To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo byłego katolika
#21
pilaster napisał(a):A konkretnie? jaką polityczną poprawność ma tu su27 na myśli?

No wiesz... droga krzyżowa na forum ateistów Uśmiech
Odpowiedz
#22
su27 napisał(a):No wiesz... droga krzyżowa na forum ateistów Uśmiech


A może Tobie wolność słowa z polityczną poprawnością się pomyliła ?
Odpowiedz
#23
su27 napisał(a):Jako zwolennik demokracji bezpośredniej musiałbym się dostosować aczkolwiek ze świadomością, że ktoś ludzi o to zapytał i podjęli świadomą decyzję.
A za 5 lat kolejne referendum Oczko

Charakterystyczne dla postępowych zwolenników demokracji popieranie jej tylko i wyłącznie jeżeli da właściwy wynik. A jak nie to powtarzamy wybory aż do skutku, w końcu jest "demokracja".

Świat Barei wiecznie żywy

https://www.youtube.com/watch?v=RRHMP_mRlac
Odpowiedz
#24
Witold napisał(a):Charakterystyczne dla postępowych zwolenników demokracji jest popieranie jej tylko i wyłącznie jeżeli da właściwy wynik. A jak nie to powtarzamy wybory aż do skutku, w końcu jest "demokracja".

Świat Barei wiecznie żywy

https://www.youtube.com/watch?v=RRHMP_mRlac

Charakterystyczne dla mniej postępowych zwolennikow demokracji jest to, że traktują jak wadę podstawową zaletę demokracji bezpośredniej. Nie musisz czekać 4 lata na następne wybory z nadzieją, że następna ekipa zrobi coś z rozwiązaniem, które się nie sprawdza tylko robisz wniosek o referendum, zbierasz podpisy i głosujesz. Nikt ci nie zabroni zgłosić własnego wniosku o krzyż w każdym tramwaju.
Odpowiedz
#25
su27 napisał(a):Wynika z tego, że wierzący są najgłośniejsi i chronieni przez jakiś szczególny rodzaj poprawności politycznej.

Ten Pan mówi o naszym forum. Duży uśmiech

Jesteś zamulony chyba strasznie. Co z tobą, kolego?
Odpowiedz
#26
DziadBorowy napisał(a):A może Tobie wolność słowa z polityczną poprawnością się pomyliła ?

No nie wiem, jak wbiegnę do kościoła i zacznę wrzeszczeć, że boga nie ma to będzie jeszcze wolność słowa? Uśmiech
Odpowiedz
#27
su27 napisał(a):No nie wiem, jak wbiegnę do kościoła i zacznę wrzeszczeć, że boga nie ma to będzie jeszcze wolność słowa? Uśmiech

Spróbuj, proszę.

A później ponów próbę w meczecie.
Oklepane? OK, ale dajesz!
Odpowiedz
#28
Palmer Eldritch napisał(a):Spróbuj, proszę.

A później ponów próbę w meczecie.
Oklepane? OK, ale dajesz!

I tu i tu bym dostał po mordzie. A wy sobie tu rozważacie cierpienia jezusowe i nikt was nie banuje ani nawet wątków nie zamyka. Co tylko potwierdza, że jesteście pod ochroną Oczko
Odpowiedz
#29
su27 napisał(a):I tu i tu bym dostał po mordzie.

:lol2::lol2::lol2:

No jasne.
Przypomnij jakieś ostatnie zabójstwo za bluźnierstwo dokonane przez chrześcijan... Chyba wiesz przy tym, że za to samo wśród muzułmanów ciągle ktoś ginie, albo dostaje wyrok śmierci. Może kurwa nie?

Cytat:A wy sobie tu rozważacie cierpienia jezusowe i nikt was nie banuje ani nawet wątków nie zamyka. Co tylko potwierdza, że jesteście pod ochroną
Hoho, przylazł nowy bylekto i zaczyna od banowania. Spierdalaj, proszę.

Jakoś nie mogę dać Ci minusa, może ktoś inny da radę?

Palmer - luzik!!! (Sof)
Odpowiedz
#30
su27 napisał(a):A wy sobie tu rozważacie cierpienia jezusowe i nikt was nie banuje ani nawet wątków nie zamyka.

W imię czego mielibyśmy to robić? Nie zamykamy też wątków Antagonistycznego rozważającego prawdy wiary skompilowane przez towarzysza seminarzysty, Ojca Narodów, Miłośnika Pokoju, itd. Jak przyjdą jehowici i będą rozważać swoje prawdy wiary w jednym wątku, ale poza tym będą pisać też w innych tematach (chociaż w miarę sensownie) to też nie będziemy zamykać ich tematów ani ich banować.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#31
Śmierć Szczurów napisał(a):W imię czego mielibyśmy to robić? Nie zamykamy też wątków Antagonistycznego rozważającego prawdy wiary skompilowane przez towarzysza seminarzysty, Ojca Narodów, Miłośnika Pokoju, itd. Jak przyjdą jehowici i będą rozważać swoje prawdy wiary w jednym wątku, ale poza tym będą pisać też w innych tematach (chociaż w miarę sensownie) to też nie będziemy zamykać ich tematów ani ich banować.

No ja to już przyjąłem do wiadomości i zaczynam się przyzwyczajać to tej szczególnej atmosfery miłości w duchu chrześcijańskim Język

P.S. KOTY. KOTY SĄ MIŁE Oczko
Odpowiedz
#32
A jak Duży uśmiech Staramy się w praktyce realizować założenia neutralności światopoglądowej i wolności słowa, to że ktoś nazwie to "chrześcijańską miłością bliźniego" jakkolwiek jest bzdurne, mnie nie boli.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#33
robbin napisał(a):Wkrótce zacząłem czytać dzieła które zmieniły moje nastawienie polityczne ale też religijne. Z przykładnego "katolika - 'patrioty' " stałem się anarchistą oraz buntownikiem przeciw kościołowi oraz liberałem i tak jest do dziś :]

Cieszę się że nie jest mi wpychana do głowy jedna prawda i że uzyskałem wreszcie prawdziwą wolność
Nie nazwałbym tego wolnością - a raczej przejściem z jednej skrajności w drugą. Zdarza się....
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#34
su27 napisał(a):No ja to już przyjąłem do wiadomości i zaczynam się przyzwyczajać to tej szczególnej atmosfery miłości w duchu chrześcijańskim.
I bardzo dobrze!
Naucz się, że czasami, jak katolik mówi, że po wtorku jest środa, to nie ma sensu z nim polemizować.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#35
pilaster napisał(a):Natomiast zaczną iść na filozofię w szkole i na PISF. To się dopiero nazywa wolność Uśmiech
Na gender study. Jak oddzielić penisa od fallusa.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#36
Smok Eustachy napisał(a):Na gender study. Jak oddzielić penisa od fallusa.

Wrzątkiem.
Odpowiedz
#37
Próbowałeś? I jakie efekty?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#38
su27 napisał(a):I tu i tu bym dostał po mordzie. A wy sobie tu rozważacie cierpienia jezusowe i nikt was nie banuje ani nawet wątków nie zamyka. Co tylko potwierdza, że jesteście pod ochroną Oczko

To jest największy plus tego forum. To jest właśnie wolność słowa. Właśnie ze względu na to warto tu być. Jeśli byłoby tu analogicznie jak na forum racjonalisty, to nie zniósłbym takiej atmosfery.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#39
Wolność słowa w granicach wyznaczonych przez wolność działania SS-ministatora. Oczko
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości