To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manga/Anime
#41
Wchodzisz na jakas stronke z torrentami piszesz Bleach i sciagasz Oczko no ;p


jej, ale szybko dorzucasz zdania xD 1 min 1 s...
Minął tamten czas- już nie wróci... Zapomnisz.
Odpowiedz
#42
Na http://www.bleach7.com masz direct download, albo na http://www.bleachportal.net Bleach sie rozkreca dopiero kolo 20 epa, ciesze sie ze zaczalem ogladac, bo potem jest miodzio. :]
Na stronie dattebayo powinly byc torrenty do wszystkich epow.
Odpowiedz
#43
Dziękuję sromotnie Uśmiech

Wiedziałem, ze kiedyś ten BitTorrent się przyda Oczko

Wysłano po 14 godzinach 45 minutach 39 sekundach:

Fajnie się napiepszają. Rzeczywiście podobne do dragonball z, ale chyba staranniej wykonane. Mogliby zrobić jakąs gierkę na podstawie tego. Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#44
Kiedyś byłem fanem dragonballa. Do dziś mam kupę "śmieci" i gadżetów związanych z DB, wtedy to się zbierałooo i szczerze powiedziawszy nie wiem co teraz z tym bajzlem zrobić. Może ktoś chce kupić? :mrgreen:
Jest tam pare kartonów po gumach, ponad 200 naklejek luzem, wypełnione albumy naklejkami, stos kart jakichś tam, i setka różnych takich... Narawde sporo tego.
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#45
Ja mam trzy gry komputerowe o Songu Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#46
juzew, nie tylko ty nie mozesz sie tego pozbyc Język, ja mam 26 tomow tej mangi i chetnie bym je sprzedala... :evil:
Odpowiedz
#47
Jacek napisał(a):Ja mam trzy gry komputerowe o Songu
Na PC? JAKIE!?
Odpowiedz
#48
Al-Rahim napisał(a):
Jacek napisał(a):Ja mam trzy gry komputerowe o Songu
Na PC? JAKIE!?
Przeciez jest masa rpgow, a do tego mody do mugena... nawet do half life'a kiedys widzialem.
Odpowiedz
#49
Cytat:Na PC? JAKIE!?

Coś w stylu mortal kombat Uśmiech Własnie "Mugen" czy jakos tak się nazywają.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#50
Łeee to tylko takie składanki robione na kolanie przez fanów Uśmiech Na piecyka nie ma dobrych gier DB.... za to na konsole! Ho ho!
Odpowiedz
#51
http://www.caiman.us/scripts/fw/fdragonballz.html
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#52
A "Jin-Roh The Wolf Brigade" czemu nikt o tym nie napisal? Język Swietne anime Uśmiech
[Obrazek: zerotr8.gif]
Odpowiedz
#53
Widzę, że takiego tematu tu do tej pory nie było, a wielka szkoda. Taka sama forma sztuki jak film czy teatr (w wielkim uogólnieniu). W przeciwieństwie do reksia i bolka i lolka te filmy animowane mogą być dla dorosłych ze względu na treści jak drastyczne fragmenty. Tak więc nie chciałem zakładać tematu o konkretnym anime więc można pisać o każdym. Czy ktoś jakieś ogląda /mam nadzieję, że nie jestem rodzynkiem Język/?

Ja póki co obejrzałem Hellsinga, Naruto Shippuuden i Alfen Lied jest właśnie w trakcie. Mam jeszcze na celowniku Wolf's rain, Neon Genesis Evangelion i Ghost in the Shell.
[Obrazek: quasiuserbarfi1.png]
Odpowiedz
#54
Troche ghost in the shell

iria

samurai shampaloo (troche)

cowboy beebop

DB

teraz tłuke naruto i fullmetal alchemist

i jeszcze troche innych

ahhh....
Odpowiedz
#55
Dragon Ball

Odpowiedz
#56
benman napisał(a):Dragon Ball
to zna chyba każdy polski samiec który wie co to anime Uśmiech
Odpowiedz
#57
Książniczka Mononoke, aż zapomniałem.

DB nie oglądam, bo za dużo tego, wystarczy że się męcze z Naruto (jestem na bieżąco i się cieszę).
[Obrazek: quasiuserbarfi1.png]
Odpowiedz
#58
Appleseed był bardzo dobry. Oglądałem jeszcze Ghost in the shell, ale mi się średnio podobało, w ogóle z anime to u mnie ciężko, jakoś tego nie trawię.
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#59
dGrey napisał(a):Appleseed był bardzo dobry

Dobre bylo pierwsze 10 minut.

O reszcie w ogole szkoda gadac. A slowo "bajorojdo" wypowiadane z tym "charakterystycznym" akcentem to chyba najbardziej irytujaca rzecz w historii kina w ogole.

Najgorszemu wrogowi bym tego filmu nie polecil :]
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#60
Twoja opinia. Mi tam się podobało.
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości