To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzułmanie zakazują choinki
#21
Seth napisał(a):Znaczy jakby polskim naziolom chciało się znaleźć pieniądze na obchodzenie urodzin Adolfa Hitlera, nie miałbyś nic przeciwko?
Tu akurat miałabym, bo to niezgodne z prawem. Nie zmienia to faktu, że odbywa się sporo imprez, które są mi skrajnie obojętne, sama też biorę udział w imprezach, które są skrajnie obojętne innym.

Seth napisał(a):Należałoby raczej wywalić muzułman z powrotem na pustynię. A jeśli nie, to nie dopuszczać by jakikolwiek z nich miał cokolwiek do powiedzenia w społeczeństwie.
Polaków uciekających do Skandynawii też można było wywalić z powrotem. Na co Skandynawom uchodźcy z kraju, w którym niepłacenie podatków i kradzieże w pracy to powód do chluby?
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#22
Iselin napisał(a):Tu akurat miałabym, bo to niezgodne z prawem. Nie zmienia to faktu, że odbywa się sporo imprez, które są mi skrajnie obojętne, sama też biorę udział w imprezach, które są skrajnie obojętne innym.

I fakt, że islam to totalitarna cywilizacja oparta na przemocy wcale a wcale Ci nie przeszkadza? Czy przeszkadzać zacznie dopiero gdy polewanie kwasem i mordowanie gwałconych kobiet zacznie się odbywać za pieniądze podatników?

Iselin napisał(a):Polaków uciekających do Skandynawii też można było wywalić z powrotem. Na co Skandynawom uchodźcy z kraju, w którym niepłacenie podatków i kradzieże w pracy to powód do chluby?

Chyba czymś się zatrułaś na spotkaniu partyjnym, bo bredzisz. Żadne z wyżej wymienionych nie jest uznawane za chlubę w Polsce (choć niepłacenie podatków tej bandzie złodzieji z PO akurat powinno). Zaś przemoc, nietolerancja religijna, prześladowanie innowierców i odbieranie im prawa głosu są jak najbardziej chlubnym standardem świata islamu. Ty im kiwasz główką w imię tolerancji, oni ostrzą nóż, którym poderżną Ci gardło.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#23
Seth napisał(a):A ja uwielbiam czytać, gdy Ci sami ludzie, którzy pierwsi pieprzą o teokracji katolickiej i wszelkie zło świata zwalają na zwiędły już Kościół, są zarazem pierwszymi do obrony islamu.

A ja tego bardzo nie lubię. Trzeba być konsekwentnym w swojej postawie.
Odpowiedz
#24
exodim napisał(a):Nie wierzę, że 5 osób może lekką ręką za co najmniej kilkutysięczną społeczność podejmować decyzje o wydawaniu lub nie 60 tysięcy koron.

Ja rozumiem, że w kraju z 460 osobowym parlamentem może się to wydać dziwne, ale rada zarządzająca w dzielnicy Kokkedal liczy 9 (słownie: dziewięć) osób (na 9 tysięcy mieszkańców). 60 tysięcy koron to raptem 30 tysięcy złotych, więc nie przesadzajmy, że są to jakieś duże pieniądze, podejrzewam, że budżet takiej społeczności liczy się w pojedynczych milionach koron. 5 z 9 osób w radzie to muzułmanie.
I live to the day I die
I live to the day I cry
I'm dead the day I lie
Odpowiedz
#25
Iselin napisał(a):To była akurat dzielnica, w której mieszkało dużo muzułmanów. W grupie do spraw imprez w Radzie Osiedla było dwóch duńskich chrześcijan i chyba trzech muzułmanów. Jeden duński chrześcijanin nie przybył na stosowne zebranie, a drugi oświadczył, że może co najwyżej zrobić zakupy, ale nie organizować choinkę. No to muzułmanie stwierdzili, że oni nie będą organizować chrześcijańskiego święta, bo niby dlaczego. A wniosek z tego taki, że jeśli chce się obchodzić swoje święta, to trzeba zakasać rękawy, a nie liczyć, że samo się załatwi i kasa magicznie się znajdzie.

Widać muzułmanie w swojej sprawie są bardziej zorganizowani i gorliwsi od Duńczyków. Co oczywiście nie wróży zbyt długiej kariery tym drugim Szczęśliwy A Iselin zachowuje racjonalne podejście: jak się chce, to się ma. Ja wyznaję jeszcze lepsze: trzeba chcieć, zeby mieć. Biali nie chcą, to nie mają.

Ja tam nie wiem o co chodzi z tym potępieniem Muzułmanów. Przecież widac jak na dłoni ze w swojej sprawie sa bardzo gorliwi, a biali Europejczycy, bardzo olewający. Muzułmanom się CHCE organizowac swoje swięta, Muzułmanom się chce organizowac swoje patrole krążące w okolicach meczetów, Muzułmanom po prostu się chce. O co chodzi? Że żyją na zasiłkach? A kto im te zasiłki daje? Że przyleźli do Europy? A kto ich wpuścił? Że zaczynają się rządzić? A kto im pozwolił? No panowie, Europa może mieć obiekcje tylko do samej siebie, nie do Arabów.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#26
Seth napisał(a):I fakt, że islam to totalitarna cywilizacja oparta na przemocy wcale a wcale Ci nie przeszkadza? Czy przeszkadzać zacznie dopiero gdy polewanie kwasem i mordowanie gwałconych kobiet zacznie się odbywać za pieniądze podatników?
Te kobiety też są muzułmankami. Też chcesz je wywalić?

Seth napisał(a):Chyba czymś się zatrułaś na spotkaniu partyjnym, bo bredzisz. Żadne z wyżej wymienionych nie jest uznawane za chlubę w Polsce (choć niepłacenie podatków tej bandzie złodzieji z PO akurat powinno).
To dlaczego tylu ludzi to robi i jeszcze jest to uznawane za swoistą zaradność? I jakim znowu spotkaniu partyjnym?
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#27
Iselin napisał(a):Te kobiety też są muzułmankami. Też chcesz je wywalić?

Nie. Muzułmanki winny mieć nielimitowane prawo osiedlania się w Europie. Jak wszystkie uciekną do Europy to w końcu świat islamu zwyczajnie wymrze Uśmiech

Iselin napisał(a):To dlaczego tylu ludzi to robi i jeszcze jest to uznawane za swoistą zaradność?

Ty chyba nie wiesz jak różowa jest sytuacja finansowa przeciętnego Polaka. I chyba nie zauważasz jak niewydajnym i kosztownym tworem jest państwo polskie.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#28
Seth napisał(a):Ty chyba nie wiesz jak różowa jest sytuacja finansowa przeciętnego Polaka. I chyba nie zauważasz jak niewydajnym i kosztownym tworem jest państwo polskie.
I to jest powód do okradania współobywateli, którzy mają podobnie "różową" sytuację finansową? A nawet jeśli przyjmiemy, że masz rację: dlaczego miałoby to obchodzić Skandynawów? Po co im tacy uchodźcy?
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#29
Iselin napisał(a):I to jest powód do okradania współobywateli, którzy mają podobnie "różową" sytuację finansową? A nawet jeśli przyjmiemy, że masz rację: dlaczego miałoby to obchodzić Skandynawów? Po co im tacy uchodźcy?

Niech wypierdolą Polaków, i przyjmują Muzułmanów - MASOWO. Jestem na TAK, nawet bardzo. Przyjdzie w koncu czas, kiedy to ci fajni Skandynawowie będa prosić o azyl w naszym "katolickim ciemnogrodzie pełnym złodziei i pijaków" pragnąc uciec przed szariatem. Uśmiech
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#30
Berzerker napisał(a):Niech wypierdolą Polaków, i przyjmują Muzułmanów - MASOWO. Jestem na TAK, nawet bardzo.
Mowa o czasie stanu wojennego.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#31
Iselin napisał(a):Mowa o czasie stanu wojennego.

Jakiego stanu wojennego?
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#32
Berzerker napisał(a):Jakiego stanu wojennego?
Wojny jaruzelskiej, jeśli wolisz.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#33
Iselin napisał(a):I to jest powód do okradania współobywateli, którzy mają podobnie "różową" sytuację finansową? A nawet jeśli przyjmiemy, że masz rację: dlaczego miałoby to obchodzić Skandynawów? Po co im tacy uchodźcy?

Na nic. Jak chcą niech wypierdolą Polaków. Tylko kto będzie wtedy robił na tych posadach, których dumny Skandynaw brzydzi się ruszyć? :roll:
analogicznie na całym Zachodzie.

Iselin napisał(a):Mowa o czasie stanu wojennego.

Jak o czasach stanu wojennego to czemu taką analogię stosujesz? Muzułmanie nie uciekają od szariatu na Zachód.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#34
Seth napisał(a):Jak o czasach stanu wojennego to czemu taką analogię stosujesz? Muzułmanie nie uciekają od szariatu na Zachód.
Muzułmanie przybywają także jako uchodźcy.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#35
Iselin napisał(a):Muzułmanie przybywają także jako uchodźcy.

Uchodźcy przed czym?
Jeśli przybywają, niech dostosowują się do miejscowych zasad i kultury, lub niech nie przybywają wcale.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#36
Seth napisał(a):Uchodźcy przed czym?
Przed prześladowaniem w kraju pochodzenia.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#37
Iselin napisał(a):Przed prześladowaniem w kraju pochodzenia.

Więc dlatego usiłują prześladować miejscowych i narzucać im swoją kulturę?
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#38
Seth napisał(a):Więc dlatego usiłują prześladować miejscowych i narzucać im swoją kulturę?
Wszyscy usiłują?
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#39
Iselin napisał(a):Wszyscy usiłują?

To nie ma znaczenia czy wszyscy. Umiarkowane głosy w islamie nigdy nie są słyszane ani nie wpływają na realną sytuację. Radykałowie szantażujący groźbą przemocy (także swoich - kara śmierci za apostazję) grają pierwsze skrzypce.

Gdyby było inaczej francuska policja nie patrolowałaby muzułmańskich dzielnic w wozach opancerzonych.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#40
Francuzi pozwolili sobie wejść na głowę. Ale to nie znaczy, że należy wszystkich wyrzucać za pochodzenie czy religię. A zwłaszcza wyrzucać tych, którzy normalnie żyją, mieszkają i pracują.
Seth napisał(a):Jeśli przybywają, niech dostosowują się do miejscowych zasad i kultury, lub niech nie przybywają wcale.
Zgadzam się.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości