To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żołnierze Wyklęci
Xeo95 napisał(a):Jak to? Bronisz ŻW? To nie slyszales wytycznych wujka Wołodi? :roll:
Nie bronię,ale nie przyrównuję ich do rzezimieszków z UPA i nie słucham wytycznych Pierdoszenki


Xeo95 napisał(a):Zwłaszcza Żydów :roll:
Ks Jósef Tiso akurat pomógł uratować wielu Żydów.To komuchy skazali go na śmierć. No kurde - znowu ja antyklerykał bronię księdza
[SIZE="2"]"Demokracja to ustrój, w którym rządzi
durnota — przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych" - JKM [/SIZE]
Odpowiedz
Constal napisał(a):Przede wszystkim nie wciskam propagandy rodem Gazety Wybiórczej

Cały czas używasz argumentu ad Chruszczow "A u was biją Murzynów".
Chłop swoje, pop swoje.
Źdźbło widzisz, belki nie widzisz - taki masz tropizm.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Constal napisał(a):Nie bronię,ale nie przyrównuję ich do rzezimieszków z UPA i nie słucham wytycznych Pierdoszenki
Ja nie przyrównuję ŻW do rzezimieszków z UPA i nie słucham wytycznych Pierdoszenki. Twój argument jest inwalidą.

EDIT: polecam: http://ateista.pl/showpost.php?p=628216&postcount=76
To że ty ślepo kochasz Putina nie znaczy ze ja kocham Ukraińców.

Cytat:Ks Jósef Tiso akurat pomógł uratować wielu Żydów.To komuchy skazali go na śmierć. No kurde - znowu ja antyklerykał bronię księdza
Dlatego kazał wywozić ich do Auschwitz?
Odpowiedz
Cytat:Twój argument jest inwalidą.
A, co? Nie ma nogi?
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
Albo ręki, najczęściej jednak jest bez głowy.
Któryś już raz czepiasz się tego wyrażenia,
masz coś przeciwko nowym związkom frazeologicznym?
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Machefi napisał(a):Albo ręki, najczęściej jednak jest bez głowy.
Któryś już raz czepiasz się tego wyrażenia,
masz coś przeciwko nowym związkom frazeologicznym?
To jakaś bzdura. Związek frazeologiczny znaczy, to co znaczy jako całość, a nie część całości i ma znaczenie symboliczne 'marzenia ściętej głowy' to nie marzenia głowy, która została ścięta, ale takie, które nie dadzą się zrealizować.
http://sjp.pwn.pl/sjp/zwiazek-frazeologi...47606.html
a w wyrażeniu 'twój argument jest inwalidą' z połączenia ww. wyrazów wynika jego znaczenie, więc nie jest to związek frazeologiczny. CBDU.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
Doprawdy?
To znaczy, że argument pobiera jakąś rentę inwalidzką, to przecież oczywiste.:roll:
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości