To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitcoin
#61
adi. napisał(a):Przecież już można płacić za bardzo ciekawe rzeczy - narkotyki, broń, doładowania do telefonu Duży uśmiech

Czego chcieć więcej? Duży uśmiech
Sebastian Flak
Odpowiedz
#62
Kawałka gruntu na Marsie. : P Albo jeszcze lepiej, prywatnej planetoidy.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
Orkiestra!
Odpowiedz
#63
Avx napisał(a):Nie widziałem jeszcze tylu nowobogackich milionerów (w jednym miejscu !), co na anglojęzycznym forum Bitcoin..

Haha, stąd pewnie ten skok dziś i wczoraj, czyli korekta jest bliska, myślę że jeszcze z tydzień będzie hucpa, bo teraz news wchodzi na inne portale, nie tylko techniczne, więc jeszcze sporo ludzi się żuci. A potem jak się okaże że to do niczego nie służy poza zakupem broni no to ludzie zaczną się pozbywać Duży uśmiech

Zresztą kto by się nie skusił, ja np. kupiłem za 620zł, tak jak pisałem na forum tj. przedwczoraj, a dziś paczę a tam 800zł, hehe to przy ilości np. 100BTC pewnie może się w głowie zakręcić.

Pytam się jednak jakie jest realne pokrycie/zapotrzebowanie, bo ja chcę mieć BTC do pewnych zakupów, nie nie broni ! Język , ale ile takich osób może być ? Jak wielki jest ten rynek ?

Przyznam że ten cały BTC jest dość fascynujący i mam nadzieję że przez paru gimbusów cała idea się nie załamie :/
Odpowiedz
#64
Poleciało z 270 do 194 Uśmiech

Ale sprzedawać nie sprzedaję, rzucanie się za lemingami to najgorsze, co można zrobić Uśmiech
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#65
no i dobrze , wychodzi jednak na to że BTC umie się obronić przed szumem medialnym.

Mam nadzieję tylko że jak już mi się przyda BTC to jego wartość nie będzie na poziomie sprzed bańki :p

A na forum bitcoin.org nie mogę się wbić więc sobie nie poczytam :/
Odpowiedz
#66
140 dolców. Niech spada jak najniżej, to trochę wykupię Uśmiech
LTC też zapierdala w dół, już tylko 2.51 $
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#67
Cena to 191 dolarów za sztukę, podniosła się ze szczytowego spadku na 140 (a przynajmniej taki widziałem, nie siedziałem przed kompem cały dzień, a na wykresie nie chce mi się sprawdzać Duży uśmiech ).

Podnosi się dalej. Z plotek które słyszę wynika, że dzisiejszy spadek był skutkiem działań milionerów, którzy zapragnęli willi i pozbyli się 14 tysięcy BTC jednym rzutem.
To powinno nam przypomnieć, jak wrażliwy i stosunkowo wciąż niewielki jest to rynek.

Nigdy w takim przypadku nie należy tępo rzucać się za lemingami.

Znowu rośnie.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#68
Cytat:Nigdy w takim przypadku nie należy tępo rzucać się za lemingami.

Znowu rośnie.

[Obrazek: mpgHKFA.jpg]
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#69
Ja inwestuję w zakresie 2-5 lat, nie dwóch dni.
Zawsze, gdy próbowałem inaczej, rzeczywiście źle się to kończyło Oczko

Dlatego nie zamierzam sprzedawać nawet, a raczej szczególnie, przy cenie 50$ za sztukę, gdyby wróciła. Ani nawet przy cenie 5$/sztuka (impossible anyway).
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#70
O i stało się, trochę szybciej niż myślałem.
No i spadek myślałem że będzie tak do 120$ i potem już stagnacja, a tutaj może spaść jeszcze niżej.
No nic zajrzę za rok co i jak Duży uśmiech
Odpowiedz
#71
Avx - ale trafiłeś z tym wątkiem.
Akurat jak rynek wszedł w moment czkawki.
To się nazywa wyczucie.
Sceptycznie pisałem o tym (casus sprzątaczki Buffeta) i miałem rację.

Widzę że nastawiasz się na pasywne trwanie pomimo spadków. Ale w ten sposób drastycznie zmniejszasz stosunek maksymalnego zysku do realnego.

Głowni gracze właśnie sprzedali hurtem to co mieli, a teraz czekają na spodziewane minimum (pewnie stosując analizę techniczną) i dopiero wejdą do gry.
Szarpanie kursem to klasyka tematu.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#72
http://bitcoin.pl/
Ostro spada, to przypomina nieco grafik wrzucony przez Cobrasa. Język
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#73
No, taniutko. A ja nie mam złotówek na Mt Gox, żeby kupić :/
Notabene: wykres wrzucony przez cobrasa do skrajnie pesymistycznych nie należy. Spójrz na szarą linię i jej wzrost.
Zgodnie z tym wykresem, w fazie "despair" pasuje kupować, kupować, kupować...
(a akurat zł nie mam :/ )

Zanim przelew na kantor przejdzie, to minie tydzień, przy obecnych zwyczajach tych kantorów :/
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#74
Intersango - tam dochodzi w miarę szybko kasa, bo idzie na konto w polskim banku (bzwbk).
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#75
Kurwa niby wszystko zapisałem a nie mogę się połączyć z BitMinterem...
Mam nazwę użytkownika i hasło na kartce a tu wyskakuje mnie za każdym razem "Conection Time Out"... Dobrze ze tylko kilka godzin straciłem...
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#76
Różnica pomiędzy kursem na takim bitstampie a mtgox wynosi aktualnie około 10 $. I jak ktoś kupi BTC na bitstampie, to może je w miarę szybko sprzedać na mtgoxie? Chyba nie, bo by tak każdy robił.
Odpowiedz
#77
A ja muszę sobie kompa kupić bo moja GTX240 jest do bani.
W ogóle to kombinuje jak tu biznes otworzyć, mam kilka pomysłów, ale potrzebny hajs, a ten się nie zgadza.
Opisu wcale tutaj nie ma!
Odpowiedz
#78
Wściekłe Gacie napisał(a):Różnica pomiędzy kursem na takim bitstampie a mtgox wynosi aktualnie około 10 $. I jak ktoś kupi BTC na bitstampie, to może je w miarę szybko sprzedać na mtgoxie? Chyba nie, bo by tak każdy robił.
Z BTC raczej można tak zrobić bez dużego problemu. "Przelewy" BTC są szybkie (nie natychmiastowe, bo trzeba odczekać aż kilka nowych bloków potwierdzi transakcję, ale to jest max godzina). Jeszcze jest pytanie jak często dany serwis aktualizuje stan kont użytkowników.
Z przelewami klasycznymi jest o wiele gorzej, bo każda wpłata/wypłata może być kwestią nawet kilku dni.

Więc jak ktoś zasili konta w dwóch kantorach, odpowiednio dużą kasą, to może się później bawić w kupowanie BTC taniej w jednym a sprzedaż drożej w drugim. Jak cena jest zamiennie większa/mniejsza w obydwu, to można ciągle zarabiać. Jak jedna giełda powtarza kurs z drugiej ale z jakimś opóźnieniem, to też można, tylko trzeba mieć dość duży margines gotówki, żeby zdążyć wypłacić z jednej giełdy a wpłacić na drugą.
W praktyce pewnie jest to znacznie bardziej chaotyczne i dlatego nie robią tak wszyscy a jedynie najbardziej zdesperowani ryzykanci Duży uśmiech
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#79
Typ napisał(a):A ja muszę sobie kompa kupić bo moja GTX240 jest do bani.
W ogóle to kombinuje jak tu biznes otworzyć, mam kilka pomysłów, ale potrzebny hajs, a ten się nie zgadza.
Potrzebujesz jedynie 5000 zł na koparkę z trzema Radeonami 5970. Przy obecnym kursie (285 zł) wyszedłbyś na zero "już" po 6 miesiącach.
No ale kurs jest teraz tak niestabilny, że jedyne co chyba najlepiej zrobić to usiąść i czekać.
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#80
No a ja się skusiłem po 265 Duży uśmiech
No to mam już dwa.

adi. napisał(a):Przecież już można płacić za bardzo ciekawe rzeczy - narkotyki, broń, doładowania do telefonu :mrgreen:
ale zawsze może być lepiej Oczko
[Obrazek: poker_cards.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości