To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
akcja mailowa- 70 tys. zł kary dla Superstacji za krytykę księży
#61
Seth napisał(a):Taki z niego katolik jak z Kwaśniewskiego czy Millera. Oni też chodzą do kościoła.
No a według mnie jest on jednym z nielicznych konsekwentnych katolików.

Odpowiedz
#62
XYZPawel napisał(a):jeszcze nie udało Ci się napisać nic sensownego w temacie. Może spróbujesz, zamiast pluć jadem ?

Znaj moje dobre serce.
Zauważ, że krytyka jaka na Ciebie spada w tym temacie nie ma związku z Twoim oburzeniem na werdykt KRRiT. Ten werdykt jest oburzający dla każdego wyznającego zasady wolności słowa i wyznania. Krytyka ma związek z absurdalnymi zarzutami, iż państwo polskie jest państwem wyznaniowym. Zarzut ten jak i forma w jakiej został nadany sugeruje, iż jesteś chorobliwym antyklerykałem z manią prześladowczą. Jednym z tych co widzą kościelną mafię za każdym zaułkiem. A tacy ludzie są tu traktowani jak wszyscy inni wyznawcy teorii spiskowych. Jak kretyni.

idiota napisał(a):No a według mnie jest on jednym z nielicznych konsekwentnych katolików.

Według Ciebie warto przy tym obstawiać, bo jest jednym z propagatorów Twojej tezy iż chrześcijaństwo, a konkretnie katolicyzm jest jedyną skuteczną tarczą na zagrożenia kultury europejskiej.
A doskonale wiesz, że jest nie bardziej wierzący niż Ty i Palmer. Rozumiem sens tej polityki wobec nowych i młodych, ale nie traktuj jak głupich starszych wyjadaczy.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#63
Skywalker napisał(a):Nie, nie rozumiem. Wymień kogo tutaj podejrzewasz o wiarę Język Wtedy będę wiedzieć jak rozmawiać dalej. I napisz jeszcze które fragmenty wypowiedzi (w tym moich) są dla ciebie dowodem na to że są tu zakamuflowani katolicy.

jasne Uśmiech to że ktoś jest wierzący to nie znaczy katolik...

idiota jest na przykład wierzącym audiofilem.
Odpowiedz
#64
Nudziarz napisał(a):W takim wychodzi na to, że jeśli ktoś nie jest antyklerykałem, albo nie zgadza się twoją krytyką Kościoła, to wg ciebie jest wierzący.

źle Ci wychodzi
Odpowiedz
#65
XYZPawel napisał(a):jasne Uśmiech to że ktoś jest wierzący to nie znaczy katolik...

idiota jest na przykład wierzącym audiofilem.

A kim ja jestem? Sklasyfikuj mnie Uśmiech

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#66
Skywalker napisał(a):A kim ja jestem? Sklasyfikuj mnie Uśmiech

Geolog z wykształcenia. Zainteresowania: paleontologia, astronomia, astronautyka.

Uśmiech

Seth napisał(a):Zarzut ten jak i forma w jakiej został nadany sugeruje, iż jesteś chorobliwym antyklerykałem z manią prześladowczą. Jednym z tych co widzą kościelną mafię za każdym zaułkiem. A tacy ludzie są tu traktowani jak wszyscy inni wyznawcy teorii spiskowych. Jak kretyni.

Wprawdzie jesteś chamem o małym rozumku, to dam Ci się wykazać.

Który z moich postów to wyznanie teorii spiskowej i dlaczego ? Konretnie.

Nie pisz posta pod postem, raczej używaj edycji.
R.
Odpowiedz
#67
XYZPawel napisał(a):Geolog z wykształcenia. Zainteresowania: paleontologia, astronomia, astronautyka.

Uśmiech

Dobrze wiesz że chodziło mi jak najbardziej o światopogląd.

A po drugie nie pisz dwóch postów bezpośrednio pod sobą! Jeszcze jedna taka akcja to zgłoszę to odpowiednim organom ścigania na tym forum. Wierz mi że to potrafi wkurwiać innych użytkowników.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#68
Skywalker napisał(a):Dobrze wiesz że chodziło mi jak najbardziej o światopogląd.

nie wiem, to była luźna niezobowiązujaca ocena, a nie chce mi się studiować wszystkich postów każdego.

sprawdziłem statystykę wiary na ateista.pl 66% ateiści, nie tak dużo na ateistycznym forum Uśmiech

a multicytowanie tutaj jest fatalnie zrobione.

Na forum audiostereo silnik forum sam zbija posty, a poza tym co w tym wkurzającego, jeśli piszę do różnych osób ? czepialstwo
Odpowiedz
#69
XYZPawel napisał(a):Gdzie są racjonaliści ?!?

Na wiecu KPRP gdzie dyskutują nad formą wywalczenia świeckiej Polski :roll:
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#70
A jakie słowa konkretnie padły ze strony Superstacji?

by the way: Czuję mrowienie i zimno... ah! To uczucie zażenowania. Jeden z onanizatorów wolności wszelako pojmowalnej, krytykuje innych za korzystanie z tego, co tak broni.
Odpowiedz
#71
Superstacja, to nie bezbronna owieczka, tylko instytucja posiadająca prawników. Jeżeli zarzut był niesłuszny mogą się odwołać w ostateczności nawet do Strasburga. Jeśli chodzi o akcję mailową, to musiałbym zobaczyć zakwestionowany fragment, by móc go ocenić. Moja wiara w to co napisał jakiś dziennikarz (Agnosiewicz), którego chyba nigdy nie czytałem, jest mocno ograniczona.
Pozdrawiam JG
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości