To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Janusz Korwin-Mikke & Zespół Aspergera
Osiris napisał(a): Spokojnie, Korwin jeszcze zdąży przed wyborami udzielić wywiadu, opowiedzieć coś o kobietach dzieciach czy inteligencji i pogrzebać wszelkie nadzieje na dobry wynik.

[Obrazek: 16691077235b7c826196456_13336542934.jpg]
"Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się administracja".
Nie cierpię administracji.
Jestem absolwentem administracji.
Chcę zmieniać administrację.
Odpowiedz
Obstawiam, że zaraz pieprznie coś o Hitlerze, wrażej Unii i biednym Putlinie.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Za Putina są niższe podatki.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
"Nowa Nadzieja" - zabawna nazwa, zważywszy, że na kongresie partyjnym nowowybrany prezes Mentzen wchodził na scenę przy Marszu Imperalnym, który symbolizuje bycie po ciemnej stronie mocy. Uśmiech

Może Mentzen odpowie na słynne pytanie Brauna o tym, czy Yoda Żydem był.
Żydem Yoda jest, mmm.

Od 4:40 ostra jazda zaczyna się, mmm.
W końcu Braun to obok Pitonia najlepszy kumpel Korwina. Duży uśmiech
Odpowiedz
Bo widzicie, panie kolego, Konfa to jest Eternal Empire. Język
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): Bo widzicie, panie kolego, Konfa to jest Eternal Empire. Język

Fajny filmik.
"Wieczne Imperium" - ja taką samą nazwę dałem w mojej fanfikowej wersji nowej trylogii "Gwiezdnych Wojen". Uwielbiam te uniwersum, masę historyjek gwiezdnowojennych tworzyłem w głowie i jestem wkurzony ostro, że mieczy świetlnych nie mogę użyć do pisanego przeze mnie uniwersum zamkowego, bo są już zajęte. Ale mam już inny pomysł na ciekawe walki.
Jestem też wkurzony, że Mentzen się starwarsami posiłkuje. Grrr, nie brukaj mi świata, Sławomirze.
Odpowiedz
Użyj biczy z piasku. Kiedy się splotą, powstaje czarna dziura. Duży uśmiech

A w ogóle nie brukaj Mentzena bez ustanku, to myśl o nim nie będzie Ci kontaminować wyobraźni. Koniec końców, to Ty sobie konceptualizujesz na boku; on Ci do głowy nie włazi.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Mustafa Mond napisał(a): "Nowa Nadzieja" - zabawna nazwa ...

Nazwa zaiste rozwojowa i płodna.
Już widzę ciągi "Nowsza Nadzieja - Najnowsza Nadzieja - Ostatnia Nadzieja (Białych)" Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Bicz z piasku? A nie słyszałem i czymś takim. Język
Zrobię pozatemacie małe o moim fantasy.
Używam:
- bardzo skomplikowanej geometrii nieeuklidesowej,
- kontroli pogody swym wnętrzem i przewidywania pogody,
- wpływania na wnętrza innych istot swym wnętrzem,
- kontroli rozkładu materii swym wnętrzem i przewidywania tego "tasującego się" rozkładu.
Obie strony walki tworzą zatem swoje własne pandemonium, w którym chcą pogubić rywala. Obrazowo: wszystko polega na poruszaniu się w mętliku z różnymi broniami (np. pistoletami, których strzał ma po wielu skomplikowanych odbiciach i innych zmianach trajektorii trafić idealnie w rywala, ale są też miecze i noże itd.). Szatanat to bardziej strona "partyzancka", choć też ma trochę swych ziem, więc Szatan tworzy skomplikowane iluzje i przyciemnia świat (np. niszcząc sztuczne oświetlenia i przyciemniając zorze na niebie), by trudniej było go przyuważyć i "upolować" przez zastępy Królestwa Niebieskiego, a on sam chce się skrycie prześlizgnąć i zadać jeden śmiertelny cios (w końcu jest "Księciem Ciemności" i "Księciem Kłamstwa", więc głównie się kryje i tworzy wielowarstwowe ułudy). Stąd Szatan strój ma cały czarny i ma ulizane, mokre od potu czarne włosy, by się lepiej skryć w ciemności. Odsłoniętą ma tylko twarz, by bez zakłóceń odbierać rzeczywistość zmysłami i móc ekspresyjną twarzą manipulować psychicznie innymi (np. jako sukkub). Twarz ma akurat jasną, choć ogorzałą od mocnych emocji, by lepiej widziano jego mimikę. Nieraz jednak zdziera i inaczej rozwala sobie skórę (z wielu różnych powodów) i wtedy jest czerwony od ran i krwi. Trochę podobny z prezencji do Kylo Rena mi wyszedł. Tyle że jest androgyniczny i młodzieńczy z twarzy jak każdy anioł, nawet upadły. Dałem bohaterom formę ludzką, bo uznałem, że w dużej mierze Królestwo Niebieskie stworzyło ludzi na swe podobieństwo. Już sobie rysuję mapy, postaci i takie tam.

Już po pozatemaciu.
Co do Korwina, to jest ciekawa sprawa polityczna. Otóż politycy Solidarnej Polski jak Jaki i Kowalski mówią, że cenią Konfederację, ale nie lubią w niej tej części proruskiej. Pewnie idzie im o to, że Korwin i Braun koło Ziobry obniżaliby poparcie potencjalnej Solidarnej Konfederacji. Zatem możliwe, że Ruch Narodowy dogada się z SolPolem, ale wywalą Brauna, Wilka i Korwina. Co wtedy zrobi Nowa Nadzieja dartha Mentzena? Odejdzie razem ze swoim idolem, byłym prezesem i honorowym prezesem w jednej osobie, czy złoży hołd lenny Imperatorowi Ziobrze, który jest imperatorem, bo chce wszystko kontrolować. Mam nadzieję, że się będą dzielić. Niech lord Mentzen się nie daje. Niech mu narcyzm powie, że to on musi być panem i nie może mieć pana nad sobą. Na to liczę. Uśmiech

EDIT:
W tym zapostowanym przeze mnie filmiku o Braunie i Gwiezdnych Wojnach najciekawsze jest, że Braun uznaje Imperium za stronę dobrą. Strach się bać, jeżeli faktycznie gdzieś Braun doczłapałbyś się do władzy.
Odpowiedz
D***kraci to wrogowie klasowi korwinizmu - zaplute karły d***kracji. Do łagrów z nimi!

[Obrazek: tgqauRG.png]
Odpowiedz
Lata mijają, a Ty jesteś dalej wierny Unii Polityki Realnej.
[Obrazek: 146c49d769a0a.jpg]
Szacun.

PS
W Twojej grafice użyłbym tego w stu procentach realnego zdjęcia Sesasza Żynpynka:
[Obrazek: 640d9e118fce7.jpg]
Krula Kórwina zmieniać nie trzeba, bo jest przepiękny jak zawsze.
A Putina na "małputina" bym zrobił.

Łapcie moje memusie z Korwinem:
[Obrazek: e0191a7a767db.jpg]
W tym drugim jest "Prezydent Korwin".

Korwin po obejrzeniu "Śmierci w Wenecji", zainspirowany filmem "Chłopaki nie płaczą":
[Obrazek: 12b2667589645.png]

Jak jeszcze znajdę, to wyślę. Język
Odpowiedz
- His Majesty the Tsar Vladimir Vladimirowich Putin.
- God save the Tsar!
- UUUrrraaa...!![Obrazek: PByeu1s.png]
Odpowiedz
Prawie "trzej krulowie" wyszli. Tylko narodnik nie ten. Uśmiech
https://nczas.com/2019/01/06/trzej-krulo...e-zdjecia/
Odpowiedz
Sensacyjne wieści dotyczące Jego Car..., pardon - Jego Krulewskiej Mości! Oto wywiad z przyrodnią siostrą Korwina - zgniłą, burżuazyjną, prozachodnią (NATO+UE), d***kratyczną, imperialistyczną oraz wrogą klasowo:

Siostra Janusza Korwin-Mikkego ostro o bracie. "Bzdury wygaduje" - o2 - Serce Internetu

Dowiadujemy się, że

Cytat:(...) jest jednocześnie niezwykle łatwowierny.
Odpowiedz
Idealny wątek na ten link:
https://wiadomosci.wp.pl/promuje-sprzet-...081181280a
Odpowiedz
[Obrazek: 20230808-101500.jpg]

Korwin dużo bardziej rozrywkowy od Memcena jest i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Memcen ze swoją nudną, płytką i materialistyczną bieda-przebojowością może Krulowi muszkę czyścić. Gdzie Memcenowi do korwinistycznego idealizmu, szaleństwa, faszyzmu i talentu do ciekawych harców? No gdzie? Poza tym Krul zwykle, ku czci Adolfa, w końcu odpalał "protokół 1%" i był spokój w wyborach. Szkoda, że Kòrwin dalej nie "prezesuje". Jest tylko honorowym prezesem partii, ale Sławkomira na pojedynek "honorowy" na pistolety o partię niestety nie wyzwie.
Odpowiedz
Ayla Mustafa napisał(a): Idealny wątek na ten link:
https://wiadomosci.wp.pl/promuje-sprzet-...081181280a
Ten dr Marcin Sowiński to istny innowator europejski. Świetnie, bo UE właśnie przegrywa wyścig technologiczny z Chinami i USA


https://www.youtube.com/watch?v=SpaufNLj_aM

Ś
mierć socjald***kratycznym imperialistom ze zgniłej Brukseli !
Spuśćmy na nich bąbę atomową.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości