To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Co sądzisz o pomyśle
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Świetna idea, jestem gotów/gotowa zaangażować się
33.33%
13 33.33%
Ciekawe, chętnie zobaczę co z tego będzie
48.72%
19 48.72%
Bez sensu
17.95%
7 17.95%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piszemy ustawy... taki pomysł
#41
tak 22 w Polsce mieszkam od 10
Odpowiedz
#42
kocur_95 napisał(a):politycy muszą odzwierciedlać te poglądy w ustawach

A skąd. Jest wręcz wprost wyrażona zasada, że posłowie nie mogą przyjmować instrukcji od swoich wyborców. To co obecnie nazywa się politykami ma tylko jedną dyrektywę postępowania: nachapać ile się da.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#43
Śmierć Szczurów napisał(a):A skąd. Jest wręcz wprost wyrażona zasada, że posłowie nie mogą przyjmować instrukcji od swoich wyborców. To co obecnie nazywa się politykami ma tylko jedną dyrektywę postępowania: nachapać ile się da.

Właśnie, nawet nie to co w Stanach, gdzie z polityków korzystają chociaż supporterzy (inwestorzy), w Polsce, dzięki genialnemu systemowi subwencji, z polityków nikt nie ma korzyści, oprócz ich samych oczywiście.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#44
Śmierć Szczurów napisał(a):A skąd. Jest wręcz wprost wyrażona zasada, że posłowie nie mogą przyjmować instrukcji od swoich wyborców. To co obecnie nazywa się politykami ma tylko jedną dyrektywę postępowania: nachapać ile się da.

żeby nachapać się ile się da trzeba się utrzymać przy władzy jak najdłużej , czyli zignorować społeczeństwo? ja zawsze myslalem ze politycy probujom podlizac sie jak najwienkszej liczbie wyborcówUśmiech
Odpowiedz
#45
a to wystarczy rzucić jednym hasło : "Chcemy niepodległej Polski!", a drugim : "Dość już tego gadania o niepodległej Polsce! Jesteśmy niepodlegli!" i wyborców każda ze stron ma zapewnionych.
Odpowiedz
#46
Cytat:a to wystarczy rzucić jednym hasło : "Chcemy niepodległej Polski!", a drugim : "Dość już tego gadania o niepodległej Polsce! Jesteśmy niepodlegli!" i wyborców każda ze stron ma zapewnionych.

Ale jeśli chodzi o premie to tutaj jest pełna zgoda po obu stronach barykady Duży uśmiech
Odpowiedz
#47
Hans Wegeżynsten napisał(a):a to wystarczy rzucić jednym hasło : "Chcemy niepodległej Polski!", a drugim : "Dość już tego gadania o niepodległej Polsce! Jesteśmy niepodlegli!" i wyborców każda ze stron ma zapewnionych.
dosyć to uproszczone :wall:uważam ze społeczeństwo morze bardzo skutecznie lobbować na swoją korzyść tak jak robią to rożne środowiska.
jeśli czarno na bialym politycy zobaczom ze (np 70%) wyborców uważa cos za moralne lub nie , i chciało im się w ogolę wypowiedzieć w tej sprawie to hyba logiczne jest ze każdy polityk będzie chciał zęby te 70% wspominało go jak najlepiej... mówi się chyba na to zdobywanie poparciaUśmiech
Po jakiemu to? Ortografia kocurku, ortografia! (Sof)
Odpowiedz
#48
Pawcio napisał(a):Ale jeśli chodzi o premie to tutaj jest pełna zgoda po obu stronach barykady Duży uśmiech
Bo sęk w tym, że po stronach barykady stoją wyborcy, a politycy patrzą na tę barykadę z tarasu widokowego, pijąc sobie wysokoprocentowe trunki. Na koszt wyborców - rzecz jasna Uśmiech
Odpowiedz
#49
zaczynam wątpić w to co mówiłem , w tej chwili wydaje mi się ze lepiej jest narzekać na polityków i moją nie moc...
Odpowiedz
#50
kocur_95 napisał(a):zaczynam wątpić w to co mówiłem , w tej chwili wydaje mi się ze lepiej jest narzekać na polityków i moją nie moc...
Nie-Polak, ale jednak człowiek?
To kto? Francuz? I po co? W dzisiejszych czasach?
Jakoś dziwnie ten nie-Polak używa języka polskiego. Cuda, panie, cuda.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#51
Kolejny Mistrz Ortografii Polskiej nam się objawił.
Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny - widzisz i nie grzmisz!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#52
Sofeicz napisał(a):Kolejny Mistrz Ortografii Polskiej nam się objawił.
Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny - widzisz i nie grzmisz!
Co ci nauczyciele polskiego robią w szkołach? :evil: W głowę zachodzę.
Że nie robią sprawdzianów ortograficznych, to sprawa jasna jak słońce.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#53
Sofeicz napisał(a):Kolejny Mistrz Ortografii Polskiej nam się objawił.
Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny - widzisz i nie grzmisz!

On nie istnieje, ale na szczęście na tym forum Administracja może i winna wręcz, grzmieć.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#54
Śmierć Szczurów napisał(a):grzmić.
A nie przypadkiem grzmieć?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#55
Kurwa... :lups:
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#56
nonkonformista napisał(a):Skąd ta pewność?
Pisałeś już jakąś ustawę? Przedłożyłeś Wysokiej Izbie?
Czy jest gdzieś dostęp do ustaw, które są w tej zamrażarce?
Odpowiedz
#57
http://obywateledecyduja.pl/

Tak jakby Was zainteresowało, bo oni mają podobny plan.
Zbierali oni podpisy elektroniczne i pierwszego dnia jak wystartowali zebrali ponad 100.000 podpisów. Obecnie tempo zwolniło.

PS: http://www.youtube.com/watch?v=_an_QfL-HJI - przygotowanie do spotu Uśmiech
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#58
plan jest prosty Uśmiech zebrać i sprzedać dane osoboweUśmiech

Tak się zastanawiam czy gdyby były realizowane wszystkie postulaty obywateli a przynajmniej większości, to skutki były by pozytywne czy negatywne. Pozytywne w chwili realizacji negatywne w przyszłości czy być morze odwrotnie.To znaczy czy społeczeństwo poświęci się dla przyszłości albo poświęci przyszłość dla teraźniejszości.
Nie jestem zbyt chętny spłacać długi rozrzutnych przodków...
Odpowiedz
#59
Może ustawę o zwalczaniu katofobii by trzeba było wprowadzić.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#60
Dobra, bo temat przygasł, a obywateledecudują niczego wielkiego nie uzyskali. Ja zaś doszedłem do wniosku, że przynajmniej na razie nie jestem zdolny do wysmażenia portalu dedykowanego do tego celu. Więc może prościej:

  1. Umieszczamy ustawy na githubie przy pomocy jakiegoś lekkiego systemu oznaczeń (restructuredtext?)
  2. Stawiamy jakąś stockową stronę z forum
  3. Może spróbujemy przetłumaczyć i uruchomić np. fińskie avoinministerio

No i pytanie: czy ludzie zainteresowani zjarzą o co chodzi w gicie i githubie?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości