To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Femen i ich kolejna pokazówka (są cycki)
#21
Seth napisał(a):Śmierciu, gdyby to ode mnie zależało wszystkie te niewiasty z Femenu w najgorszej sytuacji zmieniłyby stan skupienia, w najlepszej reedukowały się cieżką pracą na Kołymie.

Hehe, ale to nadal nie jest argument za tym, że są kurwami, tylko za tym, że nie zgadzasz się z ich poglądami, jakie by one nie były.:p
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#22
Tgc napisał(a):Jestem mile zaskoczony, taka postawa sie ceni. Ale gdy ja napisalem kiedys cos w podobny desen to zostalem wyzwany od stalinisty ;u. Wiec uwazaj, zaraz zostaniesz milosnikiem czerwonych jak nie bedziesz radosnie plul na groby czesto 16-17stoletnich wojakow, ktorzy umarli w walce z faszyzmem...

Uważam, że nie należy potępiać żołnierzy Armii Czerwonej, tak samo jak nie należy potępiać żołnierzy Wehrmachtu. Co innego kiedy mówimy o hołdzie. Pomniki oddające jednej czy drugiej (rzadko, ale na Ukrainie jest kilka takich miejsc) armii winne zostać zlikwidowane z przestrzeni publicznej, imho.

ŚSz napisał(a):Już wtedy pytałem: skąd wiadomo, że wiedziały co to za krzyż?
Skoro jest to określane pomnikiem, to pewnie musiał znajdować się gdzieś tam napis wskazujący na to lub np. znak na rozdrożu.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#23
Forge napisał(a):Słowem: robią to samo, co EH, tylko cycków brak. Zazdrościsz?

Ja napiszę coś po prostu jako zwykły człowiek:
Jakbym ja wpadł gdzieś i zdemolował znajdujący się tam krzyż w znaku protestu przeciwko "chuj wie czemu" to na pewno w opinii większości byłbym po prostu zwykłym gnojkiem, wandalem i 99 procent użytkowników forum by mnie zjechała i zrównała z parterem.
A tutaj wychodzi na to ze wystarczy mieć cycki i zgodne z "modernistycznym duchem epoki" opinie na świat aby nawet przy degradacji symbolicznych monumentów uzyskać więcej "wyrozumiałości", ze tak powiem, od naszego sprawiedliwego ludu Język
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#24
exodim napisał(a):Uważam, że nie należy potępiać żołnierzy Armii Czerwonej, tak samo jak nie należy potępiać żołnierzy Wehrmachtu. Co innego kiedy mówimy o hołdzie. Pomniki oddające jednej czy drugiej (rzadko, ale na Ukrainie jest kilka takich miejsc) armii winne zostać zlikwidowane z przestrzeni publicznej, imho.

Skoro jest to określane pomnikiem, to pewnie musiał znajdować się gdzieś tam napis wskazujący na to lub np. znak na rozdrożu.

Ja nie jestem Tgc, a domysły nie załatwiają sprawy.

Zresztą, nadal zostaje punkt drugi.

CreatedMind napisał(a):Jakbym ja wpadł gdzieś i zdemolował znajdujący się tam krzyż w znaku protestu przeciwko "chuj wie czemu" to na pewno w opinii większości byłbym po prostu zwykłym gnojkiem, wandalem i 99 procent użytkowników forum by mnie zjechała i zrównała z parterem.

I słusznie. Nie przypominam sobie, żebym gdziekolwiek poparł niszczenie czyjegoś mienia przez kobiety z Femenu.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#25
Śmierć Szczurów napisał(a):Ja nie jestem Tgc, a domysły nie załatwiają sprawy.
Czeski błąd. Już poprawione.

Cytat:Zresztą, nadal zostaje punkt drugi.
Zostały skazane za wszechdewastację obiektu kultu religijnego, którym był krzyż. Co w tym niepokojącego?
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#26
Tylko to, że fakt, iż zdewastowały symbol religijny nie czyni ich kurwami, a osią oburzenia wobec Femen nie jest żaden wandalizm tylko właśnie fakt, że przedmiotem ich akcji był symbol religijny. Gdyby to było coś innego byłyby po prostu wandalami, a tak urosły do rangi kurew.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#27
Śmierć Szczurów napisał(a):Tylko to, że fakt, iż zdewastowały symbol religijny nie czyni ich kurwami, a osią oburzenia wobec Femen nie jest żaden wandalizm tylko właśnie fakt, że przedmiotem ich akcji był symbol religijny. Gdyby to było coś innego byłyby po prostu wandalami, a tak urosły do rangi kurew.

Zauważ, że poza aktami wandalizmu znane są te "panie" z machania cyckami w miejscach do tego nieprzeznaczonych.
Czyli to kurwy jednak, kurwy-wandalice, a nie wandalice zwykłe.
Odpowiedz
#28
Śmierć Szczurów napisał(a):Tylko to, że fakt, iż zdewastowały symbol religijny nie czyni ich kurwami, a osią oburzenia wobec Femen nie jest żaden wandalizm tylko właśnie fakt, że przedmiotem ich akcji był symbol religijny. Gdyby to było coś innego byłyby po prostu wandalami, a tak urosły do rangi kurew.

Moją osią oburzenia jest jedno i drugie. Dewastacja symbolu religijnego połączona z dewastacją pomnika ofiar stalinizmu. To już jest tożsame z rozgrzeszaniem i gloryfikacją stalinizmu. Ale nic dziwnego, cała nowa lewica włącznie z feminizmem to bękart moskiewskiej ideologii dobrobytu, pokoju i zabijania strzałem w tył głowy.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#29
Ekshibicjonistki to kurwy? Ale nam się pojęcie rozrosło dla doraźnych potrzeb...Duży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#30
Śmierć Szczurów napisał(a):I słusznie. Nie przypominam sobie, żebym gdziekolwiek poparł niszczenie czyjegoś mienia przez kobiety z Femenu.

Słusznie zostałbym ukarany ale oprócz tego to nie ma nic słusznego w tej sytuacji jak i zresztą w większości ludzkich interakcji.
I gdzie ja piszę ze cokolwiek miałbyś popierać ?
Po prostu mam wrażenie, być może błędne, ze jak ja bym zrobił dokładnie to samo co one to w opinii publicznej (Ja wiem administratorze ze zapominasz w swojej wielkości o innych, ale opinia publiczna to nie jest wyłącznie opinia administratora Oczko) nie wywołałbym zbędnych polemik tylko został bym sprawiedliwie potraktowany.
Aktywistki z Femenu mydlą za to oczy wielu osobom.
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#31
Śmierć Szczurów napisał(a):Ekshibicjonistki to kurwy? Ale nam się pojęcie rozrosło dla doraźnych potrzeb...Duży uśmiech

Znasz jakąś niekurwę, która regularnie godzi się biegać nago po mieście?
Odpowiedz
#32
CreatedMind napisał(a):Aktywistki z Femenu mydlą za to oczy wielu osobom.

Bo nie zostały skazane za wandalizm.

Palmer Eldritch napisał(a):Znasz jakąś niekurwę, która regularnie godzi się biegać nago po mieście?

Nie wiem czy regularnie biegają z cyckami na wierzchu.Szczęśliwy Nie interesują mnie ich poczynania, więc ich nie śledzę. A czy znam ekshibicjonistki? Nic mi o tym nie wiadomo. Niemniej ekshibicjoniści, naturyści itd. istnieją i wątpię, że wszyscy oni są kurwami.:p
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#33
No ja również mógłbym wypchać swoje usta pięknymi słowami i codziennie mógłbym w takim wypadku dopuszczać się aktów wandalizmu...
Nudzisz się ? Masz gorsze dni ?
Idź przed pobliski kościół i rozpierdol wszystkie symbole religijny w znak protestu, Duży uśmiech
Uwaga, tylko nie zapomnij wszystkiego nagrać aby przekonać ludzi ze nie jest to wandalizm tylko uczciwa demonstracja. :lol2::lol2::lol2:

PS: Zaraz idę zbierać ekipę i atakujemy pobliski meczet... (Szkoda tylko ze z muzułmanami nie pójdzie nam tak łatwo Język)
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#34
I jeszcze artystyczna prowokacja, nie zapominaj!

Odpowiedz
#35
Performance. Język
Odpowiedz
#36
Widać u was duże znawstwo sztuki współczesnej.
Poczytajcie sobie na początek o Diane Arbus albo np. duecie Abramovic/Ulay.
Femen chyba też o nich nic nie wie.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#37
Seth napisał(a):Ładnie, a teraz udowodnij że sprawcami byli przedstawiciele prawicy Uśmiech
A Ty udowodnij, ze nie jestes wielbladem ;u. Prawica jest pozbawiona naprawde krzty honoru i nawet nie potrafi przyznac sie do bledow. Podobnie bylo z Breivikiem - zanim stal sie on oficjalnym bohaterem prawicy to wielu pierw probowalo go przypisac do lewactwa. Gdy zacznie sie nagonka na zydow to podobnie bedzie z chuliganami, ktorzy zdewastowali pomnik w Jedwabnem - z anonimowych sprawcow stana sie bohaterami walczacymi z zalewem zydostwa.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#38
Tgc napisał(a):A Ty udowodnij, ze nie jestes wielbladem ;u. Prawica jest pozbawiona naprawde krzty honoru i nawet nie potrafi przyznac sie do bledow. Podobnie bylo z Breivikiem - zanim stal sie on oficjalnym bohaterem prawicy to wielu pierw probowalo go przypisac do lewactwa. Gdy zacznie sie nagonka na zydow to podobnie bedzie z chuliganami, ktorzy zdewastowali pomnik w Jedwabnem - z anonimowych sprawcow stana sie bohaterami walczacymi z zalewem zydostwa.

A skąd wiesz, że to nie lewicowi działacze, albo jakaś antifa zrobiła żeby rzucić podejrzenie na prawicę? Masz pewność, że tak nie było?
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#39
Grim napisał(a):A skąd wiesz, że to nie lewicowi działacze, albo jakaś antifa zrobiła żeby rzucić podejrzenie na prawicę? Masz pewność, że tak nie było?

Nie mam. Ale nie popadajmy w smiesznosc. Srodowiska prawicowe ostatnio nauczyly sie nowego slowka - prowokacja. I zaczynaja je powtarzac do znudzenia wszedzie tam gdzie ewidetnie to oni zawinili - zadymy na marszu niepodleglosc? Policyjni prowokatorzy na trasie marszu porozkladali kamienie by prowokowac nimi do rzucania! Pobili gdzies geja czy murzyna? Lewaccy prowokatorzy! W internecie pojawilo sie zdjecie dzialaczy nacjonalistycznych ze swastyka w tle? Lewacka prowokacja podmienila im flage z pacyfka! I tak dalej...
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#40
CM napisał(a):Ja napiszę coś po prostu jako zwykły człowiek:
Jakbym ja wpadł gdzieś i zdemolował znajdujący się tam krzyż w znaku protestu przeciwko "chuj wie czemu" to na pewno w opinii większości byłbym po prostu zwykłym gnojkiem, wandalem i 99 procent użytkowników forum by mnie zjechała i zrównała z parterem.
I słusznie. Jak rozumiem, pozostały 1% to EH?
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości