Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watykan właścicielem największej sauny gejowskiej
Co to w ogóle znaczy "sauna gejowska"? Słyszeliście kiedykolwiek o jakiejś saunie heteroseksualnej?
Czy sauna jest miejscem służącym dbaniu o higienę, czy też miejscem seksualnych schadzek, ruchalnią, burdelem?
Jeśli "geje" uważają, że ruchalnią, to znaczy, że nijak nie potrafią zapanować nad swoją fiksacją, czyli są zwyczajnymi degeneratami.
Odpowiedz
Głodnemu chleb na myśli... Toalety męskie i damskie to zapewne też ruchalnie? Kluby fitness dla kobiet też? Kluby wyłącznie dla panów również?:wall:
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Śmierć Szczurów odkrył trzecią płeć! :lol2:
Trzeba poprawić wszystkie encyklopedie, płcie mamy trzy: mężczyźni, kobiety i geje.
Odpowiedz
Sam odkryłeś trzecią płeć. Równie dobrze mogłem napisać o klubach wyłącznie dla miłośników Dostojewskiego, czy motocykli Harley Davidson.:wall:
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Słyszałeś o saunie dla dostojewskologów?
Odpowiedz
Śmierć Szczurów napisał(a):Sam odkryłeś trzecią płeć. Równie dobrze mogłem napisać o klubach wyłącznie dla miłośników Dostojewskiego, czy motocykli Harley Davidson.:wall:
Czyli słyszałeś o "saunach heteroseksualnych".
W takim razie powiedz nam gdzie one się znajdują?

Odpowiedz
Logika w wykonaniu Idioty i Palmera. :wall:
Odpowiedz
Śmierć Szczurów napisał(a):Głodnemu chleb na myśli... Toalety męskie i damskie to zapewne też ruchalnie? Kluby fitness dla kobiet też? Kluby wyłącznie dla panów również?:wall:

Doskonale wiesz ze jakbym np. otworzył "Saunę heteroseksualną" to by był z tego nie mały skandal i prawdopodobnie szybko by mi kazano zamknąć mój nietolerancyjny i faszystowski ośrodek.
Wspomniał bym na forum o czymś takim jak "sauna heteroseksualna" to zaraz spece od tolerancji by mnie uświadamiali o tym ze nie mogę tak dyskredytować homoseksualistów.
Ale kiedy mowa o "Saunie gejowskiej" to wtedy oczywiście nie razi to tylu ludzi.
Powoli słowo heteroseksualizm staje się niepoprawne politycznie Język
Jeszcze niedługo tylko gejom będzie można otwierać prywatne i selektywne kluby bez bycia posądzonym o dyskryminacje...

SS napisał(a):Logika w wykonaniu Idioty i Palmera. :wall:

Udawanie idioty przez naczelnego retoryka...
Czy znasz "Sauny heteroseksualne" ?

Co do meritum tematu,
Dlaczego Kościół miałby unikać homoseksualistów jak ognia ?
Ja wiem ze to razi w oczy antyklerykałów ze ten nietolerancyjny Kościół toleruje homoseksualistów w należącym do niego budynku i musicie się doszukiwać "hipokryzji dla zysku" ale dlaczego Kościół miałby ich unikać jak trędowatych ?
Bo pasowało by to do waszej wizji księży krwiopijców o wielkich krzywych nosach ? Duży uśmiech
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS3PLcZB3J1QZ6TCaHA5mv...fogzzEfY1A]
A może księży zmusić do noszenia czegoś takiego kiedy nie są w sutannie ?
Co by tych diabłów zawsze mieć na oku ?
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
Sauny gejowskie są po to, by geje mogli się zrelaksować w miejscu, w którym spotkają innych gejów i żeby nie było nieporozumień jak facet podrywa faceta. W wielu takich saunach można również uprawiać seks, gdzie są do tego wydzielone specjalne miejsca. Sauny z takimi miejscami są również hetero, więc to nie jest żaden ewenement. Wszystko zależy od lokalu i widzimisie właściciela.
Odpowiedz
Czyli to faktycznie są miejsca schadzek upudrowane na sauny.

Odpowiedz
Cytat:Czyli to faktycznie są miejsca schadzek upudrowane na sauny.
Niczym te diaboliczne puby, kawiarnie i, o zgrozo, kluby muzyczne.
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
Kurde,muszę przestać chyba do pubów i kawiarni chodzić, skoro takie się tam bezeceństwa dzieją...
Dziwne, że jakoś nie zauważyłem tam nigdy ludzi, którzy przyszli tam seks pouprawiać.

Odpowiedz
Podejrzewam, że w tych saunach też nikt nie widzi ludzi uprawiających seks, oprócz samych głównych zainteresowanych.
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
idiota napisał(a):Kurde,muszę przestać chyba do pubów i kawiarni chodzić, skoro takie się tam bezeceństwa dzieją...
Dziwne, że jakoś nie zauważyłem tam nigdy ludzi, którzy przyszli tam seks pouprawiać.
Sporo jak nie większość klubów ma dark roomy, vip roomy i inne odosobnione miejsca Duży uśmiech
Odpowiedz
Nie wiem, nie uczęszczam, wolę miejsca gdzie z głośników leci muzyka.

Odpowiedz
Skoro nie uczęszczasz i nie wiesz to możesz objawienia swe dla siebie i swoich potomnych zostawić.

No, ale przecież trzeba nabić drugie 10k...
Odpowiedz
GoodBoy napisał(a):Sporo jak nie większość klubów ma dark roomy
Co?
GoodBoy napisał(a):, vip roomy
Ano vip roomy ma sporo, ale jednak nie służą one celom seksualnym i w zasadzie są opłacane na większą ilość osób niż tylko na jakąś parę chcącą uprawiać seks. A przynajmniej przy mnie nikt w vip roomie seksu nie uprawiał.
GoodBoy napisał(a):i inne odosobnione miejsca Duży uśmiech
Pozostał ci jeno kibel. Miłego uprawiania seksu w cudownych warunkach. Uśmiech
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
Sajid napisał(a):Co?
Darkroomy, znaczy ciemnie :-) Ale to nie tylko w klubach czysto gejowskich.
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)

Odpowiedz
Sajid napisał(a):Co?
Wygoogluj se. Nie chce, żeby wyszło, że deprawuje gimbazę Oczko

Sajid napisał(a):Pozostał ci jeno kibel. Miłego uprawiania seksu w cudownych warunkach. Uśmiech
Żebym ludzi trzymał w kolejce? Nie od parady jestem GoodBoy, a nie BadBoy Oczko
Odpowiedz
GoodBoy napisał(a):Żebym ludzi trzymał w kolejce? Nie od parady jestem GoodBoy, a nie BadBoy Oczko

Mógłbyś jaśniej, bo gimbaza nie czai...?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości