To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Janusz Korwin-Mikke & Zespół Aspergera
#41
Jutro ściągnę sobie jakiś program do morphingu i zrobię Korwinododę.
Zobaczymy co wyjdzie.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#42
Sofeicz napisał(a):Jutro ściągnę sobie jakiś program do morphingu i zrobię Korwinododę.
Zobaczymy co wyjdzie.
Coś a'la Busho-Schwarzeneger?
[Obrazek: Bush-Arnie-morph.jpg]

Albo Obamohitler:
[Obrazek: Adolf-Hitler--Barack-Obama.jpeg]
Efekt jest co prawda ciekawy ale mało prawdopodobny - takie programy tworzą jedynie "uśrednienie" dwóch obrazów - czyli tak jakby wszystkie cechy twarzy były jednogenowe, homozygotyczne i dziedziczne kodominacyjnie - prawda jest jednak dużo bardziej skomplikowana.
Odpowiedz
#43
Ale zabawa jest.
Np. Tuskokaczor, Hofmanobiedroń, Palikotorydzyk, Grodzkomucha.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#44
Śmierć Szczurów napisał(a):chociaż taniec jest sam w sobie głupotą,
Bluźnisz :>
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#45
Iselin napisał(a):Bluźnisz :>
On po prostu nie lubi "Tańca z gwiazdami".
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#46
Iselin napisał(a):Bluźnisz :>

Jestem ateistą, więc muszę.:p To był tylko abstrakcyjny przykład - faktycznie nie lubię tańca, ale nie ujmuję mu walorów chociażby zdrowotnych.

Sofeicz napisał(a):On po prostu nie lubi "Tańca z gwiazdami".

Owszem.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#47
Temat lekki się zrobił, to się dopiszę. Niejednego "aspergera" mamy na tym forum. Mnie się wydaje. ^^
Odpowiedz
#48
Furia napisał(a):Temat lekki się zrobił, to się dopiszę. Niejednego "aspergera" mamy na tym forum. Mnie się wydaje. ^^
Może jakaś mała ankietka Pomysł ?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#49
Koniecznie jawna. Oczko
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#50
Furia napisał(a):Temat lekki się zrobił, to się dopiszę. Niejednego "aspergera" mamy na tym forum. Mnie się wydaje. ^^

Na przykład? Uśmiech
Odpowiedz
#51
Oto wystąpienie JKM w Superstacji:
http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/janus...rtow_/1149

Pomiędzy 04:00 a 04:04 można usłyszeć coś, co brzmi jak echolalia: "(...)całkiem spore wyroki, całkiem spore wyroki(...)"
Odpowiedz
#52
Słynny psycholog Tony Attwood tak pisze o problemach językowych ludzi z zespołem Aspergera (takich jak Korwin-Mikke):

Cytat:Osoba z zespołem Aspergera w trakcie rozmowy często przeskakuje z tematu na temat, nie zdając sobie sprawy z tego, że logiczne powiązanie z nimi może nie być tak oczywiste dla słuchacza. Tego rodzaju rozmowy i monologi wydają się nie mieć wewnętrznej struktury, postrzegane są jak strumień niespójnych myśli i doświadczeń niemających żadnego związku z kontekstem. Osoba z ZA nie zauważa perspektywy słuchacza, który stara się podążać za jej logiką, zastanawia się, do czego ona zmierza, a także czy sam będzie miał okazję współuczestniczyć w rozmowie.

Pasuje to jak ulał do opisu zachowań JKM. Najbardziej widoczne jest to na wizji, kiedy JKM przeciążony nadmiarem bodźców przycina się i jąka. Aby uniknąć dalszych niepowodzeń zbacza wtedy z głównego wątku dyskusji i rozpoczyna szalony galop po cesarzach Kaligulach, św. Tomaszach z Akwinu, ruskich carach, bolszewikach, Hitlerze, na Kwaśniewskim i Kaczyńskim skończywszy.
Odpowiedz
#53
Avx napisał(a):Ona jest wybitnie inteligentna. Jest też zajebiście bezczelna i arogancka, oraz uwielbia być w centrum uwagi, przez co niektórzy uważają ją za "głupią" - ale nic bardziej mylnego, nie mieszajmy charakteru ze zdolnością do rozwiązywania problemów.
Np jak ,,zarobić a się nie narobić".

Furia napisał(a):Temat lekki się zrobił, to się dopiszę. Niejednego "aspergera" mamy na tym forum. Mnie się wydaje. ^^
Ja z okresu podstawówki i wczesnego gimnazjum mógłbym zostać uznany za aspie. Teraz na szczęście już w dużo mniejszym stopniu.
Odpowiedz
#54
Korwin powinien pójść na szkolenie z wizerunku, by ten swój słowotok uporządkować. Chociaż i tak jest lepszy niż ludzie, którym jak się zada jakieś proste pytanie, to potrafią pięć minut pierdolić nie na temat owijając wszystko w bawełnę.
Wydaje się, że nie można rozprawiać filozoficznie nie oglądając się przy tym na odkrycia naukowe, bo się zrobi z tego intelektualny pierdolnik. — Palmer Eldritch
Absence of evidence is evidence of absence. – Eliezer Yudkowsky
If it disagrees with experiment, it's wrong. — Richard Feynman
學而不思則罔,思而不學則殆。 / 己所不欲,勿施于人。 ~ 孔夫子
Science will win because it works. — Stephen Hawking
Science. It works, bitches. — Randall Munroe


Odpowiedz
#55
Dobra wiadomość dla korwinistów.
W najnowszym sondażu NP ma 5%.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...BoxWiadTxt
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#56
psujące sondaże wystąpienie korwina za 3...2...1...
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#57
666gonzo666 napisał(a):psujące sondaże wystąpienie korwina za 3...2...1...

Wątpię, żeby to tak działało. Jego wyborcy przywykli już do porównań do Hitlera :]
Odpowiedz
#58
Sofeicz napisał(a):Dobra wiadomość dla korwinistów.
W najnowszym sondażu NP ma 5%.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...BoxWiadTxt

Koalicja Kaczyński-Korwin możliwa?

Edit: to kolejny sondaż, gdzie procenty sumują się do ok. 80% (tu: 83%), a jakoś wątpię, by pozostałe partie mogły uzbierać więcej niż 7–10%. Jak oni to liczą?
Wydaje się, że nie można rozprawiać filozoficznie nie oglądając się przy tym na odkrycia naukowe, bo się zrobi z tego intelektualny pierdolnik. — Palmer Eldritch
Absence of evidence is evidence of absence. – Eliezer Yudkowsky
If it disagrees with experiment, it's wrong. — Richard Feynman
學而不思則罔,思而不學則殆。 / 己所不欲,勿施于人。 ~ 孔夫子
Science will win because it works. — Stephen Hawking
Science. It works, bitches. — Randall Munroe


Odpowiedz
#59
Sofeicz napisał(a):Dobra wiadomość dla korwinistów.
W najnowszym sondażu NP ma 5%.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...BoxWiadTxt

Sporo za mało. Ale to dobra wiadomość. Już od jakiegoś czasu zwracało moją uwagę, że Korwin dostaje po 3-4% (w niektórych sondażach to więcej więcej niż Palikot czy PSL ale nawet słowem w komentarzu o tym nie wspominano. Jeżeli media głównego nurtu publikują taki sondaż i się do niego odnoszą, to musi być coś na rzeczy. Myślę, że gdyby nie powszechne manipulacje sondażowe, to Korwin dawno wszedłby do parlamentu. Przydałoby się. W porównaniu do obecnej "klasy" politycznej to jest zwyczajnie wysoka jakość, ze wszystkimi jego wadami.
Odpowiedz
#60
Moim zdaniem jak się dostanie to nic konkretnego nie zrobi a tylko.skompromituje jeszcze bardziej idee które głosi. Zresztą on sam stwierdził iż nie dąży do wejścia do Sejmu ponieważ kiedyś już tam był i nic mu to nie dało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości