Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
42.31%
55 42.31%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
30.00%
39 30.00%
Nie, jestem przeciwny
15.38%
20 15.38%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.31%
16 12.31%
Razem 130 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
Sprawdziłem, w "Senniku Egipskim" nie ma nic o przerośniętej łechtaczce (o zwykłej też).
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Co to jest "interseksualna lesbijka"?
Odpowiedz
Quinque napisał(a): Co to jest "interseksualna lesbijka"?

Hermafrodyta o żeńskich narządach płciowych, nieco zdeformowanych, która czuje pociąg do kobiet, np. Hida Viloria.
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie.
- Julian Tuwim
Odpowiedz
Sprawdziłem w senniku. Sen ten wyraża ukryty lęk, że postępujące zniewieścienie społeczeństwa spowoduje, że jedynymi kochankami mogącymi dać namiastkę męskości w łóżku kobietom jej spragnionym będą wstrzymujące sobie testosteron kulturystki lesbijki z przerośniętymi łechtaczkami Duży uśmiech
Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre – w tym cel rozumnego życia.

Platon
Odpowiedz
Co to kurwa jest "hermafrodyta"?
Odpowiedz
Lampart napisał(a): Sprawdziłem w senniku. Sen ten wyraża ukryty lęk, że postępujące zniewieścienie społeczeństwa spowoduje, że jedynymi kochankami mogącymi dać namiastkę męskości w łóżku kobietom jej spragnionym będą wstrzymujące sobie testosteron kulturystki lesbijki z przerośniętymi łechtaczkami Duży uśmiech

O, taka interpretacja wydaje się całkiem sensowna. Te senniki to jednak niegłupie są.

Quinque napisał(a): Co to kurwa jest "hermafrodyta"?

Obojnak. Z choinki się urwałeś?
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie.
- Julian Tuwim
Odpowiedz
A skąd mam znać ten durny slang?
Odpowiedz
Quinque napisał(a): A skąd mam znać ten durny slang?

No nie wiem, z internetu? "hermafrodyta" to termin o starożytnym rodowodzie i jest w użyciu dłużej niż "heliocentryzm".
Odpowiedz
Ja się nie interesuję to nie wiem
Odpowiedz
Quinque napisał(a): Ja się nie interesuję to nie wiem

No jagnię? To kto, jak nie ty, zapytał

Quinque napisał(a): Co to kurwa jest "hermafrodyta"?

Właśnie się zainteresowałeś. Na tyle mocno, aby moc swego zainteresowania podkreślić wulgaryzmem, ale jakoś nie na tyle, żeby w gugole nieznane ci słowo wpisać.
Odpowiedz
Mi się wydaje, że Q jest po prostu patriotą tego rodzaju, co z miłości do ojczyzny gardzi obcą mową. A jak jakiegoś słowa nie zna, to na wszelki wypadek także gardzi Język a tak poważnie to wziąłbyś chociaż angielski podciągnął przyda ci się w życiu. Ja mam dzięki temu pracę w której prawie nic nie muszę robić Język
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
Dragula napisał(a):  Ja mam dzięki temu pracę w której prawie nic nie muszę robić Język
O to tak jak ja, choć o inny język chodzi. Cały dzien sie opierdalam, raz na jakiś czas jakiś mailik, a przez reszte czasu oglądam filmy z żółtymi napisami i pisze na forach  Duży uśmiech

Uczta się języków, opłaca się.
- Julian Tuwim
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Śniło mi się dzisiaj, że uprawialam seks z interseksualną lesbijką o przerośniętej łechtaczce. Co to może oznaczać?

Mocne nerwy raczej...

Przekładając na męskie, czyli "hermafrodytę 'męską' z przerośniętymi jądrami" myślę, że bym się wybudził albo 'teraz' albo nigdy.

Mocne!

Spoiler!
Voodoo People
Odpowiedz
Walka rewolucyjna się zaostrza więc wrzucam fragment wywodu RAZa:
[Obrazek: attachment.php?aid=881]

Zwrócę uwagę na reakcję, również Exetera: nabranie wody w usta. Gdzie są liczne polemiki itp?

Załączone pliki
.jpg   RAZ o HOMO.jpg (Rozmiar: 193.49 KB / Pobrań: 40)
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Wystarczy zmienić nieco leksykę i stwierdzić, że Narodowcy mają jakiś problem ze swoją 'narodowością'.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Przecież mają.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Wystarczy zmienić nieco leksykę i stwierdzić, że Narodowcy mają jakiś problem ze swoją 'narodowością'.

Narodowcy demonstrują z goła dupą po ulicach? 
A tu głos tzw pedalstwa:
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Battlecruiser napisał(a): Narodowcy demonstrują z goła dupą po ulicach? 

Narodowcy demonstrują z gołą pałą, którą trudno od dupy odróżnić. Zawartość też podobna.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości