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
X-com. Ech to były czasy. Latami w to się grało. Te wszystkie obrony baz, terrory - to trwało.
Brakowało mi mozliwości klepania ufoków po pyskach.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
To teraz będziesz miał okazję skorzystać z idacego "remake'a'' Duży uśmiech
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
Ludzie, nowy odcinek:

http://www.youtube.com/watch?v=Gk2AF928v...=g-all-lik

Byłbym wdzięczny za "lajkowanie" i subskrypcje Duży uśmiech
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości