To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Game.Error, czyli gonzo wkrótce rusza z podcastem ;D
#1
Jak każdy pamięta, forum niedawno dość długo leżało, w efekcie czego mojaintensywność działania w innym miejscach sieci nieco wzrosła. W efekcie, wraz ze znajomymi z portalu Gaminator.TV postanowiłem stworzyć podcast, po dość długim zbieraniu ekipy, jutro W KOŃCU ma być nagrywany pierwszy odcinek.

w planach dyskusja o DRM, ekranizacjach gier, kickstarterze, czy przypomnienie seri X-COM. Jak już wystartujemy - zapraszam Uśmiech

BTW - zobaczcie kanał WatchThisv1. należy do jednego z przyszłych twórców game.Error Uśmiech
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#2
Game error :U? Dziwnie podobna nazwa i tematyka do System Error: http://www.youtube.com/show/systemerror?s=1
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#3
nie, nazwa to efekt burzy mózgów...
Staraliśmy się wymyślić coś związanego z grami, ale...
gdzie żadna z osób nie mogła nic wymyślić...
A mi w myślach wyskoczył Error 404...
i Voila! Duży uśmiech
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#4
Ja tam zamiast Error 404 mam w pamięci jak mnie Commodore C64 wyzywał od errorów i invalidów jak gra nie chciała się wczytać z taśmy Uśmiech
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#5
I jak się kręciło śrubokrętem żeby paski nie latały.
Odpowiedz
#6
El Commediante napisał(a):I jak się kręciło śrubokrętem żeby paski nie latały.

Czasami w swej dziecięcej naiwności wychodziliśmy z pokoju, żeby nikt niczym nie ruszał jak się wczytywało Uśmiech
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#7
Grim napisał(a):Czasami w swej dziecięcej naiwności wychodziliśmy z pokoju, żeby nikt niczym nie ruszał jak się wczytywało Uśmiech


To samo z Atari miałem... Uśmiech


Czyżbyście mi teraz sugerowali, żeby jednym z kolejnych tematów były komputery 8-bitowe?Duży uśmiech Jak potwierdzicie, to zaproponuję to Uśmiech Ale liczę też na wasze subskrybcje nowego kanału Oczko Oczko
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#8
Linka wrzuć. Język
Odpowiedz
#9
jeszcze nie ma, dziś pierwszy materiał nagrywamy, dopiero co ekipa się zgromadziła. Poza tym, harun ma zamiar trochę obrobić materiał... Na razie tylko zapowiedź... Oczko

Ale ateista.pl jest pierwsze na liście, jeśli idzie o to, gdzie opublikuję niusy Uśmiech

Macie też linka do kanału haruna http://www.youtube.com/user/WatchThisv1?feature=g-all-u
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#10
jedyny podcast który przetrwał u mnie próbę czasu to nieczyste zagrywki na wp.pl o podobnej tematyce, czy ten projekt ma być czymś w tym stylu? Czy raczej poważne rozmowy o suchych faktach (co nie musi być wadą)?
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#11
Duży uśmiech raczej sporo elementów zabawnych będzie Oczko

Przy okazji, ekipa jest "dość" ateistyczna, choć na gospodarkę mamy różne poglądy Język No i mamy wyjątkową rzecz - w ekipie jest dziewczyna, która grała w postala 2 Duży uśmiech


Edit: pierwszy odcinek nagrany, przed wrzuceniem w sieć Harun musi go obrobić - a mu się nie śpieszy. Generalnie taki groch z kapustą, ale wyszło zabawnie. Oczko
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#12
http://www.youtube.com/watch?v=65RE_-bl8ps - już pierwszy numer wyszedł.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#13
Po co te "szóstki" w pierwszym kadrze? Wielu mogą zniechęcić.

Studio dobre, bo szumów nie słychać, ale mikrofon chyba nienajlepszy.
Odpowiedz
#14
to nie studio, to skype Duży uśmiech a korzystamy z nicków, które mamy na gaminatorze Oczko
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#15
666gonzo666 napisał(a):to nie studio, to skype Duży uśmiech

No to chyba wszyscy mieszkacie na wsi cichej i spokojnej. W Warszawie nie da się niczego nagrać w domu, bo słychać masę szszszszumów. Uśmiech
Wiem, bo nagrywałem.
Odpowiedz
#16
Ciekawy głos masz, Gonzo. Lekko nosowy, radiowy. Słucham sobie tego. Na razie fajne!
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#17
dzięki. Tak samo za koment ;P

Ale dobrze by było, gbybyście (wszyscy) zaznaczali subskrypcję i kciuk w górę Uśmiech
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#18
Wypełniłem swój obywatelski obowiązek Oczko
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#19
Tak, podpinam si€ pod uwagę nonk. Dobry głos Gonzo, dobrze się słucha.
A w sumie i ja grywam ale raczej w jakieś flashówki jak stick.arena czy brotherhood of battle lub stare gry jak Prince czy F-29.
Generalnie fajną audycję zrobiliście.
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#20
Zasubskrybowałem i dałek kciuka w górę, chociaż jeszcze nie odsłuchałem. Tak bardzo w Ciebie wierzę Gonzo :p
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości