Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
42.42%
56 42.42%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
29.55%
39 29.55%
Nie, jestem przeciwny
15.15%
20 15.15%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.88%
17 12.88%
Razem 132 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
GoodBoy napisał(a):Kochanie to nei pogląd, tylko wprowadzanie opinii publicznej w błąd, głoszenie sprzecznych z faktami naukowymi rzeczy (nie Ty jest powołany do definiowania co jest chorobą, a co nią nie jest), szerzenie nieprawdy o homoseksualistach oraz propagowanie homofobii. Jeżeli głoszone publicznie - jak najbardziej winno być ścigane z prawa. Zresztą aktualnie mamy już obowiązujące przepisy Kodeksu Karnego zakazującego pomawiania/zniesławiania. Tym niemniej powinny to być przepisy rozbudowane i bardziej egzekwowane oraz z całą stanowczością ścigane przypadki je łamiące.

To żeś sobie ubzdurał, że coś jest nauką nie czyni tego jeszcze nauką. Zwykłe przegłosowanie pewnej rzeczy z powodów ideologicznych to nie nauka.

No, ale tak oceniając twoją działalność na tym forum, to nie dziwie się temu, że pewne terminy mogą sprawiać ci kłopot. W każdym bądź razie to nie twoja wina.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
Soul33 napisał(a):Duży uśmiech
Tak ale "niesiedzenie w norze" to tylko normalność i zwyczajne życie. Natomiast łażenie za ludźmi i dawanie im prztyczka w ucho, szybko może się skończyć kopem w dupę.
Kto za kim łazi i kto o kim jakie rzeczy wygaduje.... A nawet jak widzę w jakimś innym temacie, że ktoś kogoś od "pedałów", "dewiantów" itp wyzywa, albo propaguje poglądy sprzeczne z nauką, homofobiczne, poniżające i dyskryminujące, wówczas jak najbardziej reaguję, wytykam, potępiam. Bo to potępiać trzeba. Zresztą teranin realizuje na tym forum nie tylko homofobię, ale również seksizm oraz sprowadzanie kobiet do roli tych, które powinny "siedzieć w domu". Tak więc geje w norze, a kobiety w domu = idealny świat wg. teranina Oczko

teranin007 napisał(a):To żeś sobie ubzdurał, że coś jest nauką nie czyni tego jeszcze nauką.
Ależ oczywiście, że tak. Nie czynię tego ja ani ty. Czynią to naukowcy oraz organizacje naukowe głosem swoich stanowisk np. w sprawie homoseksualizmu Uśmiech

teranin007 napisał(a):Zwykłe przegłosowanie pewnej rzeczy z powodów ideologicznych to nie nauka.
Przegłosowanie jest skutkiem badań naukowych i wyrazem stanowiska członków - naukowców danej organizacji. Poza WHO, wszystkie inne instytucje zdrowia również nie postrzegają homo za chorobę Uśmiech Powody ideologiczne nie zostały udowodnione, a gdybać to sobie możesz Uśmiech Udowodnione zostało jako sprzeczne z faktami, efekt manipulacji oraz ideologi własnie wcześniejsze wpisanie homo na listę chorób. Wypisanie zostało poprzedzone metodologicznie zweryfikowanymi badaniami, których do tej pory jeszcze żadnemu homofobowi nie udało się podważyć :] Jakkolwiek będziesz tu manipulować, jesteś na z góry straconej złotko pozycji Uśmiech
Odpowiedz
GoodBoy napisał(a):Tak więc geje w norze, a kobiety w domu = idealny świat wg. teranina Oczko

Tak będzie lepiej dla was. My - front heteroseksualnych antyhomofobicznych mężczyzn was obronimy przed nienawiścią do homoseksualistów. Geje jako zniewieściali chłopcy nie mają jaj do tego, żeby się bronić. Nie mam nic do was, ale lepiej, żebyście to zostawili prawdziwym mężczyznom, zaufajcie naszym silnym, męskim rękom. Pozdrawiam.
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
GoodBoy napisał(a):Kto za kim łazi i kto o kim jakie rzeczy wygaduje.... A nawet jak widzę w jakimś innym temacie, że ktoś kogoś od "pedałów", "dewiantów" itp wyzywa, albo propaguje poglądy sprzeczne z nauką, homofobiczne, poniżające i dyskryminujące, wówczas jak najbardziej reaguję, wytykam, potępiam. Bo to potępiać trzeba. Zresztą teranin realizuje na tym forum nie tylko homofobię, ale również seksizm oraz sprowadzanie kobiet do roli tych, które powinny "siedzieć w domu". Tak więc geje w norze, a kobiety w domu = idealny świat wg. teranina Oczko

Ehh....
Mnie to zastanawia teraz niby takie wyszczekany, ale jak co do czego to pierwszy po państwową pomoc się ucieka.
Tak nie zachowuję się prawdziwy mężczyzna, a zniewieściały ... gej, no bo jak inaczej określić faceta, co z płaczem ucieka do mamusi, bo go ktoś obraził?

edit:
Swoja drogą widać, że nie masz nawet pojęcia na temat tego jak działa nauka. Nie ma to nic wspólnego z głosowaniem.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Odpowiedz
Ostatnimi czasy świat stał się jakiś porąbany albo ja jeszcze gówniarz jestem.Jeżeli nie popieram obscenicznych parad w centrum miasta muszę być homofobem.Jeżeli niektóre aspekty polityki Izraela budzą mój sprzeciw, jestem antysemitą.Nie popieram niektórych działań KK staję się lewakiem. Pozwólcie państwo "obrażeni" że ja tak jak i wy, również coś sobie zarezerwuje.Jest to możliwość wygłaszania sprzeciwu i pozostanie wolnym człowiekiem.Mam prawo czegoś nie akceptować i na coś się wkurwiać a jeżeli padło na was to już nie mój problem.A światopoglądowe kagańce to sobie nakładajcie sami bo ludzie nigdy nie byli ani nie będą równi ani mili.W tym waszym "Nowym porządku" pozwólcie istnieć takim jak ja, bo jeżeli nie, to cóż, "poprosimy" o to sami...
"Bezkarnie nie zabija się myślenia.Bezkarnie nie hołduje się miernotom." Ksawery Pruszyński
From the old world's demise
See an empire rise
From the north reaching far
Here we are
Odpowiedz
Dobra, skoro przyszedł Sofeicz, to atmosfera stała się mniej "napięta", więc jeszcze coś odpowiem :]

GoodBoy napisał(a):Dream on... Uśmiech
Powiedział gość, który przed chwilą napisał:
GoodBoy napisał(a):...obnażyć homofoba, rozłożyć jego pogięte myślenie na czynniki pierwsze, zdemaskować niewiedzę i zakpić z kłamstw, w które wierzy.
Co Ty byś, biedny misiu, robił bez homofobów? Toż oni są normalnie Twoim fetyszem, zboczeńcu.*

________
* fetyszyzm = zboczenie. Until ouvoted Oczko
Non ridere, non lugere, neque detestari, sed intelligere.
Odpowiedz
ADR napisał(a):Jeżeli nie popieram obscenicznych parad
One wcale nie są obsceniczne.
"Aut viam, aut faciam". Hannibal
Odpowiedz
Soul33 napisał(a):Co Ty byś, biedny misiu, robił bez homofobów? Toż oni są normalnie Twoim fetyszem, zboczeńcu.*

________
* fetyszyzm = zboczenie. Until ouvoted Oczko
No i znowu zonk Smutny Polowanie na homofobów to nie fetysz robaczku ogarnij się Uśmiech
Ech... znowu braki wiedzy u Was wychodzą Uśmiech

ADR napisał(a):Jeżeli nie popieram obscenicznych parad w centrum miasta muszę być homofobem.
Nie, nie musisz nim być, jeżeli nie popierasz Parad. Czy ktoś Cię nazwał homofobem z tego powodu? Parady nie są obsceniczne, jak już słusznie zwrócił Ci uwagę kolega wyżej. W Paradach uczestniczą również osoby niepełnosprawne, transseksualiści, sympatyzujący heteroseksualiści, w tym małżeństwa hetero z dziećmi. Oczywiście gejów ubranych bardzo zwyczajnie i wcale nie obscenicznie jest liczba dominująca Uśmiech
Odpowiedz
No co Ty, fetysze nie ograniczają się do tylko do przedmiotów.

BTW, ja pierniczę, dałem ElC plusa za żart, a dopiero później zauważyłem, że on chwilę wcześniej dał mi minusa. Przez co wyszedłem na jakiegoś cholernego masochistę :lol2:

I tak to jest z lewakami. Zrobi się dla nich coś dobrego, a skończy się zimą w trampkach chodząc Szczęśliwy
Odpowiedz
Soul33 napisał(a):BTW, ja pierniczę, dałem ElC plusa za żart, a dopiero później zauważyłem, że on chwilę wcześniej dał mi minusa. Przez co wyszedłem na jakiegoś cholernego masochistę :lol2:
I bardzo ci się to chwali. Noblesse oblige.
Żebyś nie był smutny, dam ci plusa.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Dzisiejsze wzorce:
CIACH

A tutaj nonkonformista z zespołem:
CIACH
hOr-oom-may o nay rhay
hOr-oom-may he eer-hee-mo

http://www.youtube.com/watch?v=wXRGfo1NksM
Odpowiedz
Soul33 napisał(a):No co Ty, fetysze nie ograniczają się do tylko do przedmiotów.
Tak, a skąd to wiesz? Duży uśmiech
Odpowiedz
Tak swoją drogą ^^ Ciekawi mnie jak realnie wygląda tak walka gejów o swoje prawa, poza płaczem, że biją oczywiście.

Odpowiedz
Nikt nie płacze. Skutkiem są choćby projekty ustaw, oraz coraz większe ich społeczne poparcie.
Odpowiedz
GoodBoy napisał(a):Tak, a skąd to wiesz? Duży uśmiech
Jak to skąd? Ze źródła, z którego Ty czerpiesz wiedzę o naukowych aspektach homoseksualizmu. Z Wikipedii Szczęśliwy

Sofeicz napisał(a):I bardzo ci się to chwali. Noblesse oblige.
Żebyś nie był smutny, dam ci plusa.
Dzięki, Sof! Choć nie cierpię mąk piekielnych z powodu minusa, jak niektórzy :
Odpowiedz
Soul33 napisał(a):Jak to skąd? Ze źródła, z którego Ty czerpiesz wiedzę o naukowych aspektach homoseksualizmu. Z Wikipedii Szczęśliwy
I tam się dowiedziałeś, że walka z homofobią to fetysz? Duży uśmiech
Odpowiedz
GoodBoy napisał(a):Nikt nie płacze. Skutkiem są choćby projekty ustaw, oraz coraz większe ich społeczne poparcie.
No pewnie.
Teraninie, "kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym kapaniem".
Odpowiedz
nonkonformista napisał(a):One wcale nie są obsceniczne.
Dziamałek, ty może się nie wypowiadaj o obsceniczności, bo do dzisiaj mam przed moimi oczami Twoje ohydne zdjęcie, którym pochwaliłeś się całemu forum.
hOr-oom-may o nay rhay
hOr-oom-may he eer-hee-mo

http://www.youtube.com/watch?v=wXRGfo1NksM
Odpowiedz
Hans Wegeżynsten napisał(a):Dziamałek, ty może się nie wypowiadaj o obsceniczności, bo do dzisiaj mam przed moimi oczami Twoje ohydne zdjęcie.
Jeżeli tam jest jego wizerunek i upubliczniłes go bez zgody własciciela wizerunku to powinieneś być usunięty z forum oraz procesik sadowyDuży uśmiech Odnoszenie się w sposób obraźliwy nt. wyglądu prywatnych osób na publicznym forum nie jest legalnym posunięciem. Widzisz, niewiedza nie popłaca słoneczko Uśmiech
Odpowiedz
GoodBoy napisał(a):Jeżeli tam jest jego wizerunek i upubliczniłes go bez zgody własciciela wizerunku to powinieneś być usunięty z forum oraz procesik sadowyDuży uśmiech Odnoszenie się w sposób obraźliwy nt. wyglądu prywatnych osób na publicznym forum nie jest legalnym posunięciem. Widzisz, niewiedza nie popłaca słoneczko Uśmiech
Na szczęście usunął to zdjęcie.
Fakt, mogłem tego nie udostępniać, gdybym wiedział, że taki dzieciuch z tego Hansa Wegeżynstena.

Ciekawe, czy Hans ma lepsze zdjęcie. Wątpię. Aktu pewnie w ogóle nie ma.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości