To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radio Online
#1
Jakiego radia słuchacie? A może uważacie radio za w chooy kaszane i nie słuchacie?

Jak słucham Polskiego Radia. Począwszy od jedynki do czwórki kończąc na różnych wyspecjalizowanych kanałach.
http://www.polskieradio.pl/13,Polskie-Radio

Radio Zet też może być.
Odpowiedz
#2
Ja słucham Trójki od dobrych 30 lat. Nic mi więcej nie potrzeba. Czasami przełączam się na Dwójkę. Kiedyś słuchałem Radia Zet kiedy Weiss prowadził swoje "Dzwonię do pana/pani w nietypowej sprawie".
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#3
łobuz napisał(a):Jakiego radia słuchacie? A może uważacie radio za w chooy kaszane i nie słuchacie?

Online'owego rzadko - zazwyczaj coś sobie przesłuchuje na youtubie, z tych nadających w eterze to RMF Classic (od czasu do czasu Roxy, Eska Rock i zwykła Eska).

Trójka ma fajne programy, ale, że zazwyczaj chcę sobie posłuchać muzyki w samochodzie, to rzadko ją włączam :p
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#4
BBC. Bez konkretnego numerka - przełączam po kanałach aż trafię coś ciekawego.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości