To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
akcja mailowa- 70 tys. zł kary dla Superstacji za krytykę księży
#41
idiota napisał(a):"Napisał XYZPawel [Obrazek: viewpost.gif]
jestem durniem patentowanym"
Milo że to w końcu wyznałeś.
musisz się posuwać do ordynarnego fałszerstwa, żeby wyszło na twoje ? Ile Ty masz lat ? 10?
Odpowiedz
#42
Z osobami niestabilnymi psychicznie nie będę się kłócił.

Masz rację!
Jesteś strasznie mądry, nie dorastam Ci do piet i muszę w oszustwa perfidne uciekać!

:lol2:

Odpowiedz
#43
pilaster napisał(a):Czyli konkretnie kiedy komuna na życzenie Kościoła "zablokowała" ów film?

Proszę, tu masz też więcej przykładów współpracy:
http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-...sciol.html


Cytat:Poprzez stopień znieważenia obiektu kultu.

Jak mierzyć ten stopień ? Gdzie jest skala ? w Watykanie ?
Odpowiedz
#44
idiota napisał(a):----

w sumie co się dziwię, jesteś przecież zwykłym idiotą
Odpowiedz
#45
XYZPawel napisał(a):w sumie co się dziwię, jesteś przecież zwykłym idiotą

Gratulacje. Zaliczyłeś tekst na głąba, który w sytuacji braku argumentów i inspiracji na bardziej wyrafinowane ad personam, dowala się do nicka. Oszczędziłeś tym samym energii i czasu tym, którzy nie byli pewni czy Twój bełkot warto brać na poważnie.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#46
Ten test na głąba to on już trzy razy zaliczył chyba, o ile mnie nie myli pamięć...

Odpowiedz
#47
Seth napisał(a):Gratulacje. Zaliczyłeś tekst na głąba, który w sytuacji braku argumentów i inspiracji na bardziej wyrafinowane ad personam, dowala się do nicka. Oszczędziłeś tym samym energii i czasu tym, którzy nie byli pewni czy Twój bełkot warto brać na poważnie.

Ty właśnie zaliczyłeś test na ostatniego kretyna. Jakakolwiek Twoja krytyka mojej osoby będzie dla mnie najwyższym komplementem.
Odpowiedz
#48
XYZPawel napisał(a):Ty właśnie zaliczyłeś test na ostatniego kretyna. Jakakolwiek Twoja krytyka mojej osoby będzie dla mnie najwyższym komplementem.
No mówiłem, brak kreatywności jak nic.
Ale myślący inaczej już tak mają. Spiknij się z manasem, może dostaniecie jakąś grupę inwalidzką czy coś.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#49
No i kiedy komuna, na życzenie kościoła "zablokowała" "Ostatnie kuszenie Chrystusa" nadal nie wiemy :roll:

O te stosy atomowe o których pisał XYZ, to już się nawet nie upominam... :roll:
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#50
Seth napisał(a):No mówiłem, brak kreatywności jak nic.
Ale myślący inaczej już tak mają. Spiknij się z manasem, może dostaniecie jakąś grupę inwalidzką czy coś.

A Ty na co dostałeś grupę inwalidzką ? Brak mózgu pewno ? Razem z idiotą ?

pilaster napisał(a):No i kiedy komuna, na życzenie kościoła "zablokowała" "Ostatnie kuszenie Chrystusa" nadal nie wiemy :roll:
O te stosy atomowe o których pisał XYZ, to już się nawet nie upominam... :roll:

jesteś tak samo nudny jak idiota. Nie moja wina, że bozia ci rozumu poskąpiła. Idź się pomódl, to może ci cos skapnie. Przynajmniej będziesz robił to, na czym się znasz.

Wystarczy. ŚSz
Odpowiedz
#51
XYZPawel napisał(a):no właśnie jakoś dziwnie dużo wierzących na tym forum Uśmiech o co tu chodzi ?!?

Gdzie są racjonaliści ?!?

http://ateista.pl/showthread.php?t=10196

Wierzących tu prawie nie ma. Ale ktoś twojego pokroju w każdym widzi katolika tak jak słuchacz RM w każdym widzi żyda.

A co do wątku to zgadzam się że w tym przypadku Rada ostro przegła. Zresztą poziom cenzury w Polsce jeśli chodzi o telewizję i radio (prasa i internet są dość ulgowo traktowane) jest dość wysoki.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#52
Skywalker napisał(a):Wierzących tu prawie nie ma. Ale ktoś twojego pokroju w każdym widzi katolika tak jak słuchacz RM w każdym widzi żyda.

widocznie ta garstka wierzących się na mnie rzuciła, jak na świeże mięso Uśmiech

Widzisz co chcesz widzieć: ja nie widzę w każdym katolika, tylko widzę nadprodukcję WIERZĄCYCH tutaj. Teraz rozumiesz ?
Odpowiedz
#53
http://www.ateista.pl/poll.php?do=showre...pollid=489
Sprawdź sobie wyniki i z jak wieloma wierzącymi dyskutujesz, bo standardowo rozmijasz się z rzeczywistością.
Odpowiedz
#54
XYZPawel napisał(a):widocznie ta garstka wierzących się na mnie rzuciła, jak na świeże mięso Uśmiech

Widzisz co chcesz widzieć: ja nie widzę w każdym katolika, tylko widzę nadprodukcję WIERZĄCYCH tutaj. Teraz rozumiesz ?

Chyba nie myślałeś, że ateiści, to jakaś grupa wzajemnego wsparcia? Łączy nas tylko brak wiary w obiekty klasy b. To wszystko. I całe szczęście, bo nie chciałbym, żeby łączyło mnie więcej z niektórymi...
I przypominam, iż te forum nie jest pod patronem Woltera. Jeśli poszukujesz forum antyklerykałów, to masz forum racjonalistów. Tutaj z reguły nie wystarczy napluć na kościół, aby uzyskać aprobatę. Trzeba się jeszcze wysilić trochę i przedstawić odpowiednie dowody.
[url=https://www.facebook.com/pages/Ewolucja-Nauka-i-Spo%C5%82ecze%C5%84stwo-Mikroblog/272276922924204][/url]
Odpowiedz
#55
XYZPawel napisał(a):widocznie ta garstka wierzących się na mnie rzuciła, jak na świeże mięso Uśmiech

ach ci myślący inaczej...
Żaden z tych, co uznali za zasadne zareagować na Twój bełkot w tym temacie nie jest katolikiem, ani nawet chrześcijaninem Smutny
Ale nie trać ducha, Twoje szanse na grupę inwalidzką w związku z upośledzeniem umysłowym rosną Uśmiech
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#56
Seth napisał(a):....

jeszcze nie udało Ci się napisać nic sensownego w temacie. Może spróbujesz, zamiast pluć jadem ? "racjonalisto" ?

Nudziarz napisał(a):http://www.ateista.pl/poll.php?do=showre...pollid=489
Sprawdź sobie wyniki i z jak wieloma wierzącymi dyskutujesz, bo standardowo rozmijasz się z rzeczywistością.

oceniam po wypowiedziach, a nie po deklaracjach. Pomyśl czasem.

Kwasss napisał(a):Chyba nie myślałeś, że ateiści, to jakaś grupa wzajemnego wsparcia? Łączy nas tylko brak wiary w obiekty klasy b. To wszystko. I całe szczęście, bo nie chciałbym, żeby łączyło mnie więcej z niektórymi...
I przypominam, iż te forum nie jest pod patronem Woltera. Jeśli poszukujesz forum antyklerykałów, to masz forum racjonalistów. Tutaj z reguły nie wystarczy napluć na kościół, aby uzyskać aprobatę. Trzeba się jeszcze wysilić trochę i przedstawić odpowiednie dowody.

skąd Ci przyszły do głowy takie dziwne myśli ?
Odpowiedz
#57
XYZPawel napisał(a):oceniam po wypowiedziach, a nie po deklaracjach. Pomyśl czasem.

W takim wychodzi na to, że jeśli ktoś nie jest antyklerykałem, albo nie zgadza się twoją krytyką Kościoła, to wg ciebie jest wierzący.

Seth napisał(a):Żaden z tych, co uznali za zasadne zareagować na Twój bełkot w tym temacie nie jest katolikiem, ani nawet chrześcijaninem
A pilaster?
Odpowiedz
#58
Nudziarz napisał(a):A pilaster?

Taki z niego katolik jak z Kwaśniewskiego czy Millera. Oni też chodzą do kościoła.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#59
Może. Nie znam go, ani nie jestem na tym forum wystarczająco długo. Uśmiech
Odpowiedz
#60
XYZPawel napisał(a):widocznie ta garstka wierzących się na mnie rzuciła, jak na świeże mięso Uśmiech

Cytat:Widzisz co chcesz widzieć: ja nie widzę w każdym katolika, tylko widzę nadprodukcję WIERZĄCYCH tutaj. Teraz rozumiesz ?

Nie, nie rozumiem. Wymień kogo tutaj podejrzewasz o wiarę Język Wtedy będę wiedzieć jak rozmawiać dalej. I napisz jeszcze które fragmenty wypowiedzi (w tym moich) są dla ciebie dowodem na to że są tu zakamuflowani katolicy.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości