To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitcoin
#41
Avx napisał(a):Zawsze to dodatkowa stówka (w złotówkach) na miesiąc.

Żyć się z tego nie da, ale wciąż na zwykłym domowym komputerku opłaca się kopać.

Jak nie masz Radeona, to może wyjść jeszcze na to, że będziesz stratny, bo zapłacisz więcej za prąd niż wykopiesz.

Liczyłeś to sobie ? :]
Odpowiedz
#42
Radeon HD 6800
Przy okazji, jakie są normalne MH/s przy takiej karcie ?

edit: no, z tego co widzę moje 266 MH/s jest może minimalnie niezoptymalizowane, ale dość normalne. Okay.
Czyli będzie na wódkę, po pokryciu kosztów prądu.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#43
Avx napisał(a):Okay.
Czyli będzie na wódkę, po pokryciu kosztów prądu.
Nie musisz wydawać, może być kiedyś na kontener wódki Duży uśmiech
Odpowiedz
#44
Masz rację, pełną rację. Sam przed chwilą pisałem, że istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że hiperoptymiści mają rację...
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#45
Apropos tematu, wykład poprowadzi m.in. Arek Sieroń z IM. Polecam

[Obrazek: konferencja.png]
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#46
Ja ze swojej strony chciałbym polecić Kopalnię Bitcoin Pyramining (spokojnie, nie uciekajcie, to nie jest piramida Duży uśmiech )

Istnieje system poleceń dodający bonusy tym, którzy wciągnęli innych; lecz wszystkie zyski pochodzą z realnego miningu.

Za wpłaty, kupują oni moc obliczeniową do miningu, a zysk z miningu idzie do ciebie w proporcji do Twojej wpłaty.

Cytat:Is it a pyramid scheme?

No. Pyramining is a mining contractor. Rewards come entirely from bitcoin mining. The referral system provides the opportunity to increase income by recruiting new members and to increase hash rate by having more members.
Jeżeli nikogo nie polecisz, także otrzymasz zysk - 10% zysku (w ilości BTC) jest gwarantowane.

Działają długo, przeczytałem o nich sporo, zaufałem i przesłałem im ładne 1.2 BTC .

Przykładowy temat o nich:
http://forum.bitcoin.pl/lokata-na-10-pyr...ml?start=0

Proszę jednak o rejestrowanie się z mojego polecenia, jeśli bylibyście uprzejmi.
Zawsze to kolega z forum, do tego libertarianin... Oczko

Posiadanie polecenia jest obowiązkowe.

Ich infrastrukturę można obejrzeć:
Cytat:http://goldrage.agaland.it/~pyramining/p...7573746572
hasło: pwfc0812
na pewnym forum napisał(a):Nazwa jest faktycznie niezbyt fortunna.
Nie jest to piramida w takim rozumieniu. Tutaj zarobisz te 10% nie z wpłat kolejnych ludzi ale z przydzielonej mocy kopania.

Na anglojęzycznym forum temat ma ponad 55 stron:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=80845.0
Generalnie pozytywy.

Ważne: Uważajcie, jaki adres wpisujecie jako odbiorczy. Nie można go zmienić w żaden sposób.


edit: czasy w stylu "Complete reward:~ 62 months" się skrócą jak dostaną układy ASIC, mają pod koniec tego miesiąca Język Widzicie, uczciwi są.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#47
korsarz napisał(a):Apropos tematu, wykład poprowadzi m.in. Arek Sieroń z IM. Polecam

Będą jakieś materiały z tego?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#48
barbarikus napisał(a):czytam czytam i widzę że zarabiać można na wszystkim, nawet na tym co nie istnieje.

W takim razie czytasz coś, co nie istnieje. Polecam odwiedzić doktora.
Odpowiedz
#49
barbarikus napisał(a):czytam czytam i widzę że zarabiać można na wszystkim, nawet na tym co nie istnieje.

Żadne odkrycie - wszystkie zorganizowane religie tak robią Język
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#50
To jest jakieś dziwne.

Zobaczcie na https://mtgox.com/ , zamawiam 0.3 bitcoina za X, mam po sekundzie w kieszeni, czekam aż kurs spadnie do powiedzmy X*0,95 kupuję a jak jest X*1,05 to sprzedaję, a że takie wahania są co chwile, a nie ma prowizji to mogę tak cały dzień się bawić.

W ogóle coś za piękne to, mogę płacić gdzie się da, bez nadzoru, w jakiejś stronie, prawdziwe PLN, jak bym miał alimenty płacić to bym sobie kazał w bitcoin-ach pensje wypłacać to tyle by mnie komornik znalazł.

dziwne dziwne
Odpowiedz
#51
Superstar napisał(a):zamawiam 0.3 bitcoina za X, mam po sekundzie w kieszeni, czekam aż kurs spadnie do powiedzmy X*0,95 kupuję a jak jest X*1,05 to sprzedaję, a że takie wahania są co chwile, a nie ma prowizji

Nie ma prowizji ? Ostatnio jak sprawdzałem, to Mt Gox zeżarło mi 10zł na wymianie BTC na złotówki ; )

Superstar napisał(a):jak bym miał alimenty płacić to bym sobie kazał w bitcoin-ach pensje wypłacać to tyle by mnie komornik znalazł

No, BTC ma wiele zalet.
Jakbyś potrzebował pośrednika w zakupach (legalnych) rzeczy, których jeszcze nie ma bezpośrednio za BTC, to daj znać. Uśmiech
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#52
Superstar napisał(a):To jest jakieś dziwne.

Zobaczcie na https://mtgox.com/ , zamawiam 0.3 bitcoina za X, mam po sekundzie w kieszeni, czekam aż kurs spadnie do powiedzmy X*0,95 kupuję a jak jest X*1,05 to sprzedaję, a że takie wahania są co chwile, a nie ma prowizji to mogę tak cały dzień się bawić.

Nie doczytałeś - na mtgox jest prowizja. W tej chwili mam 0,6%.
I live to the day I die
I live to the day I cry
I'm dead the day I lie
Odpowiedz
#53
Kalka doniesień z forum BTC:

Mimo że btc jest deflacyjne, realny obrót idzie jak burza:
http://www.pcworld.com/article/2033373/o...rency.html
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#54
ok dzięki, faktycznie jest %

jednak dalej mnie zadziwia strona, np. złożyłem dyspozycję mimo że nie mam ani złotówki na koncie, co prawda do teraz nie doczekałem się finalizacji zamówienia.
Pewnie jednak jest jakiś ogranicznik który nie pozwala niezweryfikowanym użytkownikom bez gotówki zamówić BTC Język
Odpowiedz
#55
Superstar napisał(a):jednak dalej mnie zadziwia strona, np. złożyłem dyspozycję mimo że nie mam ani złotówki na koncie, co prawda do teraz nie doczekałem się finalizacji zamówienia.

I sam masz odpowiedź... Uśmiech
I się nie doczekasz. Nigdy nie kombinowałem, ale pewnie rzeczywiście można zrobić polecenie zakupu "za zero złotych". Byłyby zrealizowane, gdyby cena BTC spadła do zera złotych, czyli nigdy (to by oznaczało totalny rozpad systemu i Mt Gox by już wtedy nie istniało).
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#56
tzn chodziło mi o to że mogę zlecić zgłoszenie, np. na zakup 100BTC za powiedzmy 1000zł mimo że na koncie tej giełdy mam 0 saldo.

To jest trochę dziwne :/

Tak czy siak, Avx jaki jest najlepszy sposób wejścia w posiadanie BTC ?
Chciałbym mieć 1 BTC, myślałem o tym Mt Gox ale pewnie zasilenie konta trwa wieki .
Odpowiedz
#57
1 BTC w tej chwili chodzi już po ponad 700 złotych. Isztar, zlituj się nad nami.

Nie jestem ekspertem w sprawie zasilania, ja kupowałem BTC pierwszy i ostatni raz w 2011 roku.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#58
hehe myślę że to wykop efekt, no bo bez przesady, ilość miejsc w których można płacić BTC jest ograniczony.

Udało mi się dokonać operacji, okazało się że na Mt Gox można wpisać chęć zakupu bez posiadania środków, a system cierpliwie poczeka na przelew z banku.

"1 BTC w tej chwili chodzi już po ponad 700 złotych. Isztar, zlituj się nad nami."
Tak, i z tego powodu jestem 60zł do przodu od wczoraj, oj czuję że niedługo to pęknie, ale mój plan jest raczej przetrzymać BTC na rok, spodziewam się że będzie niedługo można nim płacić za ciekawe rzeczy w sieci Oczko
Odpowiedz
#59
Superstar napisał(a):spodziewam się że będzie niedługo można nim płacić za ciekawe rzeczy w sieci Oczko

Przecież już można płacić za bardzo ciekawe rzeczy - narkotyki, broń, doładowania do telefonu Duży uśmiech
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#60
Nie widziałem jeszcze tylu nowobogackich milionerów (w jednym miejscu !), co na anglojęzycznym forum Bitcoin.

Większość się zachowuje jak zwycięzcy loterii, to znaczy planuje kupować samochody i inne konsumpcyjne pierdoły (zamiast oszczędzać lub inwestować), więc niedługo będą mogli powiedzieć "pa pa" swojej szansie na bogactwo, przez swoją głupotę.

Niemniej mniejszość planuje Bitcoiny trzymać, ta mniejszość to w sporej części libertarianie.
Jeśli Bitcoin będzie rósł dalej, będzie to największy w historii transfer bogactwa od socjalnych do libertarian.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości