Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marihuana
Właśnie się dowiedziałem, że w USA penalizowano MJ, bo jakiś republikanin w 1937r. powiedział w Kongresie, że po maryśce białe kobiety wskakują do łóżka z czarnymi facetami.

Każdego dnia coś ciekawego, no patrz.
Odpowiedz
Pomijając zagrożenia wynikające z utraty kontroli nad postępowaniem (wypadki, wygadane tajemnice), badania wykazały też, że intensywne palenie marihuany może zwiększać ryzyko wystąpienia psychoz, a nawet schizofrenii. Według badań opublikowanych w "Journal of Pharmacology" regularne palenie zwiększa też o 20% zagrożenie wystąpienia kłopotów z pamięcią.

Żeby uniknąć luk w pamięci, łykaj witaminę B12. Pamiętaj, że zagrożeniem są również substancje smoliste. Żeby nie wyhodować sobie raka płuc, jedz więcej owoców i warzyw.
źródło Men's Health
Be the change you want to see in the world.

Idiotów nie sieją .
Odpowiedz
El Commediante napisał(a):Właśnie się dowiedziałem, że w USA penalizowano MJ, bo jakiś republikanin w 1937r. powiedział w Kongresie, że po maryśce białe kobiety wskakują do łóżka z czarnymi facetami.

No taka była kampania propagandowa, ale za kampanią stał koncern DuPont.
Produkcja papieru z konopii, której metodę wtedy ulepszono, za bardzo uderzałaby w jego interesy.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
Naukowo o THC :
[Obrazek: 253178_470853669602316_1989636316_n.jpg]

A tak od siebie, nie o marichuanie ale o ćpaniu.
Ostatnio wracając do domu pociągiem z nad morza (na stacji w Poznaniu), spotkałem ćpuna, co mówił że ćpał przez tydzień i przez tydzień chodził bez przerwy i teraz jak mu faza spadła, to czuł się jakby miał nogę złamaną. Mówił że wraca już tydzień do domu (z Katowic był), bo wszystko na ćpanie wydał i nie ma jak wrócić bo go z pociągu wywalali Duży uśmiech . Pokazał nogę, to miał całą fioletową (pytał się czy mu ją amputują Duży uśmiech ).
Ogólnie chodzi, o to że jak się ćpa (czyli efekt x wzmocniony od marihuany), to się nie czuje bólu, przez co chłopak szedł i szedł mimo iż nogi odmawiały posłuszeństwa.
Czy go wywalili z pociągu czy nie, to nie wiem, ponieważ po pewnej pomocy którą jako człowiek dobrej natury mu udzieliłem, opuściłem go z powodu jego krzyków(z bólu Duży uśmiech ) i osoby, chęci bliższej integracji nie miałem.

Co do THC, po kolegach którzy wracali z Holandii, mogłem jasno zauważyć luki w ich pamięci. Poza kategorycznymi lukami, nie widziałem negatywnych efektów.
Osobiście za Marihuaną nie przepadam, wysusza gardło, co mi się bardzo nie podobało.
O wiele przyjemniej się pali shishe ze znajomymi, przy popijawie Uśmiech
Odpowiedz
Jak ktoś lubi palić to z legalizacją czy też nie będzie nadal to robił. Niektórzy mówią, że nielegalna bardziej smakuję.
Mi jakoś nie przypadła do gustu. Wole już raczej napić się. Uśmiech
Odpowiedz
Cytat:Niektórzy mówią, że nielegalna bardziej smakuję.

To może niech zdelegalizują moją kuchnie. Duży uśmiech

Zakaz głupi i jest bo jest, mimo iż z załatwieniem palenia nie ma problemu. Są legalne środki bardziej ryjące mózg i wątrobę.

Jakiś czas temu zauważyłem pod apteką 3 puste pudła po Acodinie. Ktoś je kupił, wpieprzył zaraz po wyjściu 1350 mg dekstrometorfanu i gdzieś poszedł. Oby do domu. Uśmiech
Odpowiedz
Palenie zioła na dłuższą metę powoduje ogólne rozkojarzenie i kłopoty z pamięcią. Wiem po sobie. Nie są to rzeczy hardkorowe, ale łapię się na tym. Ostatnio staram się ograniczać. Gandzia palona raz na jakiś czas to delikatna używka, nieporównywalnie słabsza niż alkohol, chociaż działanie ma inne.
Odpowiedz
Ja jestem za legalizacją marichuany. Ludzie i tak to palą.Jakoś nikt nie zamierza delegalizować wódy,mimo że ta bardziej szkodzi. Ludzie powinni mieć wybór
Trawke raz w życiu zapaliłem,jednak nie zasmakowała mi. Wole strzelić sobie browka
[SIZE="2"]"Demokracja to ustrój, w którym rządzi
durnota — przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych" - JKM [/SIZE]
Odpowiedz
rodnes77 napisał(a):źródło Men's Health

Krótki offtop, ale ugh... Men's Health. Na co drugiej stronie dowiadujesz się, że wszystko wokół zwiększa/zmniejsza ryzyko zachorowania na raka i powinieneś coś z tym robić. Gazeta-horror.
Odpowiedz
dziadek Drichlik napisał(a):Trawke raz w życiu zapaliłem,jednak nie zasmakowała mi.

trza było zjeść.
Odpowiedz
Nudziarz napisał(a):Jakiś czas temu zauważyłem pod apteką 3 puste pudła po Acodinie. Ktoś je kupił, wpieprzył zaraz po wyjściu 1350 mg dekstrometorfanu i gdzieś poszedł. Oby do domu. Uśmiech
SZMATKO BOSKO KOCHANO!!!!!!!!!!

Wolę wierzyć, że było tam więcej jak jedna osoba!

Odpowiedz
To nawet bardziej prawdopodobne.

Wyobraziłem sobie sytuacje, gdzie 2 łebków czeka niecierpliwie pod apteką tak, by farmaceutki nie mogły ich zobaczyć, jeden wychodzi z 3 opakowaniami leku i razem rzucają się na pudełka, niecierpliwie dobierają się do blistrów i w końcu wciągają upragnione tabletki.
Odpowiedz
Dawka śmiertelna jest w okolicach 1500 mg (zależy od wagi), zresztą takie ilości bardzo łatwo zwymiotować. Jest możliwe, że to była jedna osoba, i prawdopodobnie żyje Duży uśmiech, ale nie sądzę, żeby doszła do domu.

Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
Trzeba być pojebańcem, żeby zjeść więcej farmaceutyków, niż wskaże lekarz... To trochę tak jakby wypić 3 flaszki w 5 minut.
Odpowiedz
Z tego co wiem, to Acodin jest przysmakiem gimnazjalistów. Jeden chłopaczek mi opowiadał jak wziął 30 tabletek, a potem gdy szedł obok parku, to miał halucynacje, że zza drzew wychodzą zombie. Tanie psychodeliki bez recepty.
Odpowiedz
30 tabletek, rany... Koleś niedługo nie będzie miał wątroby, a nawet nie jest pełnoletni. :roll:
Odpowiedz
No widzicie,takie świństwa są ogólnodostępne .Natomiast konopie,które od stuleci były stosowane zostały zakazane przez "wszechwiedzących" urzędników Babilonu
[SIZE="2"]"Demokracja to ustrój, w którym rządzi
durnota — przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych" - JKM [/SIZE]
Odpowiedz
Nie wiecie, o czym mówicie. 30 tabletek DXM jest absolutnie bezpieczną dawką, chociaż moim zdaniem wystarczyłoby 20.

PS. To nie znaczy, że pochwalam, ale nie powinno zaszkodzić.

BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
Avx napisał(a):Nie wiecie, o czym mówicie. 30 tabletek DXM jest absolutnie bezpieczną dawką, chociaż moim zdaniem wystarczyłoby 20.

Może tak, a może nie. I po co być królikiem doświadczalnym? Uśmiech
Odpowiedz
Akurat w tym wypadku substancja jest dobrze znana, jak i efekty jej nadużywania. Jeśli ktoś chce, to bez problemu znajdzie jakie konsekwencje mu grożą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości