To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlog.
#61
JackNappa napisał(a):Jedynie tego, że w jakiś sposób "jesteśmy"
Dokładnie. Zawsze coś, nie ? :lol2:
Odpowiedz
#62
Racja, a potem się okaże czy był to prolog jakiejś historii czy może epilog Uśmiech
Odpowiedz
#63
Mnie to wygląda na epilog.
Odpowiedz
#64
To może teraz David Hume? Bardzo interesujący filozof tamtego okresu.
Laws are formed by the arrogant and presumptuous, and our work here is a message to them that such arrogance will always be questioned by those with minds and wills of their own. Nefris of Thay
Odpowiedz
#65
Aryman napisał(a):To może teraz David Hume? Bardzo interesujący filozof tamtego okresu.

Na pewno za jakiś czas bedzie, lubię go. Ogółem co do vlogow to póki co nie mam za wiele czasu, ale spróbuje coś nakręcić do końca tygodnia.

Jednak znalazlem chwile czasu na jakis material, bylem w kinie i postanowilem cos powiedziec w temacie nowej odslony Bonda.. Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=0B5EDCtCG...e=youtu.be
Odpowiedz
#66
"ten film video jest prywatny"
Ja mogę też powiedzieć coś na temat nowego Bonda, chociaż nie oglądałem - ścierwo
Odpowiedz
#67
Jacku wkurwiasz ludzi tym migotaniem vlogaska - raz jest, raz nie ma - ustalże raz ostatecznie, czy chcesz go prowadzić i jeśli tak, to zadbaj żeby był jak jest (i jak go reklamujesz).

ps pzdr i no offence Uśmiech
Laws are formed by the arrogant and presumptuous, and our work here is a message to them that such arrogance will always be questioned by those with minds and wills of their own. Nefris of Thay
Odpowiedz
#68
Ajjjj, przepraszam was, uploadowalem filmik jak mnie nie bylo w domu, chcialem dopisac opis i tagi, ustawilem na prywatny, zeby sie zuploadowal i jak wroce to dopisze wszystko, ale oczywiscie zapomnialem zmienic na publiczny.. Uśmiech
juz jest dostepny ten odcinek Uśmiech

Hans Wegeżynsten napisał(a):"ten film video jest prywatny"
Ja mogę też powiedzieć coś na temat nowego Bonda, chociaż nie oglądałem - ścierwo

Jezeli nie podobaly ci sie ostatnie dwie czesci przed Skyfallem to tym bardziej powinienes pojsc :>
Odpowiedz
#69
JackNappa napisał(a):Jezeli nie podobaly ci sie ostatnie dwie czesci przed Skyfallem to tym bardziej powinienes pojsc :>
ten sam aktor = nie. Gość wykreował takiego Bonda, który zacząłby płakać, gdybym pociągnął mu z płaskiego...

zresztą ja nowe Bondy widzę tak :
http://tomasz-raczek.bloog.pl/kat,0,page...caid=6f731
Odpowiedz
#70
Hans Wegeżynsten napisał(a):ten sam aktor = nie. Gość wykreował takiego Bonda, który zacząłby płakać, gdybym pociągnął mu z płaskiego...

zresztą ja nowe Bondy widzę tak :
http://tomasz-raczek.bloog.pl/kat,0,page...caid=6f731

W porzadku, ale jak na racjonalnego czlowieka (wnioskuje ze taki jestes, skoro w ogole wymieniamy poglady na TYM forum) powinienes wstrzymac sie z sadem na temat filmu ktorego nie widziales.
Ja osobiscie rowniez nie przepadalem za "nowym bondem", po obejrzeniu kasyna i i tego jeszcze gorszego quantum, spodziewalem sie przereklamowanego badziewia ze strony skyfalla.
Aryman ostatnio mowil o Davidzie Hum'i'e, on zapewne polecilby zebys nie przyzwyczajal sie za bardzo do beznadziejnego bonda, bo nic nie jest na zawsze spisane na straty...
Obys sie kiedys pozytywnie rozczarowal ogladajac ten film ;>
Odpowiedz
#71
JackNappa napisał(a):powienienes wstrzymac sie z sadem na temat filmu ktorego nie widziales.
Gdybym miał tak robić, to bym musiał oglądać każdy nowy film co wychodzi.
Odpowiedz
#72
Hans Wegeżynsten napisał(a):Gdybym miał tak robić, to bym musiał oglądać każdy nowy film co wychodzi.

albo po prostu nie oceniac filmow ktorych nie widziales? Uśmiech
Odpowiedz
#73
JackNappa napisał(a):albo po prostu nie oceniac filmow ktorych nie widziales? Uśmiech

No właśnie gdybym nie oceniał, to każdy film byłby równie ciekawy/zachęcający i każdy bym musiał obejrzeć albo na każdy bym musiał iść do kina. A tak to robię ocenę wstępną, która pełni funkcję odsiewu Uśmiech
Odpowiedz
#74
Hans... Hans Duży uśmiech
Odpowiedz
#75
obejrzę jak będzie na torrentach w dobrej jakości Duży uśmiech


Może jeszcze z Gandalfa zrobią kiedyś postać psychologiczną. Takiego płaczącego czarodzieja, który stracił chłopaka na wojnie. Ehh.
Odpowiedz
#76
Istnieje takie pojęcie Jacku: a limine.

Odpowiedz
#77
idiota napisał(a):Istnieje takie pojęcie Jacku: a limine.

A wiec czy a limine stosowne jest, gdy sporej ilosci ludzi nie przypadl do gustu nowy bond(m.in. mnie) ale uwazaja ze zrekompensowal sie nowym skyfall'em?
Bylem z moimi dwoma znajomymi, wszyscy podzielamy opinie ze z 3 ostatnich czesci ta ostatnia jako jedyna zasluguje na uwage. Kiedy czytam fora, czesto tez czytam takie wlasnie opinie.
Rozumiem was, ja osobiscie przed wyjsciem nowego krazka Biebera powiedzialbym ze to bedzie gowno, ale kiedy ktos kto powiedzmy zna sie na muzyce, powiedzialby mi "Jacuś, cholera, Bieber zaczal cos tam grac dobrego!" to bym przesluchal ta plytke. Chyba ta sama zasada, nie?
Odpowiedz
#78
Dobry przykład z tym Bieberem. Ja bym nie przesłuchał Uśmiech
Odpowiedz
#79
No właśnie też się zastanawiałem nad tym przykładem...

Odpowiedz
#80
Dawno niczego nie wrzucilem, postanowilem pomowic troszke o Platonie i o tym jak ludzie zapominaja o niezwyklosci zycia Uśmiech


http://www.youtube.com/watch?v=ISkHEiUMk...e=youtu.be
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości