To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Jak określisz swoje przyzwyczajenia zakupowe
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Kupuję w tanich sklepach, bo nie stać mnie na drogie
27.03%
10 27.03%
Kupuję w tanich sklepach, choć stać mnie na drogie, ale chcę oszczędzić
35.14%
13 35.14%
Kupuję w drogich sklepach z przyczyn prestiżowych
0%
0 0%
Kupuję w drogich sklepach dla jakości
2.70%
1 2.70%
Kupuję gdzie mi wygodnie. Nie przejmuję się cenami.
29.73%
11 29.73%
Inne.
5.41%
2 5.41%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupujemy
#21
Grim napisał(a):Ja czasami miód (nie ten pszczeli) w biedronce kupuję jeszcze.
To jaki? Taki z uszu?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#22
zefciu napisał(a):To jaki? Taki z uszu?
Sztuczny miód, to jak sztuczny kutas.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#23
Może być miód gryczany - z gryczanów albo spadziowy - ze spadziny.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#24
Marcin_77 napisał(a):Może być miód gryczany - z gryczanów....
Chyba z Grycanek.... taki tłusty.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#25
Ehh, a o miodach pitnych to słyszeliście? Konkretnie to Piastun, trójniak, nie jest to jakiś wykwintny trunek, ale smak ma w sumie dobry.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#26
Grim napisał(a):Ehh, a o miodach pitnych to słyszeliście? Konkretnie to Piastun, trójniak, nie jest to jakiś wykwintny trunek, ale smak ma w sumie dobry.
Słyszałem, a nawet sam pędziłem. Tylko nie rozumiem, czemu miód pitny nie jest niby pszczeli.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#27
zefciu napisał(a):Słyszałem, a nawet sam pędziłem. Tylko nie rozumiem, czemu miód pitny nie jest niby pszczeli.

Jest, ale mnie właśnie chodziło o miód pitny, a nie ten zwykły, dlatego napisałem że nie pszczeli, mój błąd.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#28
Zasadniczo, to kupuję w tanich sklepach, ale jak jestem gdzieś na mieście, i akurat chcę coś przegryźć, to nie będę leciał, tam gdzie taniej, za dużo roboty Oczko
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#29
Kupuje po prostu tam gdzie nadarza się okazja. Najczęściej Biedronki i inne Lidle, czasem Kerfór. Lubię do Selgrosa sobie raz na jakiś czas pojechać, często mało tam ludzi, a ludzi właśnie niezbyt lubię, więc w to mi graj. Lubię sobie czasem przystanąć i poczytać na spokojnie o czymś co mnie zainteresowało, a tłok mnie dekoncentruje.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#30
Większe zakupy- Biedronka, Lidl, Tesco.
Mniejsze- Kefirek.
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)







Odpowiedz
#31
Piotr i Paweł po drodze z pracy do domu. Nie wiem, jak on ma się cenowo do innych sklepów. Tam mi jest wygodnie i mam duży wybór.
So many Christians, so few lions...
http://makingthematrix.wordpress.com/mkbc
Odpowiedz
#32
Sofeicz napisał(a):Chyba z Grycanek.... taki tłusty.

Buchachachacha!!! To chyba szmalec raczej. "Smalec Grycany" - nawet nieźle brzmi.

Ja jak już nadmieniłem małe zakupy robię w Lidlu, duże w Kerfurze - tam mam w sumie najbliżej, kiedyś jeździliśmy do Reala, ale ode mnie to trzeba przez całe miasto przejechać. Szkoda w sumie, bo w Realu są moje ukochane landrynki malinowe...
A takie maleńkie zakupy robię w sklepie naprzeciwko mojej chałupy - w końcu trzeba wspierać znajomych także.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#33
Samuel napisał(a):Piotr i Paweł po drodze z pracy do domu. Nie wiem, jak on ma się cenowo do innych sklepów.


W stosunku do innych sklepów trochę przepłacasz.
Odpowiedz
#34
Oszczędzam na czasie Oczko
So many Christians, so few lions...
http://makingthematrix.wordpress.com/mkbc
Odpowiedz
#35
Ja wybieram droższe bo jedzenie lepsze Uśmiech

Stać mnie gdyż tatuś alimenty płaci po szwedzku :lol2:
Odpowiedz
#36
Vivaldi napisał(a):Ja wybieram droższe bo jedzenie lepsze Uśmiech

To nieprawda w sporej części przypadków (chyba, że odżywiasz się truflami i tego typu rzeczami), ale nikt nie będzie Ci bronił Twojej wiary.:]
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#37
Śmierć Szczurów napisał(a):To nieprawda w sporej części przypadków (chyba, że odżywiasz się truflami i tego typu rzeczami), ale nikt nie będzie Ci bronił Twojej wiary.:]
No chyba nie powiesz, że w biedronce jest takie samo żarło jak w piotrze i pawle albo w delikatesach [mam takie blisko domu] Język
Odpowiedz
#38
Zależy co chcesz kupić. Takie żarcie na co dzień, nie jakieś wyszukane frykasy - nie zauważyłem różnicy.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#39
Różni się głównie nalepką.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#40
Śmierć Szczurów napisał(a):Zależy co chcesz kupić. Takie żarcie na co dzień, nie jakieś wyszukane frykasy - nie zauważyłem różnicy.
O jej boję się o ciebie, bo nie wiesz co jesz :8O:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości