To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego Bóg nie przywraca utraconych kończyn?
#61
Gladiator napisał(a):Tu potrzebna jest pewna pokora i dotyczy to każdego bez względu na światopogląd (wierzący/niewierzący).

Ja zawsze mówię tym nawracającym mnie koleżankom, że nie o cuda mi chodzi.Uśmiech
One mi nie są potrzebne do nawrócenia się jeśli nawet coś takiego miałoby się stać;-)

W co głęboko wątpię.
Odpowiedz
#62
Infinite Unity napisał(a):To nie Bóg życia powoduje cierpienia ale bóg śmierci. Zresztą nawet nie ma go za co obwiniać ponieważ jego działania wynikają z istoty "równowagi wszystkiego" a nie wolnej woli.

Podpinasz do tego naukowe uzasadnienia , czy to tylko teologia??
Niezmienniczość na przykład.
Odpowiedz
#63
Bóg ma dla ,każdego zaplanowany styl życia i bycia .Niby daje wolną wolę ale jednak coś dorzuci . Bez naszej chęci Bóg nas nie zbawi . Ja złożyłem przysięgę ,że jeżeli będę dobrym człowiekiem to przyjmę komunię przed śmiercią a jeśli nie to niech będę potępiony . Dla mnie ,każdy dzień jest modlitwą .Modlę się jedynie ,,Ojcze nasz" albo proszę o pomoc w trakcie dnia .
A co odrastania kończyn itd itp to wystawianie Go na próbę co jest grzechem.
Siła reakcji paliwem Narodu!
Odpowiedz
#64
Dodo napisał(a):Bóg ma dla ,każdego zaplanowany styl życia i bycia .Niby daje wolną wolę ale jednak coś dorzuci .
Powiedział Ci to, czy sam to wymyśliłeś?
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#65
Łoś napisał(a):Powiedział Ci to, czy sam to wymyśliłeś?

Ja wierzę i to wystarczy ... choruję może jeszcze nie przyszedł na Ciebie czas .

Ps:Bóg To mój przyjaciel i opiekun Oczko
Siła reakcji paliwem Narodu!
Odpowiedz
#66
Dodo napisał(a):Ja wierzę i to wystarczy ... choruję może jeszcze nie przyszedł na Ciebie czas .

Ps:Bóg To mój przyjaciel i opiekun Oczko

Zawsze wierzyłeś, czy dopiero jak zacząłeś chorować?
Odpowiedz
#67
semele napisał(a):Zawsze wierzyłeś, czy dopiero jak zacząłeś chorować?

Najpierw 8 lat anoreksji a teraz schizofrenia paranoidalna . Raczej jak zacząłem chorować .
Siła reakcji paliwem Narodu!
Odpowiedz
#68
Dodo napisał(a):Bóg ma dla ,każdego zaplanowany styl życia i bycia
Dodo napisał(a):Najpierw 8 lat anoreksji a teraz schizofrenia paranoidalna . Raczej jak zacząłem chorować .
Wydaje się oczywistym stwierdzenie, że nienawidzisz skurczybyka. Czyż nie?
|. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |
|. .. ..|. . .. |... . .|. ... .| .. ...| . .. .|.. . ..| ...
http://radiojazz.fm/
Odpowiedz
#69
Demon napisał(a):Wydaje się oczywistym stwierdzenie, że nienawidzisz skurczybyka. Czyż nie?

Nienawiść ? Jak chorowałem na anoreksję byłem blisko Niego .
Teraz też w Niego wierzę , kocham Go On mnie też .
Dziękuje Mu za ,każde znalezisko monety itd itp
Kiedyś myślałem ,że da się Go wyrzucić definitywnie z serca i głowy .
Ale On nade mną czuwa , czuję Jego obecność .
Siła reakcji paliwem Narodu!
Odpowiedz
#70
Według mnie odpowiedź jest niezwykle prosta na to pytanie. A mianowicie to że jak ma czynić cuda coś co n ie istnieje!!!
Sory Dodo ale czy według ciebie zabranie matki(zmarłej na raka 29 lat) dla 2 dzieci (3 i 6 lat) i kochającego męża (29 lat) jest oznaką miłosierdzia bożego? Spróbuj to powiedzieć człowiekowi, któremu z jednym miesiącem życie wywaliło się do góry nogami, bo miłosierny bóg zapragną jego żony u siebie!!!
Głupota...

Idiota ją stworzył...
a mędrzec rozmnożył.
Odpowiedz
#71
Łojezu...
Dajcie sobie spokój z przekomarzaniem się na tym polu.

Jeśli widzicie, że ludziom wiara przynosi spokój i wytchnienie "w duszy", to po co to burzyć? Dobrze, że coś takiego im towarzyszy.
Odpowiedz
#72
łobuz napisał(a):Łojezu...
Dajcie sobie spokój z przekomarzaniem się na tym polu.

Jeśli widzicie, że ludziom wiara przynosi spokój i wytchnienie "w duszy", to po co to burzyć? Dobrze, że coś takiego im towarzyszy.

Dokładnie


Cytat:Według mnie odpowiedź jest niezwykle prosta na to pytanie. A mianowicie to że jak ma czynić cuda coś co n ie istnieje!!!
Sory Dodo ale czy według ciebie zabranie matki(zmarłej na raka 29 lat) dla 2 dzieci (3 i 6 lat) i kochającego męża (29 lat) jest oznaką miłosierdzia bożego? Spróbuj to powiedzieć człowiekowi, któremu z jednym miesiącem życie wywaliło się do góry nogami, bo miłosierny bóg zapragną jego żony u siebie!!!
Dzisiaj 21:19

No u mnie na raka zmarło kilka osób z rodziny i znajomych a i tak rodzina wierzy w Boga.
Po za tym śmierć to normalna rzecz , a ból kiedyś minie .Ludzie żyją tak długo jak długo o nich pamiętamy. I nie ważne czy ktoś wierzy czy nie.Na raka zmarła przyjaciółka mojej babci . Mąż też pomstował i miał żal do Boga ale przeszło mu zrozumiał .Druga osoba koleżanka mojej mamy też zmarła na raka.Nic nie trwa wiecznie .Cieszmy się każdym dniem .Czego życzę tego Tobie i Inny forumowiczom .Ave

Ps:Nie takie problemy ludzie mają i żyją niosąc swój krzyż .Co chwilę poznaję nowe przypadki ...ale o tym nie będę pisał obowiązuje tajemnica .
Siła reakcji paliwem Narodu!
Odpowiedz
#73
Maniac napisał(a):Sory Dodo ale czy według ciebie zabranie matki dla 2 dzieci i kochającego męża jest oznaką miłosierdzia bożego?
Nie jest dla nich oznaką miłosierdzia, nie jest dla mnie i nie jest dla nikogo.

Ale Ty chciałeś powiedzieć:
"czy według ciebie zabranie matki dwojgu dzieciom i kochającemu mężowi jest oznaką miłosierdzia bożego?"
|. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |
|. .. ..|. . .. |... . .|. ... .| .. ...| . .. .|.. . ..| ...
http://radiojazz.fm/
Odpowiedz
#74
[Obrazek: 9702ad9c03082978e7582fd0818c71766525.jpg]
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości