To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
43.28%
58 43.28%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
29.10%
39 29.10%
Nie, jestem przeciwny
14.93%
20 14.93%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.69%
17 12.69%
Razem 134 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
#21
Seth napisał(a):Społeczeństwo podziękuje Wam lewicy, za wmówienie gejom że jedyna droga do ich lepszego jutra to obsceniczne demonstracje, podkopywanie porządku społecznego i nakręcanie spirali nienawiści. W tym ostatnim jesteście dobrzy. Divide et impera. Sprowokujmy nietolerancję i dzielnie walczmy z nią. W sumie walka z własnorecznie wykreowanymi problemami to wasza specjalność.

Co Ty niby probujesz mi wmowic? Jakos liberalna czesc naszego forum nie ma problemu z homoseksualistami. To wy zakladacie tematy w ktorych debatujecie na temat zawartosci krocza poslanki Grodzkiej i praktyk lozkowych homoseksualistow. Do tego ogolnie dochodzi taka starcza upierdliwosc - ze zatraca sie pojecie malzenstwa, ze ludzie ksiezy pedofilow nie szanuja, ze lato za gorace, ze kielbasa nie smakuje jak kiedys itd. Wiec to wy stwarzacie sobie problemy z ktorymi pozniej zawziecie walczycie.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#22
GoodBoy napisał(a):Straaaaasznie obsceniczne. Sedzłem sobie z innymi gejami ubrany w szorty i t-shirt - to Ci dopiero wyuzdany outfit Duży uśmiech Ty masz Seth jakiś kłopot z postrzeganiem rzeczywistości. Mnie nie interesuje polityka, guzik mnie obchodzi zarówno lewica jak i prawica to nie mój cyrk. Zależy mi jedynie na prawnej emancypacji środowiska LGBT. Guzik mnie obchodzi, czy zrobi to Palikot, PO, czy inny Wacek. Nie mieszaj mnie do polityki, bo ja się polityką nie interesuję - no chyba, że na mównicę wyjdzie pani Pawłowicz wówczas aż grzech nie obejrzeć takiego spektaklu Duży uśmiech

Ale to na ile się polityką nie interesujesz nie ma żadnego znaczenia tutaj. LGTB jest jak najbardziej politycznym ruchem manipulowanym przez skrajną lewicę.
Obecnie robicie co prawda w tym kraju za temat zastępczy. Możecie to łatwo zauważyć po fakcie jak "progejowskie" opcje polityczne potraktowały ustawę o zwiazkach partnerskich. Z jednej strony macie prowokować konserwatystów i dawać powody do nagonki na prawicowe opcje w tym kraju, z drugiej zapełniać wiadomości w tv i gazetach, tak co by społeczeństwo nie zainteresowało się zbytnio aktualnie pilnymi i istotnymi sprawami. Takimi jak ukręcanie łba aferze z autostradami.
Żal mi Was w związku z tym, jako, że popieram Wasze dążenie do prawnej emancypacji osób nie-heteroseksualnych.

Tgc napisał(a):Co Ty niby probujesz mi wmowic? Jakos liberalna czesc naszego forum nie ma problemu z homoseksualistami. To wy zakladacie tematy w ktorych debatujecie na temat zawartosci krocza poslanki Grodzkiej i praktyk lozkowych homoseksualistow. Do tego ogolnie dochodzi taka starcza upierdliwosc - ze zatraca sie pojecie malzenstwa, ze ludzie ksiezy pedofilow nie szanuja, ze lato za gorace, ze kielbasa nie smakuje jak kiedys itd. Wiec to wy stwarzacie sobie problemy z ktorymi pozniej zawziecie walczycie.

My zakładamy tematy w których piętnujemy postulaty wykraczające poza zwykłe i jakże słuszne dążenia do równości wobec prawa i stanowiące wyraz chęci narzucenia całej społeczności określonych wzorców. To raczej bardziej liberalne Tgc niż Wasza krucjata przeciw wolności słowa i wyznania(wasza czyli lewicy). Ale Ty nie masz wiele wspólnego z liberalizmem, którym tak bardzo lubisz sobie wycierać twarz. Gdybyś miał, nie wpadałbyś do każdego tematu zwiazanego z konserwatyzmem i chrześcijaństwem sącząc swoja propagandę nienawisci.
Ale jak mówiłem, divide et impera. W końcu nic innego nie potraficie.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#23
El Commediante napisał(a):Ostatnio Wszechgej na wschód Europy mówił o tym na XXIV zjeździe Potężnego Lobby Homoseksualnego. Nasi tajni agenci, agent Jarek i drugi, ściśle tajny, o kryptonimie "de Terliquemada" wypełnili swoją misję, więc postanowiono przystąpić do następnego etapu Wielkiego Planu - zakupu cementu i drutu kolczastego pod budowę obozów koncentracyjnych dla heteryków.

Btw, ma ktoś tanio sprzedać cement, albo kawałek drutu? Płacone w rublach.

Dobrze, że się otwarcie przyznajesz do swoich zamiarów.
Pozostaję mi tylko pogratulować tej pewnie rzadkiej chwili szczerości.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#24
Ty mi tu nie słódź, tylko podanie o czip osobisty wypełniaj.

Seth napisał(a):LGTB jest jak najbardziej politycznym ruchem manipulowanym przez skrajną lewicę.

Nie taką skrajną i nie manipulowaną. Leszek Miller, ani nawet Palikot, to nie jest skrajna lewica, a zamiast manipulacji jest zwykła polityka. RP, SLD i paru posłów z PO zbijają polityczny kapitał na związkach partnerskich, ale te sprawy dostają się przynajmniej pod głosowanie. Ktoś mówi "sprawdzam" w sprawach LGBT i na mównicę trafia posłanka Pawłowicz obnażając mroczne zakamarki duszy polskiego konserwatyzmu - to też jest korzyść.
Odpowiedz
#25
Tgc napisał(a):Jakos liberalna czesc naszego forum nie ma problemu z homoseksualistami.

Racja. Ja nie mam problemu ze zjawiskiem homoseksualizmu. To ich prywatna sprawa co porabiają w łózku. Ale sprzeczne z liberalizmem jest propaganda tego zjawiska oraz wmawianie że to jest normalne
[SIZE="2"]"Demokracja to ustrój, w którym rządzi
durnota — przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych" - JKM [/SIZE]
Odpowiedz
#26
El Commediante napisał(a):RP, SLD i paru posłów z PO zbijają polityczny kapitał na związkach partnerskich,
Zgadza się. A dlaczego zbijają? Bo nikogo lepszego nie ma. A związki partnerskie same się nie wprowadzą.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#27
Pewnych ludzi obrażało to, że czarna dziewczynka śmiała pójść do szkoły dla białych.
Tak ten świat się kręci.
A poza tym za dużo oglądacie telewizji, bo ja w realu tego pochodu homoagresji nie widzę.
Koledzy homo mają swoje kluby (w Łodzi np. Ganimedes) i tam się bawią.
Więcej widzę na ulicy różnych innych kolorowych subkultur (i bardzo dobrze) oraz agresywnego kibolstwa (i bardzo niedobrze).
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#28
Seth napisał(a):Ale to na ile się polityką nie interesujesz nie ma żadnego znaczenia tutaj. LGTB jest jak najbardziej politycznym ruchem manipulowanym przez skrajną lewicę.
Obecnie robicie co prawda w tym kraju za temat zastępczy. Możecie to łatwo zauważyć po fakcie jak "progejowskie" opcje polityczne potraktowały ustawę o zwiazkach partnerskich. Z jednej strony macie prowokować konserwatystów i dawać powody do nagonki na prawicowe opcje w tym kraju, z drugiej zapełniać wiadomości w tv i gazetach, tak co by społeczeństwo nie zainteresowało się zbytnio aktualnie pilnymi i istotnymi sprawami. Takimi jak ukręcanie łba aferze z autostradami.
Żal mi Was w związku z tym, jako, że popieram Wasze dążenie do prawnej emancypacji osób nie-heteroseksualnych.
No dobrze, Ty sobie tak sądzisz, ale to nadal nic nie zmienia. Oczywiście, że LGBT bliżej do lewicy niż prawicy tutaj pełna zgoda. Tylko, czy to oznacza, że ja jestem polityczny, bo jestem gejem i chcę równych praw? Mnie polityka nie interesuje. Nie ma tematów zastępczych, debata i głosowanie nad ustawami związków partnerskich była zaplanowana z prawie rocznym wyprzedzeniem. W Sejmie wszystko ma swoją kolejkę wydarzeń, a poseł nie jest wyłącznie od tego, by zajmować się wybranymi tematami najlepiej wyłącznie z zakresu gospodarki i finansów, ale również innymi takimi jak związki partnerskie, co jest gorącą sprawą dla co najmniej kilku milionów Polaków + im kibicujący hetero. Dlatego nie zgadzam się, że to jest temat zastępczy. Owszem, być może LGBT próbuje się w jakiś sposób wykorzystywać i manipulować. Dopóki jest to robione w naszym interesie to niech sobie politycy działają jak chcą. Jak mówiłem to jest ich cyrk i nie moje zabawki. Za to interes mój, dlatego kibicuję i wspieram kogo trzeba, a Tobie polecam, gdy tylko zobaczysz geja, nie identyfikować go z automatu jako "tego lewaka manipulowanego przez innych, bo to jest temat zastępczy itp".
Odpowiedz
#29
Swoją drogą zadziwiające jest zaburzenie wnioskowania u gejów, bo przy takim poziomie agresji oczekują akceptacji.

Niby weseli ludzie, a tacy przepełnieni nienawiścią.

Poważne schorzenie. Teraz tak sobie myślę, że być może te katolickie programy leczenia homoseksualizmu powinny być refundowane przez NFZ.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#30
teranin007 napisał(a):Teraz tak sobie myślę, że być może te katolickie programy leczenia homoseksualizmu powinny być refundowane przez NFZ.

Nie powinny,tak samo jak z budżetu państwa nie powinna być wspierana propaganda homoseksualna
[SIZE="2"]"Demokracja to ustrój, w którym rządzi
durnota — przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych" - JKM [/SIZE]
Odpowiedz
#31
teranin007 napisał(a):Swoją drogą zadziwiające jest zaburzenie wnioskowania u gejów, bo przy takim poziomie agresji oczekują akceptacji.
Tak czytam te dzisiejsze wątki i coś podobnego myślę.

Jak wnerwianie i antagonizowanie rozmówców na forum/forach miałoby w czymś pomóc homoseksualistom?

Kilka osób np. pomyśli, że niektórzy geje są jeszcze bardziej porypani niż im się wydawało, a GoodBoy będzie spał jak niemowlę z myślą GoodJob i śnił o tym, jak mu działacze LGBT stawiają... pomnik.

Well fucking done :]
Non ridere, non lugere, neque detestari, sed intelligere.
Odpowiedz
#32
teranin007 napisał(a):Swoją drogą zadziwiające jest zaburzenie wnioskowania u gejów, bo przy takim poziomie agresji oczekują akceptacji.
Pomieszało już Ci się i poplątało. Nas akceptują rodziny, znajomi, przyjaciele. W przestrzeni publiczno-społecznej musi być tolerancja, co narzucają obowiązujące przepisy prawa. Ja Cię absolutnie nie akceptuję. Nie akceptuję twojego chamstwa, chucpy, obrażania, poniżania innych osób, podejścia do kobiet oraz kreowania się na pseudomęskiego kolesia. Żyj sobie zatopiony w swojej ideologii z dala ode mnie.

teranin007 napisał(a):Niby weseli ludzie, a tacy przepełnieni nienawiścią.

Poważne schorzenie. Teraz tak sobie myślę, że być może te katolickie programy leczenia homoseksualizmu powinny być refundowane przez NFZ.
Niedoczekanie, ponieważ te programy to farsa, nieskuteczne i sprzeczne z nauką. Natomiast Ty się być może kiedyś doczekasz wyroku sądowego za sugerowanie, że homoseksualizm jest chorobą Uśmiech Jak czytam twoje posty to gorąco kibicuję takiemu rozwiązaniu Duży uśmiech
Odpowiedz
#33
Ty się nie wymądrzaj, Soul33, tylko pilnuj swojego dzieciaka. Na XXII zjeździe uznaliśmy, że każda para homo musi mieć bachora, żeby ładnie z nim wyglądać na zdjęciu przed kampanią adopcyjną. Na pierwszy ogień pójdą te z niepokornymi genami...

*** DIABOLICAL LAUGHTER ***

Iselin napisał(a):Zgadza się. A dlaczego zbijają? Bo nikogo lepszego nie ma. A związki partnerskie same się nie wprowadzą.

Dokładnie.
Odpowiedz
#34
Soul33 napisał(a):Jak wnerwianie i antagonizowanie rozmówców na forum/forach miałoby w czymś pomóc homoseksualistom?
Jak wykazałem, "wnerwianie i antagonizowanie" występuje już za sprawą "nie siedzenia cicho w norze". Cel jest prosty - obnażyć homofoba, rozłożyć jego pogięte myślenie na czynniki pierwsze, zdemaskować niewiedzę i zakpić z kłamstw, w które wierzy. Przy pomocy nauki, prawa oraz wartości humanitarnych. Jeżeli się łudzisz, że geje będą potulni jak baranki, najlepiej z pozycji podgatunku ludzkiego prosić sięo łaskę u homofobów ich opluwających to się grubo mylisz.

Soul33 napisał(a):Kilka osób np. pomyśli, że niektórzy geje są jeszcze bardziej porypani niż im się wydawało, a GoodBoy będzie spał jak niemowlę z myślą GoodJob i śnił o tym, jak mu działacze LGBT stawiają... pomnik.

Well fucking done :]
Exactly :] Wykazywanie u delikwentów niewiedzy, homofobii i głupoty sprawia mi ogromną satysfakcję Uśmiech
Odpowiedz
#35
Jak dobrze, że wpadłeś, GoodBoyu.
Przynajmniej nie będę musiał walczyć sam. El Commediante też był dla mnie wsparciem, za co mu dziękuję.
I tak powstała św. trójca gejowska na ateistycznym forum:
- El Commediante,
- GoodBoy,
- nonkonformista.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#36
GoodBoy napisał(a):Niedoczekanie, ponieważ te programy to farsa, nieskuteczne i sprzeczne z nauką. Natomiast Ty się być może kiedyś doczekasz wyroku sądowego za sugerowanie, że homoseksualizm jest chorobą Uśmiech Jak czytam twoje posty to gorąco kibicuję takiemu rozwiązaniu Duży uśmiech

Ah... tyle agresji i jeszcze próba kontroli poglądów obywateli. Ostro sobie poczynacie towarzyszu gej.

No, ale nie zdziwcie się później. Ja ostrzegałem.

No, ale mnie zastąpi arab, którym się teraz wysługujesz do polewania ludzi kwasem.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#37
El Commediante napisał(a):Ty się nie wymądrzaj, Soul33, tylko pilnuj swojego dzieciaka. Na XXII zjeździe uznaliśmy, że każda para homo musi mieć bachora, żeby ładnie z nim wyglądać na zdjęciu przed kampanią adopcyjną. Na pierwszy ogień pójdą te z niepokornymi genami...

*** DIABOLICAL LAUGHTER ***
Duży uśmiech

GoodBoy napisał(a):Jak wykazałem, "wnerwianie i antagonizowanie" występuje już za sprawą "nie siedzenia cicho w norze"
Tak ale "niesiedzenie w norze" to tylko normalność i zwyczajne życie. Natomiast łażenie za ludźmi i dawanie im prztyczka w ucho, szybko może się skończyć kopem w dupę.

A teraz wybaczcie, panowie, ale w towarzystwie trzech tak napalonych gejów czuję się trochę nieswojo, więc na razie zostawię was z waszymi zabawkami :lol2:
Non ridere, non lugere, neque detestari, sed intelligere.
Odpowiedz
#38
nonkonformista napisał(a):Jak dobrze, że wpadłeś, GoodBoyu.
Przynajmniej nie będę musiał walczyć sam. El Commediante też był dla mnie wsparciem, za co mu dziękuję.
I tak powstała św. trójca gejowska na ateistycznym forum:
- El Commediante,
- GoodBoy,
- nonkonformista.
Możecie mnie dopisać jako hetero "członka-obserwatora" :lol2:
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#39
teranin007 napisał(a):próba kontroli poglądów obywateli. Ostro sobie poczynacie towarzyszu gej.
Kochanie to nei pogląd, tylko wprowadzanie opinii publicznej w błąd, głoszenie sprzecznych z faktami naukowymi rzeczy (nie Ty jest powołany do definiowania co jest chorobą, a co nią nie jest), szerzenie nieprawdy o homoseksualistach oraz propagowanie homofobii. Jeżeli głoszone publicznie - jak najbardziej winno być ścigane z prawa. Zresztą aktualnie mamy już obowiązujące przepisy Kodeksu Karnego zakazującego pomawiania/zniesławiania. Tym niemniej powinny to być przepisy rozbudowane i bardziej egzekwowane oraz z całą stanowczością ścigane przypadki je łamiące.

teranin007 napisał(a):No, ale nie zdziwcie się później. Ja ostrzegałem.

No, ale mnie zastąpi arab, którym się teraz wysługujesz do polewania ludzi kwasem.
Ty i te twoje arabskie wizje... Dream on... Uśmiech
Odpowiedz
#40
Sofeicz napisał(a):Możecie mnie dopisać jako hetero "członka-obserwatora" :lol2:
Chociaż jesteśmy trójcą, to jednak stanowimy jedność i mamy tę samą naturę Język, zatem dopisujemy Sofeicza jako członka-obserwatora, chociaż wolelibyśmy cię w roli proroka lub apostoła gejowskiej sprawy.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości