To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chmura słów z forum Ateista - bardzo ciekawe!
#1
Trafiłem na ciekawą stronę, gdzie można sobie robić chmurę słów z dowolnego tekstu.
http://www.wykop.pl/ramka/1145081/stworz...mure-slow/
Wrzuciłem tam pierwsze zdania wątków z głównego działu - Filozofia i światopogląd.
Oto wynik.
Tak jak sądziłem Bóg jest głównym graczem na ateistycznym zgromadzeniu:lol2:

[Obrazek: ce4bd4972ef9394e.jpg]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#2
"kucać"???

Odpowiedz
#3
Mnie bardziej dziwią "klocki"...
Odpowiedz
#4
A mnie rozjebał "Ateizm" i "ateizm" Duży uśmiech Nawet nie chcę próbwać wyciągać wniosków Język

EDIT: Aaaa... nie doczytałem, że to dotyczy tylko wybranych zdań. To zmienia postać rzeczy Smutny
Odpowiedz
#5
słoika? :>
Proszę wpisywać książki które polecamy! - http://ateista.pl/showthread.php?t=11246
Tutaj proszę zamieszczać krytykę podanych pozycji przez użytkowników do tematu "lista książek - http://ateista.pl/showthread.php?t=11405

"No oczywiście, wszystko powinno być prywatne, wiem, że dla takiego komunisty jak paranoid takie słowa przyprawiają go o palpitację serca :mrgreen:
własność jest rozwiązaniem każdego problemu. a póki co schowam portfel bo nie wiem kiedy mi go ukradniesz :lol2:"
by korsarz <3
Odpowiedz
#6
A czego spodziewałeś się po dziale "Filozofia i światopogląd" na ateistycznym forum?? Że głównym słowem w chmurze będą "kombinerki" ?
Odpowiedz
#7
DziadBorowy napisał(a):A czego spodziewałeś się po dziale "Filozofia i światopogląd" na ateistycznym forum?? Że głównym słowem w chmurze będą "kombinerki" ?
Liczyłem naiwnie, że pojawi się duże NIE
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#8
Krótkie słowa są chyba ignorowane. "Nie" na pewno pojawia się znacznie częściej niż "Bóg", a tymczasem nawet nie występuje w chmurze (o "i" już nie wspominając).

Edit:
Jestem nielogiczny. "Bóg" ma tyle samo liter co "nie". Język
Może po prostu zbyt częste słowa są ignorowane?
Mój kanał na youtube o ateizmie/nauce. Oczko
http://www.youtube.com/user/filek1011
Odpowiedz
#9
dorzuć inne wątki, ciekawe, czy pojawi się BDSM Duży uśmiech
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#10
Aerandir napisał(a):Krótkie słowa są chyba ignorowane. "Nie" na pewno pojawia się znacznie częściej niż "Bóg", a tymczasem nawet nie występuje w chmurze (o "i" już nie wspominając).

Edit:
Jestem nielogiczny. "Bóg" ma tyle samo liter co "nie". Język
Może po prostu zbyt częste słowa są ignorowane?
Tu nie chodzi o długość.
On wywala wszystkie spójniki i tyle.

Odpowiedz
#11
Problem jest z tym, że pole tekstu jest ograniczone.
Zobaczę jak będzie z innymi działami, np. Polityka.
Edit: Oto polityka Ateisty
Iran i Izrael rządzą

[Obrazek: 1ab3614c3e7c43b2.jpg]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#12
idiota napisał(a):Tu nie chodzi o długość.
On wywala wszystkie spójniki i tyle.
Przetestowałem, i okazało się, że nie wywala, a przynajmniej nie wszystkie. Z tego, co zauważyłem w konfiguracji (Language>...), program potrafi odrzucać powszechne słowa w wielu językach. "Nie" (które nie jest spójnikiem) jest takim słowem, ale już "ale", "by", "oraz", itp. nie są widocznie wystarczająco popularne, by się załapać.

Podobnie można ustawić program tak, by przerabiał wszystkie wielkie litery na małe, dzięki czemu np. słowa pisane na początku zdania nie są traktowane jako różne, jak np. "Ateizm" i "ateizm" w powyższym przykładzie.
Odpowiedz
#13
Co do "nie" bycia spójnikiem, to zależy dla kogo.
Dla logików to spójnik.
Oczko

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości