Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manga/Anime
? Masz po polsku jaki tytuł chcesz? Masz, więc z łaski swojej skończ pierdolić bo na niczym się nie znasz XDDDD
Odpowiedz
Znam się, dlatego wiem, że oglądanie anime z polskimi fansubami na tych gównostronkach to straszny idiotyzm Uśmiech
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
O jej, nie pozostaje ci nic innego jak wskazanie lepszych stronek
Odpowiedz
Część była już wymieniana, innych mi się nie chce poszukaj sam, albo kop dalej btc dla gości z shindena xD
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Aha, czyli nie masz nic mądrego do powiedzenia
Odpowiedz
znaLezczyni napisał(a): Peter

Cytat:szanowni, jako całkowity dyletant w temacie, gdzie oglądacie i możecie polecić, netflix, crunchyroll, jeszcze coś innego?

Ignorant chyba.

oczywiście. dziękuję za zwrócenie uwagi.

w temacie - zacząłem ergo proxy. Nierówne ale w sumie OK. Niektóre odcinki wymiatają, niektóre nic nie wnoszą. Ten znienacka z quizem wbił mnie w ziemię.
Odpowiedz
Quinque napisał(a): Aha, czyli nie masz nic mądrego do powiedzenia

Ale to akurat prawda, że shinden to jeden wielki przewał na coinminingu, podobnie jak wiekszosc polskich "darmowych" stronek z serialami i amino xD
Odpowiedz
Nie wiem, czy wiecie, ale jest remake anime, które może ktoś z dzieciństwa/młodości pamiętać z RTL7:

https://www.crunchyroll.com/hakyu-hoshin-engi/videos

Dla tych co pamiętają – nowa wersja ma bardziej rozbudowaną fabułę i jest (ponoć) bliższa mandze.
Dla tych co nie pamiętają – jest to bardzo anachroniczna reinterpretacja historii upadku Shang.

Oceny serii są mieszane. Jednakże ci, którym się nie podoba narzekają przede wszystkim na przeładowanie fabuły. Ja, jak na razie ogarniam, co się dzieje, więc nie przyłączam się do tej krytyki.
Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu
Odpowiedz
Czemu ja tam widzę Muminki? :0
Odpowiedz
cobras napisał(a): Czemu ja tam widzę Muminki? :0
Może jesteś nawalony i Ci się Suppushan rozdwoił Język Ale nie jesteś jedynym, który ma takie skojarzenie z tą postacią.
Przybądź i bądź, bez zarzutu
Tak dla Tutsi, jak dla Hutu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości