Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Symbole tego co polskie. Czy mozemy byc dumni z naszej kultury?
manas, ile czasu pisałeś tego długiego posta?

9000 znaków, 1500 słów - rozmiary artykułu w tygodniku.
Laws are formed by the arrogant and presumptuous, and our work here is a message to them that such arrogance will always be questioned by those with minds and wills of their own. Nefris of Thay
Odpowiedz
5-10 minut.
Nie gań innych ani nie potępiaj ich. Bądź ostrożny tylko w swoim braku szczerości.

Czemu "Alfy i Omegi" nie mają własnego życia i przejmują się co w sieci piszczy?
Odpowiedz
Niezła logorea...

Odpowiedz
idiota napisał(a):Niezła logorea...
W rzeczy samej.

Manas, poćwicz pisanie streszczeń.
Odpowiedz
manas napisał(a):5-10 minut.

W tempie 15-30 znaków na sekundę? Nieźle, dotychczasowa światowa rekordzistka ma tempo 16/s. Zgłoś się może do księgi rekordów Guinessa.

Ja wyciskam jakieś 5-6 znaków/s Uśmiech
Laws are formed by the arrogant and presumptuous, and our work here is a message to them that such arrogance will always be questioned by those with minds and wills of their own. Nefris of Thay
Odpowiedz
Przecież zdaniem Manasa czas nie istnieje. Uśmiech
Odpowiedz
No może faktycznie ma dyspensę na ten wymiar...

Odpowiedz
Jestem dumny z polskiej kultury.
Przetrwaliśmy wiele zawieruch dziejowych - mieliśmy jaja.
Państwo bez jaj tego nie przetrwa.

Nie lubię jednak w narodzie tego, że nie umie się uczyć na błędach historii. To nasz największy problem.
Brakuje mi również zimnej kalkulacji i zwykłego pragmatyzmu (uważam, że bardziej powinniśmy być pozytywistami niż romantykami w stylu Gustawa-Konrada).
Tego powinniśmy uczyć młode pokolenia. By z przedmiotu światowej polityki stać się wreszcie podmiotem.
"Aut viam, aut faciam". Hannibal
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości