Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początek naszego stworzenia - objawienie z Edenu
Nie pisałem, że nie pamiętam Edenu przed narodzeniem ale że w ogóle nie pamiętam niczego. To ma logiczne konsekwencje - jeśli piekło/niebo ma trwać w nieskończoność to znaczy, że:
a) każdy inny fragment życia musi także trwać w nieskończoność. Matematyka:
x
---------------- = nieskończoność
nieskończoność

Gdzie x to każdy dowolny moment życia. Widać jak na dłoni, że nieważne jak mały ułamek istnienia weźmiesz (gdzie istnienie = życie doczesne + piekło(nieskończoność) = nieskończoność) - musi trwać nieskończenie długo. Czyli pozostaje nam:
b) Piekło jest skończone, jak do niego trafiliśmy, tak i z niego wyjdziemy.
Duży uśmiech
Odpowiedz
As Sa'iqa napisał(a):Nie pisałem, że nie pamiętam Edenu przed narodzeniem ale że w ogóle nie pamiętam niczego. To ma logiczne konsekwencje - jeśli piekło/niebo ma trwać w nieskończoność to znaczy, że:
a) każdy inny fragment życia musi także trwać w nieskończoność. Matematyka:
x
---------------- = nieskończoność
nieskończoność

Gdzie x to każdy dowolny moment życia. Widać jak na dłoni, że nieważne jak mały ułamek istnienia weźmiesz (gdzie istnienie = życie doczesne + piekło(nieskończoność) = nieskończoność) - musi trwać nieskończenie długo. Czyli pozostaje nam:
b) Piekło jest skończone, jak do niego trafiliśmy, tak i z niego wyjdziemy.
Duży uśmiech
Każdy fragment będzie trwać w nieskończoność , czy pójdziesz po śmierci do Raju czy też do piekła to na całą wieczność .
Odpowiedz
@As Sa'iqa
Matematyka? Chyba nie ta, której mnie uczyli. Co właściwie masz na myśli?
Laws are formed by the arrogant and presumptuous, and our work here is a message to them that such arrogance will always be questioned by those with minds and wills of their own. Nefris of Thay
Odpowiedz
Aryman napisał(a):@As Sa'iqa
Matematyka? Chyba nie ta, której mnie uczyli. Co właściwie masz na myśli?
To że każdy kto się narodzi na ziemi ma swoją duszę . Po śmierci idzie ona na całą wieczność do Raju albo do piekła , a to gdzie pójdzie zależy od nas samych od tego jak postępujemy żyjąc na ziemi , jak kierujemy się drogą która prowadzi do Boga tam też w Raju się znajdziemy , jak kierujemy się w przeciwnym kierunku , znajdziemy się wtedy w piekle . Ja miałem objawienie po to aby nikt nie musiał iść do piekła , a kiedy moje Słowo zostanie przekazane aż po wszystkie krańce świata , to się dokona i tak się stanie .
Odpowiedz
Skywalker napisał(a):krzysiu b123 błagam cię daj mi życie weiedczne byłem dobrymnm człowiekiem Smutny
To się może rozpocząć kiedy Słowo zostanie przekazane i dotrze aż po wszystkie krańce świata , a kiedy tak się stanie to już nie o demie zależy. Jeżeli Słowo dotrze wtedy zaczniemy tworzyć i powstanie jedno państwo - Unia Światowa staniemy wtedy na drodze która otworzy nam w późniejszym czasie drzwi do Edenu Raju Królestwa Bożego gdzie otrzymamy życie wieczne i żyć będziemy wiecznie .
Odpowiedz
krzysztom123 napisał(a):Niestety szatan szybko umie na kusić ludzi aby wpadli w gówno , mucha na szambie się utrzyma człowiek utonie .Duży uśmiech

Krzysiu, ale ten Twój bóg to jakiś strasznie niesprawiedliwy ciul - za kilkadziesiat lat grzeszenia karać wiecznym cierpieniem? To niehumanitarne strasznie... Ten ciul chyba nie jest taki miłosierny i bardziej nas nienawidzi, niż kocha.

(Temu panu już nie polewajcie!)
Odpowiedz
Przecież już pisałem że Bóg nie karze żadnego z nas , żadnego człowieka żyjącego na ziemi , ukarać możemy się jedynie tylko my sami poprzez swój wybór jaki dokonamy żyjąc na ziemi , jeżeli wybieramy drogę która prowadzi do Boga to idziemy do Raju , jeżeli chcemy na ziemi czynić zło i wybieramy drogę która prowadzi w przeciwnym kierunku wtedy idziemy do piekła , wybór należy tylko do nas gdzie chcemy iść .
Odpowiedz
No ale skoro ludzie którzy giną straszliwą śmiercią idą do nieba, to zabijanie ludzi powinno być czynem chwalebnym a ludzie którzy odsyłają dusze do nieba także powinni tam iść jeśli czynią to dla czyjegoś dobra. No nie...?

Tylko takich ludzi nie ma, ehh...
Odpowiedz
As Sa'iqa napisał(a):No ale skoro ludzie którzy giną straszliwą śmiercią idą do nieba, to zabijanie ludzi powinno być czynem chwalebnym a ludzie którzy odsyłają dusze do nieba także powinni tam iść jeśli czynią to dla czyjegoś dobra. No nie...?

Tylko takich ludzi nie ma, ehh...
Widzisz dlatego szatan bez problemu może zdobyć ludzkie dusze ponieważ jest dużo ludzi którzy myślą tak jak Ty teraz . Są wojny na świecie i zabija się w nich drugiego człowieka ponieważ wszyscy na świecie dawaj ą na to przyzwolenie . Ludzie mordują się na świecie jak zwierzyna bo tak chce szatan , ale nikt do szatana pretensji nie ma tylko do Boga . Ludzie mają pretensję do Boga i Go obrażają bo wiedzą że Bóg im nic nie zrobi . Siebie ludzie nie obrażają i nie obwiniają chociaż wiedzą że to właśnie oni są potworami którzy zabijają drugiego człowieka i że oni czynią te całe zło na ziemi pod wpływem kuszenia szatana , ale po co obrażać siebie jak przecież można wszystko zwalić na Boga , przecież lepiej zabić w wojnie 50 osób i powiedzieć że to wina Boga niż mieć w świadomości to że jest się potworem i że za swoje czyny trzeba pójść do piekła .
Odpowiedz
Przeczytaj sobie jak człowiek powiedział Jezusowi że wierzy w Boga , a Jezus odpowiedział mu ale twoja wiara jest martwa , napisałem to na moim blogu - krzysztom.blog.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości