To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
43.28%
58 43.28%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
29.10%
39 29.10%
Nie, jestem przeciwny
14.93%
20 14.93%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.69%
17 12.69%
Razem 134 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
#61
Goodboy specjalnie dla ciebie wzór męskości:

ciach
Odpowiedz
#62
Buhahahaha, chyba Cię pogięło. Ale to też nie daje Ci prawa do publikacji czyiś prywatnych fot, obojętnie jakiej osoby, zwłaszcza opatrzonych "cwelami" "zboczuchami" itp okresleniami. Trzeba Cię kochanie zgłosić do administracji Uśmiech Niech sobie będą geje ładni, brzydcy, chudzi, grubi. Wśród nich są tak samo męscy jak niemęscy wśród hetero.
Odpowiedz
#63
GoodBoy napisał(a):Jeżeli tam jest jego wizerunek i upubliczniłes go bez zgody własciciela wizerunku to powinieneś być usunięty z forum oraz procesik sadowyDuży uśmiech Widzisz, niewiedza nie popłaca słoneczko Uśmiech
Owszem, nie popłaca. Wiesz kogo to zdjęcie przedstawia z imienia i nazwiska? Jeśli nie wiesz to radzę się zapoznać z wyrokiem SN (27 luty 2003 IV CKN 1819/000) gdzie mowa o ochronie wizerunku i braku stanu powszechnej identyfikacji.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#64
Hans Wegeżynsten napisał(a):Goodboy specjalnie dla ciebie wzór męskości:

[Obrazek: goodboy.png]
A jak się mierzy męskość?
:lol2:
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#65
nonkonformista napisał(a):A jak się mierzy męskość?
:lol2:

w centymetrach.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#66
nonkonformista napisał(a):A jak się mierzy męskość?
:lol2:
Hmmm opisałem to w innym temacie jednego z naszych czołowych homofobów Uśmiech Dla mnie męskość to wyłącznie fizyka + sposób bycia. Wiadomo, że są różni geje bardziej mniej przegięci, ale tak samo są hetero. Jest wielu gejów 100x bardziej męskich od niejednego hetero.
Odpowiedz
#67
Seth napisał(a):w centymetrach.
Od ilu centymetrów jest się męskim?
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#68
GoodBoy napisał(a):Hmmm opisałem to w innym temacie jednego z naszych czołowych homofobów Uśmiech Dla mnie męskość to wyłącznie fizyka + sposób bycia.

No nie zapomnij dodać o uciekaniu do mamusi jak cię ktoś obrazi. W tym wypadku straszeniu sądem. To też część męskości zapewne.

A i depilowanie tyłka! O to też!
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#69
teranin007 napisał(a):A i depilowanie tyłka! O to też!
Dzisiaj owszem, ale nie miej o to robaczku pretensji do gejów. To nie nasza zasługa. Spójrz sobie na kampanie reklamowe produktów dla mężczyzn, nawet kierowane do wyłącznie hetero - nie znajdziesz tam zbyt wuelu obrazków facetów z zarośniętą klatą. Taka moda i tyle, a Ty jak zwykle wszędzie przyczyny u gejów szukasz. Że kobiety nie chcą siedzieć w domach to pewnie też wina gejów lol
Odpowiedz
#70
GoodBoy napisał(a):Dzisiaj owszem, ale nie miej o to robaczku pretensji do gejów. To nie nasza zasługa. Spójrz sobie na kampanie reklamowe produktów dla mężczyzn, nawet kierowane do wyłącznie hetero - nie znajdziesz tam zbyt wuelu obrazków facetów z zarośniętą klatą. Taka moda i tyle, a Ty jak zwykle wszędzie przyczyny u gejów szukasz. Że kobiety nie chcą siedzieć w domach to pewnie też wina gejów lol

Co jeszcze wliczasz do swoich "męskich" zachowań?
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#71
teranin007 napisał(a):Co jeszcze wliczasz do swoich "męskich" zachowań?
Punktowanie Twoich miękkich postaw zlotko - propagowania niewiedzy, obrażania innych osób, szufladkowania gejów oraz kobiet. Nie grzeszysz męskością na tym forum ;(
Odpowiedz
#72
GoodBoy napisał(a):Punktowanie Twoich miękkich postaw zlotko - propagowania niewiedzy, obrażania innych osób, szufladkowania gejów oraz kobiet. Nie grzeszysz męskością na tym forum ;(

No tak, bo to jest niemęskie ^^ ale już depilacja jak najbardziej męska ^^
Pewnie branie do buzi też ^^

Taki z ciebie macho... normalnie wymiękam ^^
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#73
teranin007 napisał(a):No tak, bo to jest niemęskie ^^ ale już depilacja jak najbardziej męska ^^
Pewnie branie do buzi też ^^

Taki z ciebie macho... normalnie wymiękam ^^
To nie geje kazali heterykom golić klaty, tudzież inne części ciała Uśmiech Co mają zabawy łóżkowe do męskości/niemęskości? Trochę logiki! Uśmiech
Odpowiedz
#74
Zdjęcie wróciło. Tym razem na innym serwerze. Możesz raportować ponownie, dziewczynkoUśmiech
Odpowiedz
#75
Kto tu jest dziewczynką chyba Ty Hansiku. Inteligencja nie grzeszysz, ale to bardzo dobrze. Wkrótce znikniesz z forum, wraz z wszystkimi 3 zdjęciami prywatnych osób, których wizerunkiem manipulujesz i które udało ci się wyszukać moich znajomych w necie. Na szczęscie mnie nie udało Ci się upolować Duży uśmiech Raporty oczywiście poszły do moderacji, do serwerów oraz pójdą do administracji prośba o udostępnienie Twoich danych osobowych i kolegi adi. również głupia dziewczynko Uśmiech
Odpowiedz
#76
GoodBoy napisał(a):Na szczęscie mnie nie udało Ci się upolować Duży uśmiech
Myślałem, że nie można być już bardziej głupim, a tutaj taka niespodzianka. Brawo. Zaskakujesz mnie :lol2:

GoodBoy napisał(a):Raporty oczywiście poszły do moderacji, do serwerów oraz pójdą do administracji prośba o udostępnienie Twoich danych osobowych i kolegi adi. również głupia dziewczynko Zdezorientowanymile:
Oczywiście, że raporty poszły, gdyż jesteś zaprzeczeniem męskości.
Szkoda, że nie spotkają się z odzewem i będziesz musiał zadowolić się płaczem w poduszkę.
Odpowiedz
#77
GoodBoy napisał(a):Raporty oczywiście poszły do moderacji, do serwerów oraz pójdą do administracji prośba o udostępnienie Twoich danych osobowych i kolegi adi. również głupia dziewczynko Uśmiech

No cóż, ja cię zaraportowałem za nazywanie mnie głupią dziewczynką i ja w przeciwieństwie do ciebie w ogóle miałem jakiś powód do raportu Duży uśmiech Mam w avatarze kawałek zdjęcia dostępny publicznie w necie, w dodatku skoro nie jest to twoje zdjęcie, to nie możesz prosić o jego zdjęcie. Nie uraża ono nikogo w jakikolwiek sposób.
Z homoerotycznym pozdrowieniem,
Młot na homofobów, adi :*
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#78
Hans Wegeżynsten napisał(a):Myślałem, że nie można być już bardziej głupim, a tutaj taka niespodzianka. Brawo. Zaskakujesz mnie :lol2:
Na łeb Ci padło Uśmiech Wyszukałeś sobie w necie jakieś foty, wmawiasz, że to ja (w dodatku manipulujesz i wykorzystujesz w negatywnym świetle wizerunek prywatnych osób, czym już się łapiesz pod paragraf). Nie grzeszysz rozumem, nie dość, że skompromitowałem ja i nie tylko ja twój totalny brak wiedzy nt. homoseksualizmu, to jeszcze myślisz, że łamanie prawa ujdzie Ci na sucho. Hans Wege coś tam - zakompleksiony dziadek homofob, nieuk, leczy kompleksy wyszukiwaniem w necie prywatnych wizerunków osób. Czolowy troll forum Uśmiech

Hans Wegeżynsten napisał(a):Oczywiście, że raporty poszły, gdyż jesteś zaprzeczeniem męskości.
Szkoda, że nie spotkają się z odzewem i będziesz musiał zadowolić się płaczem w poduszkę.
Nie dziewczynko. Pilnuję interesów osób mi znanych oraz przestrzegania prawa. Jak najbardziej męskie zachowanie. I dla Ciebie to będzie bezlitosne Duży uśmiech

adi. napisał(a):kawałek zdjęcia dostępny publicznie w necie
To, że dostępne nie oznacza, że dostałeś zgodę na publikację oraz używanie zdjęc osób prywatnych w każdym miejscu internetu bez ich wiedzy i zgody nasz ty forumowy znawco prawa. Widzę razem z kolegą Hansem szykujecie się na wieczny odpoczynek od forum Uśmiech
Odpowiedz
#79
GoodBoy napisał(a):Na łeb Ci padło Uśmiech Wyszukałeś sobie w necie jakieś foty, wmawiasz, że to ja
Cały problem polega na tym, że ja nigdzie nie pisałem, że to Ty :lol2::lol2::lol2:
Odpowiedz
#80
GoodBoy napisał(a):oraz pójdą do administracji prośba o udostępnienie Twoich danych osobowych i kolegi adi.
Nie wiem jak ty ale ja swoich danych osobowych przy rejestracji podawać nie musiałem. Przy rejestracji nie ma okienka w którym należy wyrazić zgodę na przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych przez administrację.
Administracja ani takowymi nie dysponuje ani nie ma prawa ich przetwarzać i udostępniać, zatem oczekujesz raz, że czegoś niemożliwego, dwa-niezgodnego z prawem.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości