To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy jesteś za możliwością prawnego rejestrowania związków homoseksualnych w Polsce?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, ze wszystkimi prawami jak w małżeństwie heteroseksualnym
43.28%
58 43.28%
Tak, ale bez prawa do adopcji i/lub z innymi ograniczeniami
29.10%
39 29.10%
Nie, jestem przeciwny
14.93%
20 14.93%
Nie i uważam, że homoseksualiści już mają za dużo praw
12.69%
17 12.69%
Razem 134 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homotematy/posty
#81
GoodBoy napisał(a):To, że dostępne nie oznacza, że dostałeś zgodę na publikację oraz używanie zdjęc osób prywatnych w każdym miejscu internetu bez ich wiedzy i zgody nasz ty forumowy znawco prawa. Widzę razem z kolegą Hansem szykujecie się na wieczny odpoczynek od forum Uśmiech

Dostałeś zgodę na używanie swojego aktualnego avatara? Nasz ty forumowy znawco prawa :lol2: Odpoczniemy sobie razem w takim wypadku :lol2:
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#82
Hans Wegeżynsten napisał(a):Cały problem polega na tym, że ja nigdzie nie pisałem, że to Ty :lol2::lol2::lol2:
Napisałeś, a potem zmanipulowałeś ponownie swojego posta. Prosze moderację sprawdzenie dat edytowanie postów Hansa Uśmiech I co z tego, że nie mój. To Ci nie daje prawa kopiowania prywatnych wizerunków osób bez ich zgody, obojętnie kogo. Nie dość, że nie wiesz nic na tematy, które się wypowiadasz to jeszcze nie znasz elementrarnego prawa, które Cię obowiązuje.

adi. napisał(a):Dostałeś zgodę na używanie swojego aktualnego avatara? Nasz ty forumowy znawco prawa :lol2: Odpoczniemy sobie razem w takim wypadku :lol2:
Tak kochanie to zdjęcie osoby publicznej, bardzo znanego modela.
Odpowiedz
#83
GoodBoy napisał(a):Tak kochanie to zdjęcie osoby publicznej, bardzo znanego modela.

Ja mam w avatarze zdjęcie urzędnika egipskiego, Fatima el-Habira - zdjęcie robione podczas pielgrzymki do mekki.
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#84
GoodBoy napisał(a):Napisałeś, a potem zmanipulowałeś ponownie swojego posta. Prosze moderację sprawdzenie dat edytowanie postów Hansa Uśmiech

Najpierw napisałem "Goodboy", a potem edytowałem na "Goodboy specjalnie dla Ciebie wzór męskości", żebyś lepiej zrozumiał. Ale Ty zareagowałeś oburzeniem, że ja Ci wmawiam, że to Ty i usunąłeś te zdjęcie w panice z imageshacka. Dlaczego Goodboy? Dlaczego ? :lol2::lol2::lol2:

GoodBoy napisał(a):To Ci nie daje prawa kopiowania prywatnych wizerunków osób bez ich zgody, obojętnie kogo.

Goodboy polecam Ci zaskarżyć takie serwisy jak 9gag.com, kwejk.pl, demotywatory i inne tego typu pierdoły :wall:
Odpowiedz
#85
nonkonformista napisał(a):Na szczęście usunął to zdjęcie.
Fakt, mogłem tego nie udostępniać, gdybym wiedział, że taki dzieciuch z tego Hansa Wegeżynstena.

Ciekawe, czy Hans ma lepsze zdjęcie. Wątpię. Aktu pewnie w ogóle nie ma.
Ale jak widać nadal szarżuje zakompleksiony "męski" typek. Zapewne poleciał po gejowskich portalach i kopiuje zdjęcia prywatnych osób - uczestników Parady i tutaj wkleja. Administracja się za typa weźmie Uśmiech

Hans Wegeżynsten napisał(a):Najpierw napisałem "Goodboy", a potem edytowałem na "Goodboy specjalnie dla Ciebie wzór męskości", żebyś lepiej zrozumiał. Ale Ty zareagowałeś oburzeniem, że ja Ci wmawiam, że to Ty i usunąłeś te zdjęcie w panice z imageshacka. Dlaczego Goodboy? Dlaczego ? :lol2::lol2::lol2:
Ja usunąłem? Ja nie mam co usuwać, bo to nie ja je zamieściłem tylko Ty. Niczego do imageshacka nie pisałem, nawet by tak szybko nie zareagowali. To administracja usunie, nie Ty. I zrobią to razem z Tobą kochanie Duży uśmiech

Hans Wegeżynsten napisał(a):Goodboy polecam Ci zaskarżyć takie serwisy jak 9gag.com, kwejk.pl, demotywatory i inne tego typu pierdoły :wall:
Po co wystarczy tu napisać do modóe/adminów i zaraz Cię nie będzie Uśmiech

adi. napisał(a):Ja mam w avatarze zdjęcie urzędnika egipskiego, Fatima el-Habira - zdjęcie robione podczas pielgrzymki do mekki.
Nie, nie masz. To zdjęcie osoby na Paradzie i którą ukradłeś oraz posługujesz się bez wiedzy i zgody.

Edytuj posty.
Odpowiedz
#86
GoodBoy napisał(a):Nie, nie masz. To zdjęcie osoby na Paradzie i którą ukradłeś oraz posługujesz się bez wiedzy i zgody.

Hehe, ładnie to tak edytować posta kłamczuszku?
"To zdjęcie osoby, której ja robiłem fote na Paradzie i którą ukradłeś oraz posługujesz się bez wiedzy i zgody."
Więc jednak nie robiłeś tego zdjęcia, skoro usunąłeś ten fragment, kłamczuszku.
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#87
adi. napisał(a):Hehe, ładnie to tak edytować posta kłamczuszku?
"To zdjęcie osoby, której ja robiłem fote na Paradzie i którą ukradłeś oraz posługujesz się bez wiedzy i zgody."
Więc jednak nie robiłeś tego zdjęcia, skoro usunąłeś ten fragment, kłamczuszku.
Nie dość, że adi. - złodziej wizerunków prywatnych osób to jeszcze oszust 0.0 Homofobiczna sitwa działa na forum w najlepsze, ale miejmy nadzieje, że już niedługo Uśmiech
Odpowiedz
#88
GoodBoy napisał(a):Ja usunąłem? Ja nie mam co usuwać, bo to nie ja je zamieściłem tylko Ty. Niczego do imageshacka nie pisałem, nawet by tak szybko nie zareagowali. To administracja usunie, nie Ty. I zrobią to razem z Tobą kochanie Duży uśmiech
Skoro osoba przedstawiona na zdjęciu nie jest tobą to szczerze mówiąc w to wątpię. Na tym forum jest sporo wizerunków różnych ludzi (wklejonych przez wielu użytkowników) i w zasadzie gdybym teraz napisał do administracji "proszę ich wszystkich pobanować" to wątpię aby się posłuchali.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#89
GoodBoy napisał(a):Nie dość, że adi. - złodziej wizerunków prywatnych osób to jeszcze oszust 0.0

Nie wywiniesz się ze swojego kłamstwa, głuptasku Uśmiech Będziesz rżnął głupa teraz, że nie edytowałeś? Oj, kłamczuszek, kłamczuszek Uśmiech
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#90
Sajid napisał(a):Skoro osoba przedstawiona na zdjęciu nie jest tobą to szczerze mówiąc w to wątpię. Na tym forum jest sporo wizerunków różnych ludzi (wklejonych przez wielu użytkowników) i w zasadzie gdybym teraz napisał do administracji "proszę ich wszystkich pobanować" to wątpię aby się posłuchali.
To nie jest istotne. Nie wolno bez zgody właścicieli wizerunku prywatnych osób przeklejać je na inne fora, opatrywać "cwelami" itp i zestawiać w obrazobórczym tonie. Jest to naruszenie co najmniej dwóch przepisów Kodeksu Karnego oraz Prawa Autorskiego - o pomówieniu oraz o dysponowaniu wizerunkiem prywatnych osób bez zgody właścicieli. Homofobiczna nagonka miejmy nadzieje nie będzie na tym forum tolerowana, zwłaszcza w takiej formie.
Odpowiedz
#91
Czego jeszcze nie wolno lewaku? Duży uśmiech Wymień.

Znalazłem coś świetnego :
http://www.arcadebliss.com/game/watchout...unter!.htm

Ta gra doskonale ukazuje, dlaczego gejostwo jest chorobą, którą należy leczyć. Pozycja obowiązkowa dla każdego homofoba. Gorąco polecam. Nie dajcie się wyruchać Uśmiech
Odpowiedz
#92
Hans - zamiast zjadliwej ironii, na która cie stać, zaczynasz napierdalać maczugą, a to już przestaje być zabawne.
Jako członek-obserwator wzywam cię do powrotu na łono inteligentnej szermierki.

Chyba że poczułeś przemożną chęć zostania męczennikiem-szachidem antygejowskim.
Twój wybór.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#93
GoodBoy napisał(a):Raporty oczywiście poszły do moderacji, do serwerów oraz pójdą do administracji prośba o udostępnienie Twoich danych osobowych i kolegi adi. również głupia dziewczynko Uśmiech

Żeby nie było niejasności - dane, które Administracja posiada (co najmniej adres IP oraz e-mail) nie zostaną udostępnione na zwykłą prośbę innego użytkownika, gdyż jest to niezgodne z prawem.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#94
Swoją drogą świetny pokaz gejowskiej agresji ^^
Tzn. jak zwykle dziewczynki się rozpłakały i poszły na skargę.

Naprawdę chcecie żyć w społeczeństwie, w którym jest się przymusem zmuszanym do szacunku dla takiej postawy? Przecież ja widziałem 5 letnią dziewczynkę o bardziej realnie podchodzącą do życia.

Ja tam jestem przeciwko takiej agresji ze strony gejów w wykonaniu państwa. Tutaj nie chodzi o to, kto z kim sypia, a o to kto ma jaja sam się bronić, a nie jak dziecko skargi składać z byle powodu.

Rozumiem jeszcze jakby ktoś tutaj kogoś pobił, ale to?
To zachowanie godne dziecka z przedszkola, a nie dorosłego faceta.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#95
teranin007 napisał(a):Naprawdę chcecie żyć w społeczeństwie, w którym jest się przymusem zmuszanym do szacunku dla takiej postawy?
Ty mnie nie musisz szanować. Ja tego wcale nie oczekuję, udław się swoich szacuneczkiem. Wymagam jednak tolerancji w życiu społeczno-publicznym i przestrzegania obowiązującego prawa, które tę tolerancję na Tobie wymusza. Nie podoba się, zrób sobie własne Państwo, zostań Królem/Wodzem/Prezeydentem i sobie ustalaj zasady gry. Polska to jednak nie jest Twój cyrk, tylko nas wszystkich, więc obowiązują zasady równości i tolerancji dla każdego, z Tobą włącznie. Ciebie też niestety trzeba tolerować. Co nie znaczy, że trzeba Cię akceptować i szanować, bo sobie na to nie zasłużyłeś.

teranin007 napisał(a):Ja tam jestem przeciwko takiej agresji ze strony gejów w wykonaniu państwa. Tutaj nie chodzi o to, kto z kim sypia, a o to kto ma jaja sam się bronić, a nie jak dziecko skargi składać z byle powodu.
Naruszenie dwóch przepisów prawa nie jest "byle powodem". Bardzo niskie i słabe jest latać po gejowskich portalach, kopiować prywatne zdjęcia jakiś gejów osób prywatnych i przedstawiać ich tutaj w charakterze obraźliwym jako niemęskich. Hans to robił, samemu się facjatą nie chwaląc. To, że są geje bardziej lub mniej męscy to żadna Ameryka. Tak samo hetero. Męskość nie jest zależna od orientacji, to berzerk sobie ubzdurał w sąsiednim temacie, że "homoseksualista" to niby ten normalny, bo siedzi w norze i sie nie wychyla, a "gej" to rzekomo przegięta sfeminizowana ciota. Ja na co dzień widzę bardzo męskich gejów, jak i ciotowatych hetero. Takimi przykłądami moglibyśmy się wzajemnie długo obrzucać. Hans jednak postąpił bardzo niemęsko, wykorzystując cudze prywatne zdjęcia do kierowania obelg i poniżania drugiego człowieka.

teranin007 napisał(a):Rozumiem jeszcze jakby ktoś tutaj kogoś pobił, ale to?
To zachowanie godne dziecka z przedszkola, a nie dorosłego faceta.
Dokładnie. Tylko głupie dzieci posuwają się do tak niskich postaw jak kradzież fot prywatnych osób, dopisywanie obraźliwych słów i śmianie się, że niemęski. Bo on, Hans taki męski, dorosły i dojrzały, że boi się swojej facjaty dzieciak pokazać.
Odpowiedz
#96
Dziękuje za potwierdzenie tego, ze mam rację.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#97
Nie ma za co. Cieszę się, że wykazałeś nikłą umiejętnośc czytania ze zrozumieniem. W końcu homofobia to słaby poziom wiedzy/edukacji jak pokazują badania. Idealnie się w to wpisujesz i jesteś potwierdzeniem reguły:

"Jak wykazują badania psychologiczne, ryzyko wystąpienia homofobii zwiększa się wraz z wysokimi wynikami na skali F (faszyzm) osobowości autorytarnej[27]. Wyróżniono następujące korelaty homofobii (na podstawie badań Hereka z 1984 i 1991 oraz Kite z 1991)[28]:
- osoby homofobiczne z reguły nie poznały nigdy osobiście jawnego geja lub lesbijki,
- są bardziej skłonne do przyjmowania konserwatywnych ideologii religijnych oraz naturalnych ról płciowych,
- to częściej osoby starsze i gorzej wykształcone."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homofobia

Tak więc potwierdza się idealnie. Teranin, nasz "męski" forumowy zwolennik konserwy siedzenia kobiet w domu, sprzatania i gotowania na usługi Pana. Do tego niski poziom wiedzy oraz brak umiejętności poprawnego rozumienia tekstu pisanego.


Słabiutko teraninie, bardzo słabiutko Uśmiech
Odpowiedz
#98
Próby ośmieszenia mojej osoby nijak nie zmieniają prawdziwości oceny twojej postawy przeze mnie w tym wątku.

Zachowałeś się jak rozhisteryzowana kobieta, od której to różnisz się tylko tym, że posiadasz fiuta.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#99
Ośmieszam Twój brak wiedzy, chamstwo, obrażanie nielubianych grup społecznych i chucpę. Płacz laleczko sobie płacz, nic Ci to nie da Uśmiech I sugerowałbym, byś przestał traktować forum dyskusyjne jako chata. Tego jak widać też nie wiesz jakie są różnice między czatem i forum...
Odpowiedz
Wikipedia napisał(a):Wbrew twierdzeniom organizacji LGBT[14][15] i niektórych polityków lewicy[16][17], homofobia nie jest chorobą, bo nie jest klasyfikowana jako zaburzenie psychiczne ani przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne[18], ani przez Światową Organizację Zdrowia[19].
Wikipedia napisał(a):Homofobia nie jest rozpoznaniem psychiatrycznym
Wklejamy teksty, z których wynika, że homofobia jest tylko lewackim wymysłem Smutny. Słabiutko GoodBoy'u, słabiutko :lol2:.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości