To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Janusz Korwin-Mikke & Zespół Aspergera
Tutaj jest ciekawy wykład o Korwinie:
https://www.youtube.com/watch?v=hezXXQkFqMU&t=9s
Janusz Korwin-Mikke - zwolennik przemocy w szatach liberała

Pierwszy raz ktoś dokonał rzeczowej analizy filozofii politycznej JKMa na podstawie wywiadu z JKMem udzielonym dla Pro Fide Rege et Lege

W wielkim skrócie JKM nie jest ani konserwatystą (na bakier z cywilizacją łacińską), ani nie jest liberałem; jest darwinistą społecznym wyznającym kult nagiej siły

Autorka wykładu stwierdza, że "Problemem Korwina jest to, że jeszcze nikt mu porządnie nie przyłożył" Duży uśmiech
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): To nie falstart, to rozgrzewka.

Może być. Duży uśmiech Sprawdza odruchy, czy się czasem świat nie przyzwyczaił do "trochę gwałcenia".
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): W wielkim skrócie JKM nie jest ani konserwatystą (na bakier z cywilizacją łacińską)

Ma tyle kochanek i dzieci z różnymi kobitami, że aż nie wiem jak przy takim życiu prywatnym można oficjalnie określać się jako konserwatysta.

Żarłak napisał(a): Może być. Duży uśmiech Sprawdza odruchy, czy się czasem świat nie przyzwyczaił do "trochę gwałcenia".

Tym razem swoim debilizmem Korwin może przysporzyć się lepszej sprawie czyli odstraszaniu od siebie elektoratu, który przepłynie do Gwiazdowskiego.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Tym razem swoim debilizmem Korwin może przysporzyć się lepszej sprawie czyli odstraszaniu od siebie elektoratu, który przepłynie do Gwiazdowskiego.

To by się stało i bez udziału JKM. Zresztą, tylko część elektoratu, bo od 2015 r. środowisko Korwy intensywnie pracuje nad przyciąganiem wyborców o poglądach nacjoprymitywnych. I faktem jest, że lekki niepokój zapanował w strukturach KORWIN-y, bo nawet jeśli stracą 1 pkt. proc., to będzie to kilkadziesiąt procent potencjalnych wyborców tej śmiesznej korwinowo-nacjonalistycznej koalicji. xD
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Ma tyle kochanek i dzieci z różnymi kobitami, że aż nie wiem jak przy takim życiu prywatnym można oficjalnie określać się jako konserwatysta.
Zwyczajnie. On jest jak taki XIX-wieczny mieszczanin, co do burdelu chadzał, służące i guwernantki gwałcił, a żonę syfilisem zaraził.
lumberjack napisał(a): Tym razem swoim debilizmem Korwin może przysporzyć się lepszej sprawie czyli odstraszaniu od siebie elektoratu, który przepłynie do Gwiazdowskiego.
Czy ja wiem, czy to lepsza sprawa? Gwiazdowski na chama usiłuje skopiować amerykańskich Republikanów i ogólnie jankeski system, po czym przeszczepić bezrefleksyjnie na polski grunt, nie patrząc na lokalne uwarunkowania. Nie widzę w tym jakiejś głębszej myśli.
No i cóż takiego może od Korwina odpłynąć? Chłop ma koło 2% poparcia, z czego większość to żadne kolibry, tylko takie same chujwieco jak JKM. Gwiadowski spali na panewce, za egzotyczny jest.

Żarłak napisał(a): To by się stało i bez udziału JKM. Zresztą, tylko część elektoratu, bo od 2015 r. środowisko Korwy intensywnie pracuje nad przyciąganiem wyborców o poglądach nacjoprymitywnych
Zawsze przyciągało takich wyborców. Działaczy zresztą też, w końcu Maryjan Kowalski też tu zaczynał, UPR skończyło w RN, etc. Pewna różnica ostatnimi czasy jest taka, że po ostatnim rozłamie, przy Korwinie nie ma już żadnych kolibrów tylko takie same ufoki jak i on, co wpłynęło na ogólny przekaz.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Z Kają Godek to już jest prawdziwie szurska koalicja. <3
All cognizing aims at "delivering a grip on the patterns that matter for the interactions that matter"
(Wszelkie poznanie ma na celu "uchwycenie wzorców mających znaczenie dla interakcji mających znaczenie")
Andy Clark

Moje miejsce na FB:
https://www.facebook.com/Postmoralno%C5%...1700366315
Odpowiedz
A kto jest w koalicji z Kają Godek?
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Cytat:A kto jest w koalicji z Kają Godek?

A o kim jest ten temat?
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Brakowało tam jakiejś kobiety, żeby było poprawnie politycznie.
Odpowiedz
Ano tak, nowa, przełomowa prawicowa koalicja. No to ino czekać, aż Winicki z Braunem dadzą sobie po mordzie w dyskusji, czy ma być dyktatura czy monarchia, Korwin trochę zgwałci Kaję Godek, a Liroy zwyzywa wszystkich od ch*jów.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Chyba skrajna prawica właśnie strzeliła samobója.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin napisał(a): Chyba skrajna prawica właśnie strzeliła samobója.

Samobój byłby, gdyby ten zarodek utrzymywał przy życiu najważniejszy gracz polityczny - Tadeusz Rydzyk. Ale on wcale nie przejawia tendencji samobójczych i nie ma zamiaru oderwać się od pisowskiego koryta w imię Idei. Bogoojczyźniane media nowej najprawszej prawicy poświęciła dokładnie zero słów. Kaja Godek zaś przestała istnieć. Nie stała się polskojęzyczną opcją niemiecką, po prostu w ogóle nie ma takiej osoby.
Odpowiedz
To chyba dobrze o mnie świadczy skoro nie wiem kim jest Godek Kaja?
Sebastian Flak
Odpowiedz
Pytanie czy potencjał Rydzyka nie jest przeceniony. Niby jest to radyjo, niby ma iluś słuchaczy, ale ilu głosuje na PiS, a ilu na co innego lub siedzi w domu? Z tych co głosują na PiS - ilu poparło by rydzykowców a ilu zostało przy PiSie jakby się łociec dyrektor z nadprezesem wzięli za łby? No i trzeba pamiętać, że grupa potencjalnych zwolenników jest leciwa i z każdym rokiem maleje. Łociec dyrektor zapewne jest świadom tych problemów. To, że nie próbuje realnie grać na własną rękę sugeruje raczej, że ewentualna partia Rydzyka miałaby poniżej 5%. Być może start jakichś rydzykowców w eurowyborach to balon próbny (bo JK Rydzyka marginalizuje i nie wiadomo gdzie trend się zatrzyma), ale wątpię, aby coś poważnego to towarzystwo ugrało.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Rydzyk to nie jest lubiana persona. To uosobienie wszystkiego co normalny katolik uważa za skrzywione w Kościele. Emeryci i renciści nie głosują. Ci mobilni to na "Kacuskę". Braun i ONR to pomyłka natury egzystująca poniżej dwóch procent. Wystawianie kogokolwiek to strata kasy. Po co to robią? Nie wiem. Stawiam na naćpanie się iluzjami z bańki informacyjnej w jakiej są.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gawain napisał(a): To chyba dobrze o mnie świadczy skoro nie wiem kim jest Godek Kaja?

To świadczy o tym, że nie interesujesz się światem polityki. Nie jest to samo w sobie wadą. Tylko na miłość Boską nie chodź na wybory. Kobiety tego dnia powinny siedzieć w domu.
Odpowiedz
A pójdę! I jeszcze rurki nałożę :-P
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gawain napisał(a): Rydzyk to nie jest lubiana persona. To uosobienie wszystkiego co normalny katolik uważa za skrzywione w Kościele.
Pytanie ilu jest tych nienormalnych. I paranormalnych, którzy nie popierają, ale też im nie przeszkadza.
Gawain napisał(a): Braun i ONR to pomyłka natury egzystująca poniżej dwóch procent.
A Korwin to lepszy?
Gawain napisał(a): Po co to robią? Nie wiem. Stawiam na naćpanie się iluzjami z bańki informacyjnej w jakiej są.
Zapewne. Zwłaszcza, że towarzystwo jest mocno narcystyczne i przekonane, a to o własnym geniuszu, a to oświeceniu duchowym, a to dziejowej misji.
Mnie najbardziej dziwi w tym towarzystwie Liroy. Nie sądziłem, że okaże się jeszcze głupszy od Kukiza.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
[Obrazek: 51091444_2098988573526314_76267805265352...e=5CFF35D0]
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Zgadnijmy, kto miałby stanąć na czele komisji Wywracanie oczami

-Dziadku Januszu, a pokażesz kolegom jak udajesz sowę?
-Ale co ty wnuczek, przecież ja nie umiem udawać sowy?
-Dziadku januszu, a jak to było, jak posuwałeś panienki za młodu?
-Uhuhuhu!
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości